Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - C-Crosser
Právě je čtv 28. bře 2024 21:16:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pát 10. kvě 2013 16:25:29 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Zdravím a projevuji soustrast, mně odešel egr na c5, ale po 200 tisících. Ventil stál 4500 a i s prací a čištěním to bylo kolem 8000. Fakt je, že jsem tu pětku dotáhl do servisu Crossrem, protože mladýmu to zdechlo na křižovatce, takže vyrobil docela slušnou zácpu :lol: :lol: . Čistili i váhu vzduchu.Je to jistě nepříjemné, ale u egru fakt nelze říci kdy klekne. :? A tu diskotéku znám. Popisoval jsem ti ji, když mně montovali ledky. Potom se to tvářilo taky tak. Ale hned to dali do pořádku. :D Tak se ozvi!! :) :) :) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: čtv 30. kvě 2013 13:23:26 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Takže zdravím, tak mně potkalo to co tebe. Prodřel se mně pytel s močovinou :x Na kontrole po 80 tis. nic neteklo, všechno bylo OK. Za týden koukám, že dělám loužičku. :o Tento problém údajně výrobce znal a doplnil, nebo vyměnil plastový kryt za plechový. Ten stojí 2850. Tak jsem si ho objednal. V pondělí 3.6. mně to vymění a dají nový pytel s močovinou. :| A co tvůj EGR? Jistě všechno v pořádku. Tak se zase někdy ozvi!!!! :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: čtv 30. kvě 2013 14:40:05 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj,tak egr asi dobrý,ale moc jsem s ním od výměny nenajel,ale jezdit víc tak se to do dvou let v záruce vešlo,no to je tak když si vůz šetříš a pak zjistíš,že si prodělal :( kura maňo! A pytlík s močkou je poměrně častá vada od výrobce,zřejmě jak tekutina ubývá tak hladina se více houpe a tak se obal propíchne o nějaký trčící šroubek,tož inženýr z francie to nepochopil :lol: to je zcela na nas.... :x Ale co,který stroj se nekazí,vždyť povolená norma závadnosti v důsledku lidského faktoru je 4 procenta,hlavně se s peněženkou do ní vejít.
Mám ještě poslední splátku ůvěru,ale když to tak rychle spočítám co to stálo a kolik bych uletěl když bych to prodal a koupil jiné,tak je to celkem nářez....to víš,chlapecká duše motoristy mít zas něco jiného,nejaké to nové brmbátko je kura drahá posedlost :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: ned 02. čer 2013 7:37:32 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Velmi zdravím při neděli a parádním počasí, máš pravdu v tom, že tak, jak říkají Marfyho zákony: co se může pokazit se určitě pokazí! :lol: Jestli ten jiný kryt řeší ten problém s prodíráním pytle s močkou, potom bych měl mít pokoj do 200 tis. :D Ovšem je zde ještě FAP. Taky pěkná blbina. :( No jestli budu pokračovat ještě pár let ve své bohulibé činnosti budu potřebovat za dva, nejvýše tři roky něco jiného, ale co? :? To víš, že různé touhy by byly, ale člověk musí zůstat nohama na zemi. :) Tak zas někdy!!!!!!!!! :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: stř 05. čer 2013 9:01:35 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Ahoj, takže pytel vyměněn, ale protáhlo se to na dva dny, protože nebyly schopni demontovat starý obal, protože museli odvrtávat šrouby, které byly velmi pěkně zarezlé a jak se snažili je povolit, tak tam cosi utrhli, či jim něco prasklo, moc to nechtěli komentovat. :shock: No šlo to na jejich náklady, takže mně to bylo jedno. Nyní mám obal kovový a dá-li bůh a sovětský svaz, tak už se s touto problematikou nesetkám. :D. Začínám se rozhlížet po něčem co bych asi mohl koupit, aby mně to vyhovovalo tak, jak tento Crosřík, ale nějak mně nejde se rozhodnout. :( :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: ned 11. srp 2013 22:25:25 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj, po delší době jsem zpět,máš ještě Croasan? já zatím ještě jo,ale už jsem obešel pár typů co by se mi libilo,no než se rozhodnu tak pojedu ještě na dovolenou a pak se uvidí co dál.Mám po výměně náplní + palivový filtr.
Co tvůj vůz,už jej chystáš k moři?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pon 12. srp 2013 17:23:25 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Zdravím, Crossříka mám pořád, ale již má najeto 90 tisíc. Takže tímto tempem bude za chvíli, tedy zs dva a půl roku 200 tis. Taky koukám co bych, ale nevím co bych. :? No, za dva roky se ještě mnoho změní, aspoň doufám. :) Na dovolené jsem již byl. Sluha běžel bez problémů a se spotřebou 7,6. Pochpitelně, že jsem jel na výlet, nikoliv závodit. :) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pon 12. srp 2013 21:54:56 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Zdravím k večeru,mimo jiné jsem mrknul na Mitsubishi ASX taková menší, ale hezká žabka,ovšem ten interier nijak neoslovuje a koncové svítilny jdou pomalu z mody,tohle všechno však vynahradí motor 1.8 diesel má opravdu sílu jako ty naše 2,2 HDI.
Jak se vrátím z dovolené tak se ozvu....zatím se měj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: čtv 31. říj 2013 22:07:29 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Zdravím po čase,jak ti slouží crosřík?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: stř 20. lis 2013 11:36:36 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
No i já po delším čase zdravím. Crosřík slouží zatím bez poruchy. Ovšem byl jsem na prohlídce po 100 tis. a nestačil jsem se divit. Výměna oleje v převodovce a výměna filtru, samozřejmě výměna všech filtrů, a oleje v motoru, kotouče a desky vzadu i ve předu no prostě celkem za 38 tis. Radost až do rána. Sice auto jako nové, ale již je tam stovka a hodnota klesá a klesá jako voda po povodni. Tak vážně uvažuji co dále, protože čím to bude starší, tím více to bude chtít. :( :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: čtv 21. lis 2013 23:37:22 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj,tak jsem si pročetl od začátku naše dlouhé vlákno a návštěvnost hrubě přes 11 tis.je fakt super.Zřejmě tento vůz lidi oslovuje a myslím že právem.Je to opravdu ELEGÁN se všemi přednostmi užitně praktického vozu ve své třídě,má své silné, ale i slabší stránky je však dobrou volbou mezi SUV a zároveň i kompromisem.Jako ojetina nedrží příliš vysokou cenu oproti většiny značek,takže za málo peněz máte slušnou muziku :o Snad tohle naše vlákno přineslo zájemcům pár dobrých rad.

Vidím,že se tím jak dlouho budeš ještě crose krmit, docela vážně zamýšlíš a máš pravdu,čím déle,tím více.
Já to rozhodnutí už mám totiž asi 3 týdny zasebou :shock: .....Crosse už nemám...prodal jsem ho :( potřeboval jsem něco s nižší spotřebou.
Např.návrat z dovolené řídila žena a kulila to kolem 160-170 jak kde a spotřeba vyskočila výš než je zdrávo :o a říká:hezká šelmička,ale drahá opička,říkám:to víš,kdo chce mít opičku musí mít i na banánky,,,a pomalu mi začlo hlodat a už jsem sjížděl net co,kolik a za kolik.Takže kámo počítej rychle dokud za to ještě něco dostaneš,ale určitě jsi v obraze.Ideální doba na prodej je teď před zimou v létě ani prd.
No,co teď,už nemám citroen a jen vzpomínám jak jsem byl z crosse celý paf a jsem do teď,ale banánky nějak málo narostly a bylo třeba změnit zvířátko...takové co papá třeba rybíz :lol:alespoň přes hrdlo nádrže.
Zatím se měj, :) čekám na tvou reakci.
Jo a ještě něco! nepotřebuješ či někdo jiný kompletní sadu zimních alu kol? Pneu Michelin Alpin 4x4 215/70 R 16 100S alu disk Dezent rozteč 5x114,3 včetně šroubů,zkrátka na Crossera dle TP,mám nabídku v inzerci na těchto stránkách - cenu dohodnem,vzorek 85-90 %.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: stř 04. pro 2013 11:15:20 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Zdravím po delší době. :D :D Jsem nyní taktéž na rozpacích co dělat. Crosser je po prohlídce po 100 tis. jezdí jak o život investice byla taková, jak jsem psal v minulém příspěvku, ale život jde dál. Dilema je nechat si jej a vyjezdit ho do mrtě, nebo prodat, jestliže ještě mohu za něj něco dostat. Prostě dilema. Jsem z něho doposud paf tak jako ty, jsem do toho auta zamilován. Že si dovede podat je pravda, ale zase dovede jezdit po mizerných cestách a opravdu dobře. :D. Tuhle jsem pelášil do Drážďan a na tom novém úseku na německé straně, kde není omezení jsem si poprvé zkusil jestli opravdu ty 200 udělá. A udělal, i podle navigace. Podvozek v pohodě, ale to číslo spotřeby na displeji bylo opravdu zajímavé. :o V této chvíli nemám co tomu autu vytknout, prostě spokojenost. :) I ta paní, u které bydlím má řeči, že se jí v tom dobře jezdí a dobře se jí nastupuje, co bys to prodával, zase budeš vyhazovat peníze, nakonec si myslím, že i tuto stránku věci znáš. Takže se ozvi jestli něco pořídíš, abych se eventuálně mohl inspirovat ;) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: úte 22. dub 2014 19:30:59 
Offline

Registrován: pon 21. dub 2014 17:13:25
Příspěvky: 3
Zdravím potřeboval bych poradit ohledně výměny močoviny....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: sob 10. kvě 2014 8:48:43 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Zdravím, omlouvá se, že jsem se nepřipojil již dříve. Močovinu jsem také měnil, ale před uplynutím doby spotřeby, protože byl pytel proříznutý od špatně očištěného výlisku krytu :x . Toto řešení a materiálový návrh to opravdu vymyslel skvělý technik. :) Do výměny podomácku bych se nepouštěl. Kryt nelze rozebrat. Ani šrouby odvrtat. Když jsem viděl co s tím měli za práci v servise, tak mně jich bylo líto. Nakonec vyměnily vše a přidali ještě kryt, plechový, který tam Citroeni začali dodávat mimo dodávku Japonců. :D Od té doby zase jezdím. Jo, a ještě před montáží nového krytu pečlivě odjehlili všechny hrany a koutečky, které by mohli v budoucnu opět pytel poškodit. Nebylo to úplně levné, ale funkční. :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: úte 01. črc 2014 21:58:56 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj Zdenec,jak se ti vede se svým vozem - máš jej ještě,nebo si už přesedlal?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz