Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - C-Crosser
Právě je čtv 28. bře 2024 21:28:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: C-Crosser
PříspěvekNapsal: stř 26. led 2011 23:15:08 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Zdravím všechny co mají C-Crossera a chci se zeptat na vaše pocity,spokojenost a názory na tohoto japonce z PSA motorem a francouzském obleku.
Taky mě ohromil a už stojí v garáži 2.2 manuál. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: stř 26. led 2011 23:58:53 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 23:54:24
Příspěvky: 2
Tak odedneška k naší C5 II přibyl i Crosser 2.2AT, měl jsem možnost se s ním pár kilometrů svézt a musim říct, že mě to velmi příjemně překvapilo :) hlavně převodovka se chová výborně a motor od PSA již klasicky taky skvělej a na to jaká je to skříň je to auto velmi jistý, co se týká držení stopy, náklonů apod. takže u nás spokojenost !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pon 31. led 2011 12:28:02 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Taky jsem ho zkusil v nestandartních situacích,ted v zimě ve svahu-louka asi 18" stoupání,šíkmé a kolmé výjezdy a věřím,že by zvládl i horší svahy,samozřejmě s kvalitními zimními pneu a rozumným řidičem-není to teréní vůz,ale umí hodně a příjemě překvapit. Motor 2.2 má opravdu slušný potenciál a dokáže dobře a ochotně zabrat i ve vyšších otáčkách.
Pokud máš tažné zařízení,(originál od Citroenu)tak by mě zajímalo zda při zapojeném vozíku a zařazení zpátečky se ti vypnou couvací senzory a přestane zvuková signalizace značit,že máš za sebou překážku,což má spravně takhle fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pon 31. led 2011 23:53:15 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 23:54:24
Příspěvky: 2
Tažný nemáme, takže tohle vyzkoušet nemůžu :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pát 03. čer 2011 21:13:10 
Offline

Registrován: pát 03. čer 2011 20:50:51
Příspěvky: 2
Ahoj lidi,

jsem tu nový tak chci všechny srdečně pozdravit a teď k věci. Je skoro rozhodnuto (manželkou) a teď sháníme Crossera. Kdysi dávno jsme měli BX, pak všechno možný, teď se zase vracíme...
Při této příležitosti bych se rád zeptal všech, co s tím už jezdí a mají zkušenost - na co se mám určitě při koupi podívat? V autech se trochu vyznám, takže si troufnu ho prohlédnout, přesto, když člověk ví, na co se zaměřit, je to vždy veselejší.

Děkuju všem za případné odpovědi a mějte se...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: úte 07. čer 2011 23:12:00 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj....zaměř se na cenu,tam by to mohlo rozveselit,mohl bych doporučit prodejce,který mi max.vyšel vstříc,ale byla by to reklama,takže šťastnou volbu.
Vše mi na něm šlape jak má-zatím není co vytknout,(15tis km)snad jen tvrdší posed na zadních sedadlech,ale to je běžný
jev u všech značek.

Měj se ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pát 10. čer 2011 16:53:20 
Offline

Registrován: pát 03. čer 2011 20:50:51
Příspěvky: 2
Ahoj, díky moc za odpověď, teď jsem se zase nějakou dobu nedostal k netu, tak opožděně napravuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: stř 15. čer 2011 22:00:35 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj....tak jak toho Crosse budeš mít,tak dej vědět,moc jich u nás nejezdí,ale na Google a Youtube reference a videa najdeš.

měj se ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: úte 26. črc 2011 2:05:38 
Offline

Registrován: čtv 22. říj 2009 19:36:34
Příspěvky: 4
Prosím jaká je vaše realná spotřeba nafty v běžném provozu. Z recenzí jsem se dočetl od 7do8L. Ale známí mě zrazují a mluví o běžné spotřebě 12-15L. Děkuji za odpovědi Václav


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pát 29. črc 2011 19:18:05 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
citace smazana > porusovani pravidel fora

Zdravím....dlouhodobá realná spotřeba je 8,2 litru,viz.palubní počítač a stále ještě klesá,nejvíce je to znatelné po první výměně oleje,tedy já měnil po
15 tis km,jelikož uplynul právě 1rok jak je předepsáno v servisní knížce.(Tam píšou buď 1 rok nebo 2O tis.km.podle toho co nastane dříve).
Třeba Chorvatsko tam a zpět mi krátkodobou spotřebu ukazuje 7,7 litru plynulou jízdou po dálnicích,tedy mezi 120 km - až 140 km/hod.a s plným obsazením.
Takže žádná hrůza.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 17:32:10 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Zdravím všechny majitele C-Crosserů a trochu mně mrzí, že není dostatek příspěvků k tomuto autu. Moje zkušenost je pozitivní a za rok jsem s ním ujel 36 000 km. Nyní mám najeto 43 000. Rád bych pokecal s jiným majitelem a rozebral eventuální zkušenosti s poruchami. Mně se zatím něco podobného vyhnulo. Díky bohu. Ozvěte se zpřízněné duše. Ahoj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: sob 12. kvě 2012 13:46:53 
Offline

Registrován: sob 12. kvě 2012 13:44:20
Příspěvky: 1
zdravím,mam crossera 08,když rozsvítím světla ztmavne mi display navigace,nevíte někdo jak to nastavit.díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: ned 13. kvě 2012 20:51:56 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj Zdenec,jestli tě něco zajímá konkrétního,tak napiš,ale nic se nekazí,mám sice najeto pouze 27 tis.km ale vždy je o čem pokecat,teď sice uvažuji o prodloužení záruky,ale nevím jestli to pro mě má vůbec smysl s tak malým nájezdem za 2 roky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: úte 15. kvě 2012 16:39:07 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Takže taky ahoj, fajn, že se někdo ozývá. Jenom na okraj Crosser je můj třetí Citroen. Dvě C5, jednu ještě mám. Možná to vypadá, že jezdím jako o život, ale toto auto mě slouží k podnikání. Jinak jsem zatím neměl sebemenší problém, ale nikdy neříkej nikdy. Právě teď tiše přemýslím kdy bude potřeba vyměnit desky vpředu. V servise tvrdí, mohou vydržet až 60 tisíc, což se mně nezdá jako možné. Mám ho v automatu, takže se více brzdí. Teď také jsem se zhlédl v instalaci denních světel do vrchní mřížky. To jsem právě viděl v servise a tak jsem je zaúkoloval, aby to řešení opsali. Ten člověk to mněl udělané úplně dokonale, že vypadalo jako z výroby. Až to bude hotové přidám fotky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: úte 15. kvě 2012 21:24:09 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj...po několika měsících porovnávání parametrů, cen a všeho možného, které SUV si koupit mě Crosser oslovil pro svůj osvědčený pohon od Mitsubishi,výkoný a pružný motor HDI, ojedinělý design ale i přístup prodejce. Mám ještě Jumpera 2008. Automat bude s deskama asi na tom o něco hůř než manuál,ale obecně platí-vyměnit desky i s kotouči. Ty světla ve vrchní mřížce jsem už na cestě viděl a jestli mluvíme o stejných, tak dost dobrý,ty ledky ve spodní části mřížky,tak to je katastrofa, proto je nemám,ale budu rád za info o těch vrchních jestli do toho půjdeš.
Viděl jsem na youtube jak svítí zadní světla Crossera, ty co jsou na 5tých dveřích,někdo si dal s tím tu prácičku a super,taky jsem nad tím už spekuloval a mrknul do zadní lampy jak by to šlo vykoumat :cry:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz