Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Samovolné odemčení auta a vypnutí alarmu
Právě je čtv 28. bře 2024 10:38:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 17:13:12 
Offline

Registrován: ned 18. říj 2009 22:36:35
Příspěvky: 2
Zdravím.Poslední tři měsíce se mi občas stalo,že jsem přišel k autu a bylo odemčené.Nejdříve jsem to přisuzoval k tomu,že jsem asi zapoměl zamknout.Nyní již několikrát jsem se přesvědčil že nejsem takový sklerotik a že auto se opravdu samo odemkne.Toto pondělí jsem s kolegou jel do práce ,zamkl auto dálkáčem a kolegovi řekl ať si to pamatuje až pojedeme domu.Po práci přijdeme k autu a auto odemčené a alarm vypnutý.Ten samý den odpoledne jsem auto postavil k baráku a před manželkou zamkl dálkáčem.Ráno bylo auto opět odemčené.Na dnešní den jsem auto večer kontroloval a dnes ráno bylo opět odemčené.Tak jsem ho zamkl(v9:40) opět dálkáčem a ve 12:45 jsem poté jel na odpolední a auto opět odemčené.Myslel jsem si ,že snad má někdo v okolí mého auta dálkové ovl. které mi odemkne auto,ale tohle se mi stává i na jiných místech.Nejhorší je to,že se nejen odemkne auto,ale i se vypne alarm.Naštěstí mám ještě zamykání zpátečky.Ode dneška zkusím zamykat auto jen klíčem,bez alarmu,jestli se bude odemykat.Nemáte někdo podobnou zkušenost? Na oknech mám samolepu TAXALARM CITROEN. Budu rád za každou radu. :?: :(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz