Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Závada na senso drive
Právě je čtv 28. bře 2024 22:57:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Závada na senso drive
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 12:52:57 
Offline

Registrován: úte 01. bře 2016 21:39:51
Příspěvky: 11
čau Miro
To prostě hlava nebere vůbec nikomu . Nabízejí náhradní vůz atd. Ale závadu ne a ne opravit.
Tak snad za tu dobu co to opravují by to auto vyrobily nové. Nemám už ani sílu nadávat jooo a to mě v 54 letech poslat do invalidního důchodu to asi kvůli tomu autu.Srdíčko to taky nezvládá.Tak jestli mě znovu mrdne tak mě v tom autě zakopou.
Jinak je vše v poho.Jak to opraví a bude to aspoň týden dobrý tak dám vědět a nebo dám do závěti ať vám dají vědět pozůstalí.
Čau a přeji pěkné léto ZDENEK ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Závada na senso drive
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 13:02:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
Zdenku tedy musím říct,že máš přímo svatou trpělivost. :shock: Stát se něco takového mně,tak už by ti "umělci" skákali okny a můj řev by se rozléhal na kilometry daleko. :twisted: Copak na to pan majitel nebo šéf servisu?Skoro bych kontaktoval i zastoupení Citroenu pro ČR nebo nějakou TV stanici a udělal jim peklo na zemi.Pro značkový servis nemůže být problém jít ani cestou pokus omyl,pokud díl nemají na skladě,tak si lze půjčit i od jiného servisu a pak zase vrátit.Vím,že se to lehko říká,ale hlavně klid,žádné auto za zdraví nestojí. ;)

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Závada na senso drive
PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2016 16:47:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. led 2016 22:01:09
Příspěvky: 131
Nuz, mesiac sa s tym babrat a zistit len nejaku nachylnost elektroniky na teplotu, to je ozaj o nicom. I ked ano, aj u mna sa prvy problem prejavoval iba pri teplotach nad 10 °C, celu zimu nebolo jedine zavahanie. Kazdopadne, nejakou postupnostou by mali dojst k tomu, kde je problem. Jeden mesiac je casu az az. Problem niektorych servisov je ten, ze tam auto sice je, ale den-dva (niekedy aj viac) na nom nik nerobi, lebo maju "inu" robotu. Drzim palce, Zdenek, a hlavne pokoj. Infarkt kvoli autu/ servisu nestoji za to. ;)

_________________
CITROËN POSITIVE :D
1. C2 1.4i SensoDrive VTR Rouge Lucifer (2004-2015)
2. C4 Cactus PureTech 82 Feel Edition Olive Brown (2014-2015)
3. C4 Cactus PureTech 110 Feel Deep Purple (2015-2016)
4. C-Elysée VTi115 BVM Best Collection Blanc Banquise (2016-...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Závada na senso drive
PříspěvekNapsal: pát 22. dub 2016 17:48:23 
Offline

Registrován: úte 01. bře 2016 21:39:51
Příspěvky: 11
Lubo a Miro
dnes jsem si převzal po Pěti týdnech auto s tím že bude jezdit.
Závada prý byla v tom že někdo v cizině vyměnil spojku a nepřenastavil elektroniku ve spojce.
Takže se nemuselo nic měnit , ale muselo se bádat. Já tomu sice nevěřím ale se nesmím rozčilovat jelikož jdu s hercnou
na operaci budou mě voperovávat defibrilátor aby když to se mnou sekne tak aby mě to nahodilo. Ten malinkej strojek stojí milion tak doufám že ho dobře seřídily. A snad ho nevyrábí CITROEN jestli ano jsem v hajzlu. Kluci moc Vám děkuji za podporu v mé anabázi a za to že vůbec takový lidi existují.Pokud auto bude jezdit tak se už zřejmě na těchto stránkách nezjevím jelikož sám mám passáta. Tak zatím ahoj a přeji Vám a vaším rodinám pěkné léto.
Zdeněk Vopat
BRNO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Závada na senso drive
PříspěvekNapsal: pát 22. dub 2016 18:02:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
Zdenku nemáš zač,hlavně ať ti vydrží to zdraví a jsi v pohodě,ono je to opravdu to nejcennější co člověk má. ;) Já mám sice punťu v pohodě,ale nedávno mě skolila docela hnusná chřipka a to má pak člověk hromadu času o spoustě věcí přemýšlet. :idea: A k tomu stroječku co ti budou implantovat bych dodal jen tohle.Spíš bych řekl,že více bude záležet na těch mekánicích než na tom,kdo ho vyrobil,ale to je celkem jedno.A pokud jsi se ty nebo majitelka nerozhodli auta zbavit,tož jí dej kontakt na tyhle stránky,on se časem určitě nějaký problémek určitě zjeví :D ,stejně jako u jiných značek. :idea: A nějaká ta citroeňačka se mezi citroeňáky bude vyjímat docela dobře. :lol:
P.S. A Pašík ať ti slouží,ale jestli ho máš v naftě,tak ti bude pravděpodobně vjezd do centra brzy zapovězen :idea: ,takže budeš chodit více pěšky,což ale vzhledem k výše uvedenému nemusí být až tak od věci. :mrgreen:

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Závada na senso drive
PříspěvekNapsal: pát 22. dub 2016 21:35:42 
Offline

Registrován: úte 01. bře 2016 21:39:51
Příspěvky: 11
Miro
Citroen je dcery a již jsem jí dal na kluky(tebe a LUBU) kontakt na tomto foru.
Tak mě ji tady pohlídejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Závada na senso drive
PříspěvekNapsal: sob 23. dub 2016 3:16:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
Jasná věc,pokud bude problém a budeme vědět,tak pomůžeme. ;)

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Závada na senso drive
PříspěvekNapsal: pon 30. kvě 2016 23:12:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. led 2016 22:01:09
Příspěvky: 131
Hmm, tak "zoradenie" prevodovky alebo pripadna aktualizacia softu byvaju obvykle cinnosti na zaciatku servisneho zasahu, nie na konci. Problem v tom teda mohol byt. Nechapem, preco tymto ukonom servis nezacal. Kazdopadne, drzim palce, aby bol problem vyrieseny a auto jazdilo, ako ma.
A drzim palce, aby kardiostimulator fungoval rovnako bez problemov. Len pozor na mobilne telefony v naprsnom vrecku bundy. ;)

_________________
CITROËN POSITIVE :D
1. C2 1.4i SensoDrive VTR Rouge Lucifer (2004-2015)
2. C4 Cactus PureTech 82 Feel Edition Olive Brown (2014-2015)
3. C4 Cactus PureTech 110 Feel Deep Purple (2015-2016)
4. C-Elysée VTi115 BVM Best Collection Blanc Banquise (2016-...)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz