Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - FM transmitter (modulátor) ano či ne?
Právě je pát 19. dub 2024 16:30:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FM transmitter (modulátor) ano či ne?
PříspěvekNapsal: stř 07. zář 2011 6:46:18 
Offline

Registrován: čtv 05. lis 2009 12:39:52
Příspěvky: 34
Měl jsem velké dilema zda do toho jít a co vybrat a tady je moje první zkušenost s tímto "bazmekem".Podělte se o své poznatky i vy ostatní kdo ho máte :idea: :?:
Třeba se to zrovna bude hodit někomu kdo o tom taky uvažuje a neví...

Nakonec jsem vybral tady ten,je to novinka od Sencoru: http://www.sencor.cz/elektronika-do-aut ... ry/SWM-170

Moc jsem tomu nevěřil,měl jsem u modulátorů strach,že budu muset pořád přelaďovat,zvuk že bude hnus atak..
Ale za 399kč jsem spokojen.Přelaďovat nemusím, i když jsem zatím nevychytal tu nejlepší volnou frekvenci.Je zajímavé,že signál z modulátoru předčí i silnou stanici.Modulátor nemá hlavní vypínač,sám se automaticky zapíná a vypíná podle přívodu proudu do zásuvky.Nevím jak jinde,ale v Picassu v cigaretové zástrčce je to zapínání a vypínání dá se říct zároveň automaticky s rádiem.
Co mi nejvíc vadí je kvalita zvuku ,ale i tak je o moc lepší ,než jsem skepticky očekával dle diskuzí na netu.Ale to ještě si myslím půjde trochu vyladit.Modulátor má dálkové ovládání a názvy skladeb zobrazuje na palubním displeji spolehlivě,což je příjemné plus.
Za tu cenu jsem s ním spokojen (a to jsem fakt skeptik)a na poslech do auta to podle mě určitě stačí,i když pro audiofily to rozhodně není.Já si ještě koupím zásuvkovou redukci 220V na 12V cig.zapalovač a budu ho používat i doma.

Švýcar
Xsara Picasso 2.0HDi,r.v.2000

_________________
Citroen AX 1,4D R.I.P
Citroen Xsara Picasso 2.0 Hdi,r.v.2000


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz