Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - C-Crosser
Právě je čtv 28. bře 2024 11:20:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pon 25. čer 2012 21:40:53 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj, tu hnědou barvu mám,nemusel jsem o barvě dlouho přemýšlet,viděl jsem ji na prospektu a bylo rozhodnuto,řekl jsem prodejci,že jiná nepřípadá v ůvahu a bylo na něm vidět,že rychleji sežene všechny ostatní než právě tuhle a za 10 dní auto bylo. Když jsem auto poprvé viděl,vůbec jsem nečekal,že je ta hnědá tak luxusní.Líbí se mi i černý Crosser,ale černé auto už máme a udržet ji v glancu je dřina :cry: Jinak cena 711 tis je suprová v porovnání této kategorie SUV jiných značek,takže kdo to koupí neprohloupí ;) Někdo říká,že barva nejezdí,to možná jo,ale když se vracím k autu ,tak se mi musí líbit a né že za měsíc mě bude mrzet,že jsem nepočkal na tu která se mi líbí víc.Až ti bude u moře prát slunce na auto,tak si všimni,že vrchní plastový spoiler na 5 dveřích vydává praskavý zvuk,ale nic se nedeformuje,jen plastík pracuje :| Budeš na foru i na dovolené ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: úte 26. čer 2012 15:54:17 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Ahoj, Když píšeš o tom zadním kšiltu na pátých dveřích, mám velmi nehezký zážitech právě před rokem, kdy mně tento kšilt utrhla myčka. Mám to nafocené, Vyvěsím na adrese, kterou jsem už aktivoval. Jeho výměna včetně laku a montáže = 21 850,00 Kč. Všechno platila pumpa, na které se mně to stalo. Ani jsem nemusel hrát svoji obvyklou a účinnou etudu "vzteklý stařík".. :lol: Tam, kam jezdíme je auto vždy ve stínu. Po dobu dovolené nebudu na fóru, protože notes sebou nevozím, jelikož není možnost připojení mimo přes mobil. Kemp je velmi prostý a malý takže majitel se moc nesnaží jej učinit více komunikativním. Ale ten klid a mír jen šlouchání vody..... :) Jakmile se vrátím, což by mělo být nejpozději 17.7. ozvu se. Zatím přeji i tobě a tvým blízkým vše nejpříjemnější v tomto létě a tvému Crossříkovi výživnou naftu a klidnou jízdu!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: úte 26. čer 2012 18:31:44 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj,tak přeji hezky odpočinkovou dovolenou,klidnou a bezpečnou cestu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: úte 17. črc 2012 16:56:32 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Zdravím po dovolené, Vrátil jsem se včera v noci. Dovolená velmi parádní, pokud jde o počasí a teplotu moře. :D Crossřík se choval mravně a způsobně. :) Spotřeba (dle dotankování) na 2 tis. km 7,09 a průměrná rychlost 87. Takže je možné opět si povídat o tom co naše vozidla z limitované serie provádí. Máš nějaké novinky? :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: stř 18. črc 2012 22:00:54 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj,tak jsem se byl projet s aircrossem a žadné velké nadšení nezanechal,design rychlokvašky,interier byl IN tak před 6ti roky,ale super design orig.elektronů,motor po ujetí 10km nepřečteš, kufr je mini, takže hodnotím za 3 z 5 bodů. :) Mám info.ze servisu,že už druhý Crosser měl ůnik močoviny,tak jako já propíchnutý pytel s náplní,tak si to zkontroluj zda ti to neslzí kolem šroubků plastové příruby.Nastavení servisního intervalu ještě nemám,musel jsem to odložit na srpen jelikož to vypadá po neděli na odjezd opět do chorvatska,no stará láska nerezaví :D Spotřebu máš tedy výbornou,uvidím kolik polkne ten můj,to si musel jet spíš eko. než na čas,jel si na tempomat a jen přední náhon? Jinak žádné novinky nemám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: čtv 19. črc 2012 17:36:39 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Ahoj, no nejel jsem na čas, protože já vždy beru cestu na dovolenou jako relax. Takže na málo plynu a když je potřeba tak zabrat a opět kadla kadla. Mám tu trasu do Splitu natrénovanou a jedu v noci, abych byl na první trajekt na Hvar v pět ráno. I když se poflakuji, tak obvykle jsem v přístavu ve tři. Zpět jsem musel sjet z dálnice v Gospiči, protože hlásily v rádiu, že na Lučku je obrovská kolona poslední hlášení bylo, že 19 kilometrů. Takže jsem se poflakoval pěkně po náhorní rovině až do Karlovace (vedro bylo nelidské a představa, že bych popojížděl tři hodiny v koloně, se mně nezamlouvala). Takže jsem jel pěkně zvolna a to mělo jistě také vliv na spotřebu. Když jsem dojel do Karlovace, tak hlásili, že již kolona je pryč, tak šup na dálnici a hurá domů. :D Pokud odjíždíš, tak Gute Reise!!! :D Abych byl upřímný, tak Aircrosser mně taktéž nenatchl. :? Malý. Ozvi se až se vrátíš! Tak příjemné prožití dovolené!!!! :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pon 13. srp 2012 21:37:38 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj,tak po nějaké době jsem opět na příjmu,máš nějaké téma co by se dalo rozpitvat? :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 17:39:25 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Takže zdravím po dovolené, jistě dobře odpočal i s rodinou. Novinky a temata zatím nejsou. Můj trouba jezdí bez problémů, už budu mít 60 000 km, takže další garančka a výměna oleje. Akorát dnes jsem měl velmi "příjemný" zážitek. Už dávno jsem se tak strašně nelekl. Na dálnici na Bratislavu ještě před výjezdem z města najednou proti mně človíček s Cliem a peláší si to jako by to ukradl. Jel v protisměru. Podařilo se nám všem co jsme jeli proti němu zastavit. On tvrdil , že přejel odbočku tak se na dálnici otočil a jel zpět. Ještě, že to bylo na začátku, kamiony nebyly ještě rozjeté. Jak tobě vyšla spotřeba dovolenková? Ještě bych doplnil k tvému dotazu než jsi odjel. Jel jsem samozřejmě jen na předek a nepoužíval jsem ve většině případů tempomat. Jen občas. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: stř 29. srp 2012 21:39:19 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj,tak na dovolenou se nakonec nejelo,takže o spotřebě psát nemůžu,jinak mi jezdí OK všechny ukazatele fungují,jen ta cena za naftu je už zlodějská a to člověk neví jestli vůbec kupuje co by mohlo odpovídat nějaké normě,škoda že diesel nejde předělat na plyn,už bych ho tam měl,to bych pak jezdil třeba na WC i do Kaufu :lol: Hold,asi sa svět v pr.el obracá :lol: no, snad to tu nikoho nepohorší a většina motonadšenců mi dá za pravdu.Servisní ukazatel,který po servise nešel v citroenu nastavit, jsem si sám vyřešil návštěvou v Mitsubishi za 5 minut čekání než to servisman na dvorku napíchl a nastavil. A co tvůj sluha,funguje? Už jsem pošilhával po Volvu a navštívil jejich diskuse s očekáváním VIP vozu,ale víc zklamání než chvály na tohoto čínského seveřana,tedy vlastník je čínský a chce přesunout výrobu do Číny :( chudáci volvisti.
Jak se ti prosím tě zklápí zpětná zrcátka,vždy když zamkneš dálkou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: čtv 30. srp 2012 14:09:42 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Ahoj, zatím bez problémů. Cenu nafty raději nekomentovat. Asi by nám po takovém vyjádření zařízli diskuzi. Mám známého, co má Volvo, ale zas až tak nadšený není, ale každá značka má svoje. Kdysi jsem měl Volvo a vadila mně spotřeba. Poněkud rozchlastaný, pokud jsem to trošku prohnal, tak žral i trávu kolem silnice :x . Zrcátka se mně dálkou sklopí, ale je potřeba zmáčknout zamykání dvakrát za sebou. :D Jak jsem již psal, můj společník je němec a je na bavoráky. Pořád kupuje X5. Už má pátou. On jezdí opravdu 100 tisíc ročně, takže za dva a půl roku to prodá a novou koupí. Když jsem chtěl čtyřkolku, tak do mně hučel bavorák, bavorák a dnes moje skákadlo bere o něco méně a je zajímavé, že ve vnitřku je nějak více místa. Což ovšem přiznává i Guenther. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: ned 30. zář 2012 8:14:49 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Ahoj příteli, stále čekám jestli se ozveš a již dlouho o tobě ani vidu ani slechu. Opoustil jsi toto fórum?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pon 05. lis 2012 14:38:20 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj kámo,forum jsem neopustil,jen jsem možná nepostřehl tvou poslední odpověď na svém e-mailu,ale taky nebylo toho času až dnes jsem náhodou viděl na netu že firma http://www.odstranenidpf.cz dělá něco co mě zaujalo a napadlo mě,že to tu musím hned napsat a vidím tvou sháňku. Pokud by tahle věc s odstraněním FAP filtru přispěla k nižší spotřebě a bez dalších rizik na životnost motoru či věcí s tím spojených, tak by to byla výhra pro nás všechny uživatele. Beru to tak,že nemusím někdy doplnit močovinu za cca 8000kč + práce po cca 120tiskm a ještě snížit spotřebu o cca 1L/100km.Pokud by tam FAP filtr nebyl tak spotřeba je určitě nižší. Příležitostně se na to zeptám v servisu zda by to neudělali i když tomu moc nevěřím,asi se budou držet svých Citroen regulí.
Pokud jsem tu napsal něco co už je tu na celém fooru probráno a opakuji se,tak snad někomu bude tahle firma užitečná.
A co jinak co sluha frčí OK?
Ahoj, s odstupem několika hodin doplňuji svou tému o info k výše zmíněné firmě o odstranění FAP filtru.
Na dotaz co se stane s emisemi po odstranění FAP a co pak na STK mi bylo sděleno,že odstraněním FAP moje auto nebude splňovat normu euro 5 a na emisích či STK nemusí projít.Tak nevím když, si to nechá někdo odstranit tak asi před STK si to opět nechá namontovat a seřídit? No,tak to raději budu jezdit bez zásahu za těch 8,3L/100km.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: stř 07. lis 2012 15:03:04 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Buď zdráv a vítán, už jsem opravdu myslel, že jsi to zapíchl na tomto fóru. K tvému zjištění. Ptal jsem se na ten stejný problém s FAPem v servisu kam chodím a dověděl jsem se v podstatě totéž. V servise by byli ochotni to provést, jim je to v podstatě jedno pokud je auto ze záruky, ale opět problém na technické kontrole. Takže raději nekonat. Spotřeba by šla samozřejmě trochu dolů, ale otázka zní jestli ty problémy by za to stály. Jinak sluha běhá statečně a bezproblémově, akorát ty účty na benzínkách, no a přibližuje se 70 tsic najetých. Můj kolega bavorákový mně vyrobil problém, protože jsem v horách poněkud byl zasněžen a zamrznut, tak v samé snaze mně pomoci při dobývání se do auta mně statečně zničil stěrač u spolujezdce. Kupodivu cena není horentní za oba 1890. Jinak jak říkám bezproblémů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: pon 19. lis 2012 23:40:37 
Offline

Registrován: stř 26. led 2011 22:59:35
Příspěvky: 50
Ahoj,tak to já ani raději nepíši kolik mám najeto,jelikož mých 32tkm je víc leštěno než ježděno :lol: a občas se mi zdá že jsem včera přezul na zimní a dnes na letní :cry: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C-Crosser
PříspěvekNapsal: ned 25. lis 2012 15:11:29 
Offline

Registrován: pon 30. dub 2012 17:03:48
Příspěvky: 49
Ahoj, tak mám pocit, že vzhledem k tomu, že sluhové nezlobí a pracují se naše dizkuze značně omezila :o . No snad se najde nové téma. Jinak mám nyní celkem fofr a to se taky týká ježdění. :( . Tak bude Mikuláš a Vánoce a už abysme se chystali na dovolenou. 8-) !!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz