Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Diagnostika: Regulace bohatosti směsi, Ovládání cívky č.1
Právě je čtv 28. bře 2024 20:51:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 9:35:32 
Offline

Registrován: úte 02. dub 2013 9:32:49
Příspěvky: 1
Koupil jsem Xantii 1.8i 8V, rok 1997, motor LFZ(XU7JP), řídící jednotka Magneti Marelli (IAW 8P.10) po připojení na Diagnostiku Lexia3 mi to opakovaně (i po resetech) hlásí následující chyby:

1. VSTŘIKOVÁNÍ
- Trvalá porucha: Regulace bohatosti směsi
- Dočasná porucha: Ovládání cívky č.1
2. KÓDOVANÉ SPOUŠTĚNÍ MOTORU: Vazba počítač motor

Je nainstalováno LPG - ale teď na něj zatím nejezdím - snažím se odladit chod motoru na benzín - tak to snad na chyby v diagnostice nemá vliv.
Motor je po repasi: přebroušená hlava - těsnění, ventily atd, nová LAMBDA, nový termostat.


Na benzín to jede pěkně, možná že motor nemá při volnoběhu úplně hladký chod, ale není to nic strašného. V kopci to má sílu a pěkně jde do otáček.

Na LPG (nedávno jsem byl u plynaře a mělo by být OK) to jede podstatně hůř, motor pokud je pod cca 2300ot. a pokouším se rozjet - tak začne nejdříve vynechávat(cukat) a pak střelí do sání. Takže pokud se chci rozjet ve městě, musím opatrně se spojkou a držet otáčky. V kopci je oproti benzínu slabší a do otáček jde plynule až od 3500 výš.

Imobilizér mám klávesový a je funkční.

Můžete mi prosím poradit, co ty chyby znamenají a jaká čidla či součástky vyměnit, abych je odstranil? Předem dík


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz