Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - C-Crosser
Právě je čtv 28. bře 2024 16:14:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pát 20. úno 2015 23:42:29 
Offline

Registrován: úte 10. úno 2015 17:33:06
Příspěvky: 2
Stal som sa majitelom jazdenky C-Crossera 136000 km, ale po kratkej dobe - cca. 2 tyzdne zatial skor negativne skusenosti - nutna vymena komplet brzdy, capy, tlmice. Teraz praskla pruzina v predu na vodicovej strane. Predpokladam, ze bude nutnost riesit rozvody coskoro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: úte 03. bře 2015 22:00:57 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Dobrý večer,koupil jste přece ojetý vůz s běžným opotřebením,tak bylo třeba se na brzdy mrknout před platbou,pružiny vyměňte raději obě když už se stalo že jedna praskla a vezte že tlumiče nejsou u žádného vozu na věčnost,zkrátka všechno chce svoje i člověk chodí k lékaři a auta jezdí do servisu :D tak hodně šťastných kilometrů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pát 06. bře 2015 14:24:36 
Offline

Registrován: pát 06. bře 2015 13:57:58
Příspěvky: 2
Zdravím všechny nadšence! Po 6letech ježdění s Berlingem jsem si splnil klukovský sen a pořídil Crossera. Chtěl jsem manuál s pravidelným servisem. U této značky jsem chtě zůstat i kvůli skvělému servisu v Kralupech. Je to rok 2008, 158000 najeto, stav velmi slušný. Jen zub času je znát. Ale zvykáme si na sebe, a ač mě v Kralupech přesvědčovali o koupi Aircrosse nebo Berlinga se samosvorným diferákem. Jenže Aircross je podivně malý a já chtěl 4x4. Po lustracích a zjištění, že by mě nemělo nic fatálního potkat, jsem zahodil rozum a nastoupilo srdce.
Takzě v pondelí jedu na výmenu oleje a všech filtrů a revizi podvozku a vůlí a vůbec. Slyším stabilizátory a trochu se mi nezdá hlučnost (bouchnutí) při přejezdu příčných prahů cca 30 km/h
Z ostatního se mi zdá vše ok, podle palivoměru jsem lehce pod půlkou nádrže a asi 350km. Počítač mi sám resetuje průměrnou spotřebu.
V settings menu jsem nastavil aby se to nulovalo manuálně a vypnul jsem zvuk při mačkání info. Jenže po stání přes noc se mi průměrka vynuluje, v nastavení je tvrdošíjně auto. Jen nastavení pípání si pamatuje a nepípá při mačkání infa. Tak nevím co dělám špatně.
Uvidíme co řekne servis. Ještě nechám promazat pohony oken, asi to bude nutné.
Jinak jsem byl ze začátku nejistý, jestli jsem neudělal kravinu, ale s každým km mám větší radost. Jen ta spotřeba proti belingu... 8-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pon 09. bře 2015 17:22:52 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Zdarec Crosser, už ho nemám, začal se chovat divně :o , tak šel do světa. Koupil jsem další C5 a zatím fajn. :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: úte 10. bře 2015 10:02:32 
Offline

Registrován: pát 06. bře 2015 13:57:58
Příspěvky: 2
tak už jsem povýměně oleje a filtrů, objednané díly na přední nápravu, nová baterka, původní nepřežila dnešní mrazivou noc. no dneska nic nevydrží. jen 7 let a 160t km :D
Pořád to vyjde levněji než pořídit nové, navíc v rozumných cenách se nedá nic sehnat s rozumným zavazadelníkem. Tak se těším, až to zase bude jezdit.
před olejem jsem měl dle tankování spotřebu 7,5l jen přední náhon a pouze po městě. To mi přijde v pohodě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pon 20. črc 2015 7:21:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. črc 2015 6:49:45
Příspěvky: 3
Bydliště: Kosice
Ahoj,

tak som sa stal majitelom Citronu C-crosser r.v. 2010 2.2 HDI 115kw, strieborna metaliza, auto je obute na 18 palcovych kolesach co mu este pridava na krase. Auto bolo kupovane z firmy kde ho predtym jazdili 2 ludia (majitela firmy osobne poznam a mam kompletne faktury zo servisou kde bolo auto servisovane) .... ma nabehanych poctivych 178tis je uz po vymene komplet brzd, olej v prevodovke, komplet spojkova sada so zotrvacnikom. S autom som zatial spokojny aj ked som ocakaval trosku zivsiu jazdu, pred citronom som jazdil Chevrolet Orlando 120kw 2.0 a musim povedat ze aj ked je tu iba 5kw rozdiel tak Chevy islo trosku lepsie ale moze to byt sposobene aj inym sprevodovanim. Auto bolo trosku burane ale podla faktur to bola iba vymena prasknuteho narazniku cize nic strasne :) ...

Auto mi na tempomate obcas trhne ... su to dost poriadne rany ... necudujem sa ze na 150tis isiel zotrvacnik na vymenu lebo on pri tom sekani trpi najviac ... auto bolo aj na diagnostike v Autorizovanom servise no odbornici na nic neprisli ze co by to mohlo byt a ze vsetko je v poriadku :( ak by niekoho nieco napadlo co by to mohlo byt tak prosim dajte vediet .... ( robi to pri jazde hlavne na tempomat otacky okolo 2000 ), mna napadlo iba cerpadlo, EGR alebo nejaky snimac ... dost casto co som pozoroval je ze idem mierne dole z kopca cize spotreba je 0 no na zapnutom tempomate a to trhanie zacne ked sa uz zacina stupanie ... ako keby nevedel zabrat motor alebo nemal v potrebny cas palivo ... fakt netusim :evil:

_________________
Citroen C-crosser 2.2HDI, r.v.2010, 115kw, Strieborna, 18"
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: stř 16. bře 2016 7:22:26 
Offline

Registrován: stř 09. pro 2015 9:57:27
Příspěvky: 2
Ahoj fšici,
tak jsem si taky splnil sen o SUV a privezl si do garage dalsi zviřátko..C C-srosser 2.2 HDI AT 7.mist black na 18" bačkorách r.v. 2010 najeto 58 857km ...koupeno v ČR prav.servis.
Bohužel mi ho ihned zkonfiskovala manželka,tak to budu jezdit jen na přiděl....to je jako se s..m.
Tak jen doufam,ze bude šlapat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pát 29. dub 2016 14:33:46 
Offline

Registrován: pát 29. dub 2016 14:30:39
Příspěvky: 1
Cau,
Neco mi to pripomina :lol:
U nas to dopadlo uplne stejne!
Honza


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: úte 18. čer 2019 14:42:38 
Offline

Registrován: úte 18. čer 2019 13:52:52
Příspěvky: 1
Zdravím.
Tak já to vyřešil a crossera jsem koupil rovnou manželce,takže mi ho nebude brát :lol:
Svezu se jen občas a za odměnu ho budu udržovat :lol:
Teď zrovna vymýšlím jak řešit denní svícení,nemáte někdo nějaký nový nápad?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz