Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Sdružení SOVA vyhrálo soudní spor
Právě je čtv 28. bře 2024 22:17:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sdružení SOVA vyhrálo soudní spor
PříspěvekNapsal: stř 31. srp 2011 8:47:44 
Offline

Registrován: stř 31. srp 2011 8:46:58
Příspěvky: 1
Sdružení na obranu vlastníků automobilů (SOVA) vyhrálo soudní spor v kauze Auto ESA. Toto sdružení uvádí objektivní informace o tom, jak se zachází s ojetinami. A jsem rád, že se před nedávnou dobou rozhodlo zasáhnout proti nepoctivým praktikám některých autobazarů. Víme o nich všichni – přetáčení tachometrů, automobily koupené od překupníků a další věci, na kterých tyto autobazary těží velké prachy. A drzost některých autobazarů dokonce ani nezná své meze. Autobazar Auto ESA žaloval sdružení SOVA a požadoval odškodnění 300 000 Kč – od občanského sdružení! Chtěli všechno převálcovat, požadovali omluvu a stažení článků. Naštěstí se všechno obrátilo do správné roviny. Ale i tak si myslím, že se to stále děje a nejenom u jednoho autobazaru, ale všude po republice. Na co si tedy dávat pozor?
Zákazníci si koupili automobily od Globus Caru, ale když si ho přišli vyzvednout, tak společnost už byla zkrachovalá a automobily byly v autobazaru Auto ESA už napůl prodané. Celý podvod si jistě předem naplánovali, protože v obou autobazarech byli lidé, kteří se dobře znali.
Sdružení SOVA už proto sepsalo příručku pro bezpečný nákup ojetiny. Doporučuji před koupí automobilu přečíst a doporučenými radami se řídit. Já jsem se naštěstí nestal obětí podvodu, ale příručku mám nastudovanou a doporučuji ji všem pro „preventivní užívání“. Snad toto vlákno pomůže i ostatním Jaké jsou vaše zkušenosti? Na co si máme dát ještě pozor?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 02. zář 2011 20:43:50 
Offline

Registrován: úte 03. lis 2009 9:22:51
Příspěvky: 207
Tak Ti nevím jestli sdružení SOVA potřebuje takhle pokoutným způsobem vytvářet reklamu osobně vím o jednom jiném citroenservru kde se nachlup stejný příspěvek objevil.

_________________
Peugeot 807 2 hdi 100 kw šesti forf FAP

Bylo :Berlingo 2.0 Hdi r.v. 2000 malej stěhovák
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 02. zář 2011 21:03:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7349
Bydliště: Kolín
nejenom na citroenech ale i na skoda atd :-D

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz