Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Oloupaný "kožený" volant po 60 000km
Právě je čtv 25. dub 2024 10:31:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 31. pro 2015 9:32:12 
Offline

Registrován: úte 03. lis 2009 9:22:51
Příspěvky: 207
No kontakt na hlavního v Čechách asi moc řešit nebude. Když by se k němu přes stádo filtrujících poskoků a sekretářek náhodou něco dostalo tak už to bude " upraveno" tak aby on jen posvětil vyjádření reklamačního oddělení. To by možná pomohlo v civilizovaném světě ale ne v Čechách. ( Mimo téma podívej se třeba jak jsou medializovány vztahy uvnitř spolku který prodává Hyundae generální ředitel požaduje desátky od nejlepšího prodejce z obratu a ten když nezaplatí tak mu nastaví plán tak že je neplnitelnej i kdyby prodal půlku produkce Nošovic.) A myslíš si že vztahy na velitelství Citroenu.cz budou růžovější dost bych pochyboval. Proto to chce rovnou do Francie nebo do nadřízené instituci generálního importéra.

_________________
Peugeot 807 2 hdi 100 kw šesti forf FAP

Bylo :Berlingo 2.0 Hdi r.v. 2000 malej stěhovák
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 07. led 2016 9:15:32 
Offline

Registrován: úte 26. dub 2011 13:30:53
Příspěvky: 77
Francie reaguje i na anglictinu, kazdopadne vzdy te odkaze na reginalni zastoupeni. Pochlubuil jsem se jim tam, opravou, kterou mi udelal zdejsi autorizovany servis, kdy uklepany drzak filtrboxu - po 7000km - opravili 2x elektrikarskyma stahovackama. Odpoved byla - obratte se na zastoupeni v CZ s adresou do Phy . :?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 12. led 2016 10:29:21 
Offline

Registrován: úte 03. lis 2009 9:22:51
Příspěvky: 207
Tak je musíš otravovat pořádně, třeba 10x a nezapomeň zmínit že by jsi rád měl další auto citroen ale při tomto přístupu že budeš raději chodit pěšky a taky že by jsi se mohl zmínit někomu z nějaké TV aby ukázal více lidem jak se v Čechách opravuje. Oni to sice češi vědí ale do francie se to možná nedoneslo že o kvalitě servisů hlavně těch značkových (předražených) se tady vypráví takovýhle story.

_________________
Peugeot 807 2 hdi 100 kw šesti forf FAP

Bylo :Berlingo 2.0 Hdi r.v. 2000 malej stěhovák
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 13. led 2016 9:49:57 
Offline

Registrován: úte 26. dub 2011 13:30:53
Příspěvky: 77
no uprimne, po cesku ustoupim a dalsi auto bude Zafira ;) proc bych se s necim takovym patlal, jednodussi je proste jit jinam


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 13. led 2016 12:23:08 
Offline

Registrován: úte 03. lis 2009 9:22:51
Příspěvky: 207
Taky řešení ale ono s kvalitou autorizovaných servisů je to tady stejně na pytel u všech značek ty kvalitní kde umí udělat, opravit a nestáhnou Tě při tom z kůže by jsi napočítal na prstech jedné ruky.

_________________
Peugeot 807 2 hdi 100 kw šesti forf FAP

Bylo :Berlingo 2.0 Hdi r.v. 2000 malej stěhovák
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2016 0:16:17 
Offline

Registrován: stř 12. zář 2012 9:59:17
Příspěvky: 4
Je to nejaka vada materialu. Mne to iste presne v 61000 km. 2 roky a1 mesiac po zaruke v lete na parkovisku sa nafukol. Dovtedy volant nevykazoval ziadne znamky opotrebenia. Podla mna je to planovane opotrebovanie a treba im ist po krku. U nas stoji znalecky oosudok 50 € pytal som sa na to SOI. Treba to rozkriknut po mediach. Importer mi to takisto zamietol.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 17. kvě 2016 15:41:07 
Offline

Registrován: stř 16. zář 2015 16:23:01
Příspěvky: 18
Bydliště: Ostrava
Po delší době zase zdravím,
pořád mě to štve, hlavně když si představím případný prodej, ale kdyby to dohadování s dealerem nestálo takovou spoustu času, možná i prostředků a bez jistého vysledku... myslím si, že hlavně na toto sází a v podstatě jim to vychází. :x


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. zář 2016 13:36:46 
Offline

Registrován: stř 16. zář 2015 16:23:01
Příspěvky: 18
Bydliště: Ostrava
Tak ačkoli se mi tomu pořád nechce věřit, po několikátém pokusu o reklamaci mi volant opravdu vyměnili ze záruky.
Takže pokud máte podobný problém, "klepejte a bude vám otevřeno".
Uvidíme, jak dlouho vydrží tento. Je už bez lesklého potahu, který se předtím loupal, tak snad už bude klid.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. zář 2016 19:24:40 
Offline

Registrován: pon 04. říj 2010 12:16:14
Příspěvky: 4
Berlingo 2012 1.6HDI píše:
Tak ačkoli se mi tomu pořád nechce věřit, po několikátém pokusu o reklamaci mi volant opravdu vyměnili ze záruky.
Takže pokud máte podobný problém, "klepejte a bude vám otevřeno".
Uvidíme, jak dlouho vydrží tento. Je už bez lesklého potahu, který se předtím loupal, tak snad už bude klid.





Tak to gratuluji, mě poslali do prde...le


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz