Fórum Citroeny.cz
http://forum.citroeny.cz/forum/

Koupě C4 Grand Picasso
http://forum.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?f=30&t=12243
Stránka 1 z 1

Autor:  dawnmichal [ sob 27. dub 2019 22:26:03 ]
Předmět příspěvku:  Koupě C4 Grand Picasso

Zdravím,
životní situace tomu chtěla, že musím sehnat rodinné auto. Moje třídveřové kupé tyto parametry zrovna dvakrát nesplňuje a tak jsem začal brouzdat na internetu, co za zajímavé kousky vlastně je teď k dispozici. Věděl jsem, že koncern nechci a nejprve mi dost lidí doporučovalo Ford Galaxy nebo S-Max. Ale to je prostě takové všechno moc německy strojené a sterilní... :D Už dřív (před několika lety) jsem se koukal po C4 Cupé a ikdyž jsem se nakonec rozhodl jinak, to auto se mi svého času líbilo... Tak jsem se podíval co by se dalo od Citroenu pořídit teď. No a úplně jsem se zamiloval do C4 GP. Teda hlavně do té od roku 2013. Ikdyž jsem nejprve chtěl benzín, čtením nejrůznějších článků na internetu jsem změnil názor a nafta by měla být rozumnější volbou.
Půjdu se na něj podívat do Auto ESA a a asi i do AAA. Tak jestli máte nějaké tipy, na co si dát pozor, případně jestli jste se třeba někdo nekoukal přímo třeba na tady tento kousek:

https://www.autoesa.cz/citroen/c4-grand-picasso/mpv/nafta/685175662

Mají ho v Brně. Řeším samozřejmě dilema, jestli koupit auto v bazaru, nebo od soukromníka, ale myslím, že v tom nakonec nebude až takový rozdíl. Chce to hlavně dobře vybrat, protože špatné auto ti můžou prodat oba.
Nebo kdyby jste mi třeba doporučili dobrý autoservis v Brně, kde Citroenům rozumí a kde by se třeba dala domluvit nějaká ta prohlídka odborníkem...
Předem díky za tipy a rady.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/