Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Příspěvek s dotazem.
Právě je čtv 28. bře 2024 22:44:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Pravidla fóra


Prosím, klikněte pro zobrazení pravidel fóra



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Příspěvek s dotazem.
PříspěvekNapsal: stř 24. úno 2016 22:10:44 
Offline

Registrován: stř 24. úno 2016 21:20:16
Příspěvky: 5
Zdravím všechny,mám caktus 1,6 e-HDI SCHINE EDITION 92 ETG-6 a mám ujeto 9000km.Mám už přes 2 škodovky,R19 a R-scenic,5 auto a až na pár věcí,které chybí,nebo mohly býti provedeny jinak,jsem s ním spokojen a nejvíc s dotykovou převodovkou,kterou,jako člověk upotán na inv.vozík se přímo vychutnávám.
Ale co se chci Vás tady zeptat,že asi před 4 měsíci mi přestal fungovat Start-Stop a pouze se rozvítí na displeei kontrolka -eco-a bez vypnutí motoru,prostě nic a po asi 4 návštěvách servisu a diagnostikách nepřišli ještě na chybu.Diagnostika vždy signalizovala něco na brzdovém spinači,ale údajně ho měnili a stále nic.
No a dnes se mi stálo něco,co jsem ještě nezažil a to,vše mi u topení,signalizace,displei,prostě vše funguje,ale netopí,stále studený vzduch fouká a nic vic,žadná signalizace poruchy,prostě nic.
Má -li někdo z Vás nějakou zkušenost,přivítal byc ji.Díky a příjemný večer Janes.


Naposledy upravil Janes. dne pát 26. úno 2016 18:22:07, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příspěvek s dotazem.
PříspěvekNapsal: čtv 25. úno 2016 10:28:40 
Offline

Registrován: pát 20. úno 2015 12:45:17
Příspěvky: 44
No pokud se rozsviti eco tak to podle mne nebude problem se spinacem ale spis baterie/kondenzator.

U toho topeni, tam muze byt klapka zla nebo zanesena. Skousel si nastavit nejakou vyssi teplotu? Neco jako 30 stupnu? Jestli to aspon neco udela? Mozna jenom "zblbnul" pocitac.

_________________
Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi 92 ETG6 (SHINE)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příspěvek s dotazem.
PříspěvekNapsal: čtv 25. úno 2016 12:41:06 
Offline

Registrován: stř 24. úno 2016 21:20:16
Příspěvky: 5
Zdravím,právě,že zkoušel nastavit nejvyšší teplotu,opak,prostě cokoli a nic.Volal jsem na servis a mám tam být ve 14.00hod.,tak uvidím a sdělím.
Co se týká stop-start,tak jich na tu baterii upozornim rovněž,ono,ne že bych ten start-stop vehementně vyžadoval,ale je tam a tak musí fungovat.
Pěkný den a sdělím poznatky Janes.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příspěvek s dotazem.
PříspěvekNapsal: pát 26. úno 2016 17:55:29 
Offline

Registrován: stř 24. úno 2016 21:20:16
Příspěvky: 5
Zdravím,tak s topením se nezjistilo vůbec nic,než jsem tam dojel-asi 30 km,tak se topení nějak rozmyslelo,že má foukat teplý vzduch,údajně motorek nezvedl klapu,zřejmě vinou vlhkostí,nevím.Prostě něco mezi nebem,zemi a citroenem.
O te baterii a cífce jsem jich poinformoval,ale diagnostika prý nic nesignalizuje,tak budou uvažovat dál,co to může býti.
Pěkný den Janes.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz