Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Potahy na sedačky - tipy na kup, zkušenosti
Právě je pát 29. bře 2024 0:55:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 16. srp 2016 11:17:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. srp 2016 11:03:26
Příspěvky: 2
Ahoj. Prohledal jsem sekci a nenašel jedinej topic na téma potahy, tak ho zakládám.

Mám čerstvě novou Elysu a vzhledem k tomu, že jsem koupil skladovku ve slevě a nemohl si diktovat, tak mám světlé čalounění (které bych si samozřejmě nevybral, kdybych mohl). Z vlastní zkušenosti vím, jak to dostává zabrat běžným používáním, pokud člověk v autě běžně funguje na denní bázy a proto dám určitě potahy. Koukám už druhej den po netu a nemůžu se ničeho kloudnýho dohrabat. Nemáte někdo zkušenosti s nějakou firmou/dodavatelem, ať už pozitivní, ale i negativní? Potahama samozřejmě myslim něco kvalitnějšího, co na sedačce opravdu sedí a "neplave" to po ní, jak vytahaná ponožka a hezky to drží + je to na míru na Elysu. Jsem ochotnej si připlatit, ale rád bych šel do něčeho ověřenýho...předem díky za ohlasy.

_________________
C-Elysée, rv. 2016, 1,6VTi, Exclusive


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 16. srp 2016 14:19:53 
Offline

Registrován: úte 16. srp 2016 14:09:00
Příspěvky: 1
na elysku sa daju potahy kupit aj ako originalne prislusenstvo, viz:

http://www.mycitroen.cz/Resources/Conte ... 1471349481

zacal by som najprv tym. predajca by mal byt schopny ti ich minimalne ukazat a sediet by mali tiez dobre, nakolko ide o original. mne ich na slovensku na P301 ponukali za cca 150 EUR, takze na elysku by to po prepocte mala byt podobna cena predpokladam...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 16. srp 2016 19:24:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7349
Bydliště: Kolín
ja si nechal jeste za dob C4 sit potahy v ceske trebove š+š potahy nebo tak nejak
zadas presne paramery popripade dojedes na konzultaci
a potahy ti poslou popripade ti je i namontujou

kamarad si na slovaci nechal sit potahy na miru ale kozene samo ze montaz musela bejt u nich kvuli spravnemu napnuti

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 17. srp 2016 10:53:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. srp 2016 11:03:26
Příspěvky: 2
O originálních od Citroenu vím. Jenom mě zarazilo (a odradilo), že jsem zavolal do místního autosalónu na Praze 10, přeptal se na ně a dostal jsem odpověd, že oni mi je nedodaj (nechápu), dal mi jen jejich katalogový číslo (abych si je zkusil sehnat jinde) a v podstatě mi doporučil si najít nějakou firmu, která se autopotahama zabejvá profesionálně a nechat si to udělat u ní :-) Celkově nebyl moc ochotnej pomoct, takže mě odradil. Leda, že bych zkusil ještě jinýho autorizovanýho prodejce....

To ŠaŠ nevypadá zle, díky za tip.

Oběma díky za reakce!

_________________
C-Elysée, rv. 2016, 1,6VTi, Exclusive


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 17. srp 2016 19:48:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7349
Bydliště: Kolín
Jedná pozitivní je že zničené potahy ti "dosiji"
Já takhle nechal delat přední sedačku a zadní opěradlo když jsem po autonehodě potahy dával do jiného vozu

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 17. srp 2016 21:14:50 
Offline

Registrován: pát 21. srp 2015 7:34:22
Příspěvky: 53
ja jsem potahy objednal v citroenu v Plzni bez problémů jestě přesně dopřesnili typ boční airbagy a dělená sedadla vzadu a už je mám doma barva dle vzorníku ,,,,,ale ještě je mám v garáži a nenasadil jsem je ..... 8-) ,dovolená...koupil jsem je hlavně proto ,že sedalo řidiče dostává zabrat a to nejsem těžká váha 183cm/85kg.....zřejmě nic moc material sedadel takže je šije tato firma a vypadají velmi kvalitně,,,,,http://www.autopotahytaso.cz/?gclid=CNmt55OTyc4CFUFsGwodZVcGyQ autopotahy TASO.....cena 3200kč sakum prdum.....at slouží, jinak jsem to měl s elysem podobné jako ty naštěstí potahy černé ,ale barva modrá kyanos se mi tolik nelibila ,ale začínám si zvykat a asi se mi i začíná líbit../nefunguje to tak i u ženskejch???/ tak at slouží......


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 17. srp 2016 23:40:34 
Offline

Registrován: stř 11. lis 2015 0:19:05
Příspěvky: 10
Tyhle se jsou taky hezky a kvalita snad bude taky dobrá

http://mw-brothers.com.ua/poshiv-chehlo ... -c-elysee/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 30. lis 2016 21:15:57 
Offline

Registrován: pát 21. srp 2015 7:34:22
Příspěvky: 53
kupoval jste někdo potahy u té ukrajinské firmy??? Nikde jsem nenašel ceník ...kvalitou na fotkách vypadají fajn ,ještě by mě zajímalo v realu jestli je někdo nemáte????? dík Milan


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 03. zář 2019 7:51:12 
Offline

Registrován: úte 03. zář 2019 7:41:26
Příspěvky: 3
Mám potahy na sedačky a nejdou mi sundat ty zadní sedačky pac ty napinaky jsou vzadu a jen tak se tam nedostanu.Nevíte někdo jak??Všechny jsem sundala bez problemu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz