Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Databáze čerpacích stanic SuperBenzin.cz
Právě je pát 29. bře 2024 0:19:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 17. lis 2009 1:05:17 
Offline

Registrován: úte 17. lis 2009 1:04:29
Příspěvky: 2
Zdravím všechny motoristy. Rozjel jsem na internetu databázi čerpacích stanic pohonných hmot. Mým hlavním cílem je kompletní seznam všech čerpacích stanic v ČR a to hlavní - aktuální ceny naturalu, nafty, LPG i CNG!

http://www.SuperBenzin.cz - Tankujeme spolu

Pokud máte nějakou oblíbenou benzínku, na které tankujete, pošlete mi na info@SuperBenzin.cz informace (co všechno na čerpačce prodávají, jestli se tam dají nafouknout kola atd.) a aktuální cenu(y) prodávaných paliv.
Pokud máte firmu, která se zabývá palivy nebo něčím takovým, máte možnost získat reklamu zdarma! Více zde: http://www.superbenzin.cz/inzerujte.php

Přijďte a uvidíte sami.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 05. lis 2010 15:02:06 
Offline

Registrován: úte 17. lis 2009 1:04:29
Příspěvky: 2
Dobrý den,
hlásím se opět po roce. SuperBenzin.cz za tu dobu prodělal řadu změn, rozrostl se na téměř 2400 čerpacích stanic (nové stále přibývají) a obsahuje více aktuálních cen a informací, než kdy před tím. A to zdaleka není všechno. Přibyly totiž sekce "Nebezpečná místa", "Nebezpeční řidiči" a "Nesmyslné značky", které právě vylepšuji.
Ocením jakýkoliv nápad nebo kritiku. Chci stránky zlepšovat, aby byly co nejvíce užitečné, takže jsem otevřený všemu. Můžete ovlivnit, jak bude SuperBenzin.cz vypadat v budoucnu. Nechcete toho využít?

Pokud chcete, hlasujte do ankety na hlavní stránce SuperBenzin.cz. Díky tomu budu vědět, kterou funkci uživatelé nejvíce chtějí a budu ji moct přednostně dodělat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz