Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - vymena lozisk zadne ramena opat problem
Právě je pát 29. bře 2024 10:20:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: vymena lozisk zadne ramena opat problem
PříspěvekNapsal: čtv 18. bře 2010 19:48:36 
Offline

Registrován: ned 01. lis 2009 18:40:08
Příspěvky: 4
Zdravim vsetkych C5-karov som cerstvo po vymene zadnych lozisk nakolko moja C5,2,0HDI combi 2002 ma za sebou 142000km a pri dlksom stani sa mi ozyval vrzgot od zadneho ramena a pri prejazde nerovnostami aj klepot objednal som sa na vymenu lozisk zadne ramena,Vsetko vymenili v jednom malom servise nie Citroen bol som svedkom toho co tam dali komplet nove loziska , tesniace kruzky tycku a skrutku a maticu.VYMEDZOVACIE PODLOZKY VRAJ TAM NETREBA !!! tie stare hodili do smeti.
Po vymene sa zdalo vsetko OK ale ako som nachodil cca3000km opat buchanie a este vacsie ako predtim.
Mimochodom tie loziska ktore vybrali neboli uplne v katastrofalnom stave neboli povypadovane valceky ale na par miestach uz boli vylisovane diery v protikuse loziska v tom prstenci.
Chcem sa objednat naspat do toho servisu nech sa na to pozru ale mam takuto otazku aby som tam nevyzeral ako v.. moze to klepat preto ze nevymedzili pritlak loziska tou vymedzovacou podlozkou teraz sa opat urobila nejaka vola a klepe to?
Moze tam klepat este nieco ine gule , stabilizator, piestnica , alebo su poskodene synenbloky uchtenie napravy o karoseriu.Vcera sa mi stalo ze som neskoro zareagoval na spomalovaci retarder a preletel som asi 40km zo zadu sa ozvala strasna rana jedna ako keby nieco sadlo na doraz to som este nemal. :(
cakam na vase postrehy DAKUJEM
jano


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 24. lis 2015 7:21:19 
Offline

Registrován: úte 24. lis 2015 7:15:56
Příspěvky: 1
Zdravím

Mám presne tento istý problém.....neviete čím to môže byť? :( Buchoce mi to čím ďalej tým viac..... :(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz