Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Chování hydrauliky
Právě je pát 29. bře 2024 16:07:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Chování hydrauliky
PříspěvekNapsal: ned 11. led 2015 21:09:22 
Offline

Registrován: úte 23. bře 2010 12:43:23
Příspěvky: 34
Zdravím,
přítelkyně jela včera z města a říkala, že auto nebrzdilo. Pry u vrat zjistila, že jde ztuha i řízení. (cca. po 25 km) Před vraty jsem dneska našel řemen. Byl celý, ale potrhaný na kraji. Nevím, zda-li svítila nějaká kontrolka :).
Řemen jsem vyměnil, ale auto se chová divně. Takové jakoby přilepené. Na začátku šlo blbě i řízení. To se časem upravilo. Teď už jen zlobí zadek .Při zvedání z nejnižší polohy se tak na 5 sekund rozsvítí stop, pak zhasne a auto se začne zvedat. Když dám volbu rovnou do možnážní polohy auto se zvedne nadoraz. Když ,ale dám jen vyšší polohu a pak montážní polohu zadek se nezvedne. Předek reaguje vždy správně,ale zadek si dělá co chce. Zkusil jsem podle rady z fora, nechat auto nějakou dobu v nejnižsí poloze, ale bez výsedku. Cca. každou sekundu se ozve cvaknutí z motoru, trochu jiný zvuk než dřív "odfouknutí" hydrauliky.
Prosím o tip co s tím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chování hydrauliky
PříspěvekNapsal: ned 11. led 2015 23:28:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. říj 2009 10:43:06
Příspěvky: 436
Bydliště: Brno
To cvakání - Máš špatnou centrální kouli, je kaput ... Kontrola musela svítit a svítilo i STOP ! ... velké červené ... zadek se tak chová vcelku normálně, vždy mu to trvá dýl a neochotně, bude to trochu zarezlé u zadního korektoru, další věc je možná taková, že ve "zvýšené " poloze máš asi zadek už uplně nahoře, tak že další přizvednutí na max už není možné ...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chování hydrauliky
PříspěvekNapsal: pon 12. led 2015 6:43:24 
Offline

Registrován: úte 23. bře 2010 12:43:23
Příspěvky: 34
Díky z odpověď. Bude něčemu vadit, když budu s autem jezdit do příští výplaty, nebo hrozí, že může vlivem toho, že tu centrální kouli nevyměním hned něco odejít jiného? Před Vánocemi jsem kupoval baterku, kotouče, ... a tak bych teď rád do auta hned nedával další peníze.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz