Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Palivové čerpadlo v nádrži-palivoměr
Právě je čtv 28. bře 2024 12:59:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 25. kvě 2010 18:31:04 
Offline

Registrován: pon 28. pro 2009 23:37:36
Příspěvky: 2
Mám takový problém, někdy nemůžu nastartovat auto z důvodu, že mi nesepne palivové čerpadlo v nádrži, stane se mi to 1-2x do dne. Když zapnu klíček a čerpadlo vzadu sepne, je vše ok a nastartuji. Někdy však po zapnutí klíčku, čerpadlo nesepne, a nenaskočí motor. Když nesepne čerpadlo, zkouším zapnout několikrát po sobě klíček a vždy se zatím povedlo za vícero pokusů nastartovat. Nedalo mi to a vymontoval jsem podávací čerpadlo z nádrže, mělo po celém čerpadle takový plak, který jsem otřel hadrem, dole jsem vyfoukal vzduchem sítko (vypadl docela bordel), otřel jsem kontakty na plováku. Čerpadlo jsem namontoval zpátky a zatím při každém otočení klíčku sepnulo. ALE NASTAL JINÝ PROBLÉM, PŘESTAL MI FUNGOVAT UKAZATEL HLADINY V NÁDRŽI. Ručička leží, kontrolka svítí, že není nafta, při tom je v nádrži nafty dost. Takže opět čerpadlo ven, připojil jsem ho na elektriku a zkoušel jsem mechanicky hýbal s plovákem, ručička vepředu vůbec nereaguje. PROSÍM POMOCTE, ŘEŠIL TO NĚKDO!!!!!!!!!!!!!! Mám takový problém, někdy nemůžu nastartovat auto z důvodu, že mi nesepne palivové čerpadlo v nádrži, stane se mi to 1-2x do dne. Když zapnu klíček a čerpadlo vzadu sepne, je vše ok a nastartuji. Někdy však po zapnutí klíčku, čerpadlo nesepne, a nenaskočí motor. Když nesepne čerpadlo, zkouším zapnout několikrát po sobě klíček a vždy se zatím povedlo za vícero pokusů nastartovat. Nedalo mi to a vymontoval jsem podávací čerpadlo z nádrže, mělo po celém čerpadle takový plak, který jsem otřel hadrem, dole jsem vyfoukal vzduchem sítko (vypadl docela bordel), otřel jsem kontakty na plováku. Čerpadlo jsem namontoval zpátky a zatím při každém otočení klíčku sepnulo. ALE NASTAL JINÝ PROBLÉM, PŘESTAL MI FUNGOVAT UKAZATEL HLADINY V NÁDRŽI. Ručička leží, kontrolka svítí, že není nafta, při tom je v nádrži nafty dost. Takže opět čerpadlo ven, připojil jsem ho na elektriku a zkoušel jsem mechanicky hýbal s plovákem, ručička vepředu vůbec nereaguje. PROSÍM POMOCTE, ŘEŠIL TO NĚKDO!!!!!!!!!!!!!! :-((((


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz