Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - vynechává mi blinkr při přepnutí
Právě je čtv 18. dub 2024 11:45:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: vynechává mi blinkr při přepnutí
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 11:49:08 
Offline

Registrován: ned 01. lis 2009 11:40:56
Příspěvky: 6
Pikaso 2003. 120 00 Km. Ahoj při zapnutí páčky blinkru mi v určitý poloze přestane blikat tak musím do ní zase strčit aby začla chodit. Zkoušel jsem to kontaktolem ,ale neúspěšně.
Je pravada že tahle levá páčka blinkru má spojitost s podsvícením aut. klima ovl. tlačítek ? Nemůže mi někdo poradit co stím, nebo kde koupit NEW díl. V Citrouši si řekli za oprav 8 tis. a to se mi zdálo dost. Moc děkuji za radu. ;)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 19:47:52 
Offline

Registrován: pon 19. říj 2009 6:39:18
Příspěvky: 47
S podsvícením nemají páčky společného nic, v klimatizaci jsou tři žárovičky. Závada, kterou popisuješ jde opravit. Jedná se o vyčištění kluzných kontaktů v páčkách. Pokud ale nejsi technický typ, nepouštěl bych se do toho. Páčky musíš demontovat, to znamená airbag dolů, volant dolů, páčky ven, rozdělat a vyčistit. Některé servisy jsou ochotné to opravit, cena za opravu do 1000 kč.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 02. lis 2009 15:13:08 
Offline

Registrován: ned 01. lis 2009 11:40:56
Příspěvky: 6
Děkuji za odpověď , ale někde jsem se docetl na starym fóru ,že má spojitost páčka s podsvícením klima tlačítek (okolo hl. displeje). Tamtu žárovičku už jsem měnil, když jsem neměl podsvícený display u aut. klima. Děkuji za opověď. ;)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 02. lis 2009 19:13:56 
Offline

Registrován: pon 19. říj 2009 6:39:18
Příspěvky: 47
Pokud ti klima resp. tlačítka klimy nesvítí, věř mi bude to žárovkou. Displej klima podsvětlují dvě žárovky a všechna tlačítka klimatizace jedna žárovka. Souvislost s páčkou je taková, že přizapnutí světel tlumí displeje a podsvětlí se ovládací prvky. pokud ti funguje tlumení displejů při zapnutých světlech opravdu bych se soustředil na tu žárovku. Ještě ale zkusím projít schémata a dám vědět. ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz