Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Hluk ve ventilaci nebo karoserii
Právě je čtv 28. bře 2024 15:12:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hluk ve ventilaci nebo karoserii
PříspěvekNapsal: úte 27. úno 2018 23:05:54 
Offline

Registrován: úte 27. úno 2018 11:31:29
Příspěvky: 1
Ahoj lidi,
v lednu 2018 jsem pořídil nové Berlingo 1,6VTi. První co mě zaskočilo je hučení vzduchu ve ventilaci nebo karoserii, zatím jsem přesně nezjistil, odkud to jde.Z místa řidiče to vnímám, jakoby se ten hluk nesl ze strany spolujezdce. Začíná se to projevovat cca od 60km/hod. a pokud fouká vítr, tak to navíc různě mění tóninu.Pozorujete to také někdo u svého auta? Jediné co mě napadá je, že trubky ventilace jsou zatím příliš čisté a proto vzduch v nich hučí. Až se zanesou prachem a mastnotou, snad to přestane. Momentálně je ale dost nepříjemné a otravné .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hluk ve ventilaci nebo karoserii
PříspěvekNapsal: pon 09. dub 2018 10:50:08 
Offline

Registrován: sob 08. dub 2017 12:16:19
Příspěvky: 10
Mám ročné Berlingo 1,6VTi a žiadne hučanie/fúkanie/pískanie som nezaznamenal. Skrátka ticho ako v "bežnom osobáku", len občas trocha "echo" pri prejazde nerovností, ale to je tým veľkým a u mňa väčšinou prázdnym priestorom :) Hučanie som posledné kilometre i náročky sledoval s vypnutým rádiom, tento víkend fúkalo dosť a nič, ticho.
Okná/ zadné vyklápačky máš predpokladám privreté dobre. Čo ma napadá občas sa stratí grafika ventilátora na displayi klímy a ventilátor pritom ide na plné točky (pri odhmlievaní čelného okna napr). Takže nevidíš že točí ventilátor na max,len počuješ, keď ťukneš na tlačidlo ovládania rýchlosti ventilátora tak až potom sa tam tá grafika ukáže.
Ak máš auto nové, skúsil by som sa previezť v inom Berlingu a ak to tam robiť nebude riešiť s predajcom.

_________________
Berlingo Multispace 2017, 1,6 VTi 120 XTR


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz