Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Novy Cactus
Právě je pát 29. bře 2024 0:12:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Pravidla fóra


Prosím, klikněte pro zobrazení pravidel fóra



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 201 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2016 22:14:00 
Offline

Registrován: stř 24. úno 2016 21:20:16
Příspěvky: 5
Zdravím,já jen k te vaši spotřebě.Mám caktus 1,6 HDI ETG6 a spotřebu po 12000 km mám průměr 4,5 l a to z těch ujetých km je asi 1000 km s vozíkem,ted mi nejde Stop-start a nido neví proč.Pěkný večer Janes.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: sob 26. bře 2016 11:30:56 
Offline

Registrován: sob 26. bře 2016 10:42:33
Příspěvky: 2
Tak zdravím.
Dám aj ja niečo.
Priateľka ma tiez cactusa 1,6 hdi,73 kw,2015 v bielom prevedeni,panorama,manuálna prevodovka, dovezene z Holandska.
Najazdené 18500 km.
Takže budem porovnávať z mojim Golfom variant 1,6 tdi,77 kw,2011 manuál,najazdené 168000 km.
Aj ked trieda,kilometre a ročníky su rozdielne, tak skúsime.
Sviznost cactusa, ma prekvapila aj zo spotrebou.Velmi prijemne na jazdenie aj po meste.Zatial co ja v meste sa zo spotrebou pod 7,5 l nedostanem,takcactus uplne v pohode papka dietne 5 litrov.
Mimo mesta sa ja z golfom nedostanem pod 5 litrov,zatial čo cactus sa hravo hra zo spotrebou 4,1litrov.
Dlhodoba spotreba u mna na golfe 5,5 litra,u cactusa 4,5 litra.
Samozrejme aspon ja,sa snažím svojho golfa držať vo vyšších otáčkach, kôli lepsiemu spalovaniu a nesnazim sa ho hlavne dusiť aj kôli DPF.
Začala to robiť aj moja priateľka a ejhla,spotreba rovnaka ako mala pred tým. Takže cactus palec hore. A tá panorama ma tiez niečo do seba.Podvozok veľmi príjemný, priestoru tam je celkom dosť. No toho mám aj v golfe celkom požehnane.
Tak teraz,čo na cactuse priam neznášam a skutočne mi strašne moc prekážajú.
Odkladacie priečinky. To že ma cactus airbag hore nad clonami a čiže priehradky v predu su dosť veľké, v porovnani z Golfom,aj ked majú dve,nič moc.Dost sa mi páči, čo ma priatelka na cactuse na spolujazdcovej strane na pristrojovke take protišmykové vycnelky, kde sa vam udrží vsetko.Od telefonu,tabletu alebo kľúčov, všetko.
No a poďme na nápoje.
Keďže ja musim mať po ruke vždy nápoje, u cactusa do dveri,do ziadnych dveri nedáte fľašu. Aspon určite nie od jedneho litra hore. To je velka škoda. Na dlhšie cesty, katastrofa.
Kufor.
Velky ale to je tak všetko. Ja mám v golfe zdvojene dno,kde si dam vecí a po bokoch schránky na veci a túto úplne nic.Presne takto to majú naši v Dacii Sandero.
Velka škoda. Samozrejme, niekomu to môže vadiť, niekomu nie.Mne ano,keďže aj pred tym som mal ine autá, no a mali v kufry všetko, čo tam ma byť. Cactus tam nemá nic. Nato, aké auto to je, uff slabé.
Ďalšia vec.
Zadne sedadla.Neviem ako u vašich cactusov,no tu sa nedaju deliť zadne sedadla a dokonca nemaju ani laktovku v zadu,ktorú by ste zložili a prepchali tade napríklad lyže. Kastrofa. Ospravedlnujem sa,ak to záleží od stupňa vybavy ale to by bolo choré, keďže toto majú napriklad zase spon naši v Dacii vyriešené!!!!! V Dacii. No ja v golfe ani nehovorim.Samozrejmost.
No a podstatna vec ďalšia teda,je osvetlenie pristrojovky, ak sa to da tak nazvať. Tento systém mi vôbec nesedí.
Je nepriehľadný, otáčkomer žiadny, všetko musíte riešiť dotykom, proste nie. A dovolím si tvrdiť že je to aj dosť nebezpečné. Prípadne chcete vždy zastaviť a hľadať?
No niekomu vyhovuje, niekomu nie.
Ja by som svojho golfa nemenil,aj ked pred golfom som bol rozhodnutý pre citroen c4 picaso v automate.Bol to model 2012.Lenze priatelke sa vtedy nepáčila pristrojovka, zevraj ako Ufo,no a teraz to ma ona :-). Jo a neni som zastancom nemcov,len na upresnenie ;-).
Takže.
Je to na každom. A moje ďalšie auto bude buď, nový citroen c4 picaso automat alebo Volkswagen Touran dsg.
Tak veľa šťastia priatelia. A neberte to moje porovnávanie v zlom.
Andy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: sob 02. dub 2016 22:24:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. led 2016 22:01:09
Příspěvky: 131
Mnoho veci v Cactuse nie je, lebo hmotnost. O to slo vyrobcovi a preto ma Tvoja priatelka nizsiu spotrebu. Kvoli hmotnosti je pristrojovka jednoducha, chyba stahovanie zadnych okien, delenie sedadiel, pozdlzne nastavitelny volant, protislnecna clona na panorame, automaticky dojazd na oknach, a pod. Teraz po roku vyroby prisla znacka s tym, ze sa aspon tie zadne sedadla daju objednat delene, ale bez laktovky. Podla udajov vyrobcu sa usetrila vaha 6 kg na tom, ze neboli sedadla delene, vidi sa mi to prehnany udaj, ale nie som odbornik na konstrukciu sedadiel. Kilo sem, kilo tam, a mas naftak s pohotovostnou hmotnostou 1100 kg, co je super! Dotykove ovladanie takmer vsetkeho, ano, niekomu sedi a niekomu nie. Trend. Cactus, ktory som jazdil, mal automaticku klimatizaciu, takze tam bol aj svetelny senzor. Intenzitu som nastavil raz a bol pokoj. Zapnu sa svetla, jas sa stiahne, vypnute svetla, jas na maxime = pohoda. Preco nie je otackomer, vec pre mna nepochopitelna, ale ani si ho nepriplatis. Mozno dalsia modernizacia. Odkladacie priehradky v kufri, tiez by som povedal, ze kvoli hmotnosti (a urcite aj cene). Ale existuju nejake moznosti vyriesit to cez prislusenstvo. Skus pozroet katalog. Celkovo, vynechali tu tvorcovia niektore veci, ktore som mal v inych autach, ale az v Cactuse som si uvedomil, ze som ich nepouzival. Ale povedal by som, ze striedmost auta koresponduje s jeho filozofiou. Jednoduche, ale ucelove. Nieco vyse roka som jazdil Cactus a v principe sa da zvyknut na vsetko, co v nom je alebo nie je. Za mna ma palec hore za maximalne pohodlne predne sedadla a za originalnost a odvahu priniest v dnesnej dobe neopozerane auto. :idea:

_________________
CITROËN POSITIVE :D
1. C2 1.4i SensoDrive VTR Rouge Lucifer (2004-2015)
2. C4 Cactus PureTech 82 Feel Edition Olive Brown (2014-2015)
3. C4 Cactus PureTech 110 Feel Deep Purple (2015-2016)
4. C-Elysée VTi115 BVM Best Collection Blanc Banquise (2016-...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: ned 03. dub 2016 6:40:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
No nevím,jestli ta střídmost je k vůli váze,protože jsem měl dvě XP,kde byla dělená zadní sedadla,dokonce vyjímatelná a loketní opěrky měly obě sedadla vpředu a pohotovostní hmotnost byla zhruba stejná,možná o pisl větší.Že by se nějak pohodlně v Cactusu sedělo mi tedy také nepřijde,ale může být,že mám index pohodlí nastaven poněkud jinak,protože XP a C4P se s tím moc srovnávat nedají.Takže už zbývá jen ten originální desing,který mě docela oslovil,ale moje žena mi řekla....ať tě to ani nenapadne. :lol:

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: ned 03. dub 2016 17:11:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. led 2016 22:01:09
Příspěvky: 131
Nie len Tvojej zene sa nepaci, boli ludia, ktori sadli, vyskusali, vsetko super, len dizajn nemohli prekusnut, tak ho nevzali. Cactus so svojou originalitou rozdeluje ludi na ANO a NIE, a nic medzi akoby nebolo.
S tou hmotnostou si dovolim nesuhlasit. Oprasil som svoj archiv a rozdiel medzi Cactusom a XP vo vahe je zhruba 200 kg pri naftovych 1.6 HDi a to uz je nejaky ten rozdiel.
Ale ako Cactus, tak aj Xsara Picasso bola jednou z mala revolucii novodobych Citroenov. Pamatam sa, ako sa to predavalo na kvanta, ako ludia na ulici ukazovali prstom, ked som niekam siel. Mne osobne to auto sadlo perfektne. Pohodlie ma na jednotku s hviezdickou, este aj dnes ma co v tomto smere ukazat niektorym inym autam, C4 Picasso detto. Len vzadu to uz bolo horsie. Zadne sedadla su akoby vyhradne pre detske sedacky, ploche ako lavicka v parku...

_________________
CITROËN POSITIVE :D
1. C2 1.4i SensoDrive VTR Rouge Lucifer (2004-2015)
2. C4 Cactus PureTech 82 Feel Edition Olive Brown (2014-2015)
3. C4 Cactus PureTech 110 Feel Deep Purple (2015-2016)
4. C-Elysée VTi115 BVM Best Collection Blanc Banquise (2016-...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: pon 04. dub 2016 8:17:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
Já už si přesnou váhu XP nepamatuji,jen vím,že byla lehčí než Fabia a to na 100%,protože se tomu tehdy můj kolega z práce velmi podivoval,že takhle velké auto je lehčí než to jeho. :D Na druhou stranu bych byl s těmi uváděnými hmotnostmi opatrný,protože když přišla na trh nová C4P,tak se výrobce prsil,o kolik je auto proti staré verzi lehčí a nakonec se ukázalo,že je to sotva polovina hmotnosti,kterou uváděl. :lol: To o těch sedačkách myslíš u XP nebo C4P?Tak s tím si zase dovolím nesouhlasit já,protože to jsou plnohodnotná 3 sedadla a třeba dcerka velmi kvitovala,že jsou sedáky rovně a krásně se tam dá upevnit dětská sedačka a lépe se tam sedí i dospělému proti Seatu Altea XL,kterou mají.Jinak co se týče sedaček řidiče,tak XP měla sedačky pohodlné,ale musel si na ně člověk zvyknout,protože boční vedení nebylo nic moc,to C4P je úplně jiná liga.Stejné sedačky jako v XP jsou ostatně v první generaci C3 a to je také jeden z důvodů,proč je tohle auto oblíbené u žen.Má vyšší posez a lepší výhled z vozu než u srovnatelných modelů jiných značek.Jinak pokud bys chtěl zkusit opravdu zahradní nebo parkovou lavičku,tak si sedni na zadní sedačku do Seatu Leon druhé generace nebo Roomstera. :cry:
Já si do Cactuse sedl na salóně a hned mě to nadšení opustilo také,pohodlí se s C4P srovnat nedá a pochopitelně to ani očekávat nelze.Podobně to dopadlo v C4 nebo DS 4 i když tam to bylo o kousek lepší.To ale nepíši proto,že bych chtěl Cactuse nějak hanit,je to auto za nějaké peníze a své zákazníky si zcela jistě najde.Co mě ale opravdu sejří je přímo tragická nabídka benzínových agregátů,které se navíc u některých modelů v zemích bývalého východního bloku v podstatě nedá ani koupit. :twisted: Teď mluvím o C4P,C4GP,C4 Aircross,C5,kde benzínový agregát žádný v nabídce není,u ostatní modelů pouze různé varianty 3 válce nebo starší upravená 1.6 16V(C-Elyseé) a doprodej 2 verzí 1.6 VTI u modelu Berlingo.Takže mně,pokud chci C4P s benzínovým motorem zbývá pouze 1.6 THP a to si ho ještě musím koupit v cizině nebo se poohlédnout u konkurence(bohužel),kde jsou schopni vyrobit atmosférický čtyřválcový výkon o dostatečném výkonu.No nic,tak jsem si postěžoval a jdu něco dělat.

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: pon 04. dub 2016 10:29:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. led 2016 22:01:09
Příspěvky: 131
Otazne je, co s cim si porovnaval, lebo niektore znacky uvadzaju pohotovostnu hmotnost a niektore prevadzkovu. A to je rozdiel. Dalsie uvadzaju hmotnosti v zakladnej vybave, cize ak postavis na vahu najvyssiu uroven vybavy, cuduj sa svete, kde sa zobralo par desiatok alebo stoviek kg. Toto je aj problem noveho C4 Picassa. Ale vzhladom na platformu EMP2 verim, ze vo svojom zaklade bude lahsia, ako predosla C4 Picasso.
Zadne sedadla s Alteou porovnat neviem, ale mne sa vzadu v C4 Picasse nesedi dobre, ale kazdopadne lepsie, ako v Zafire, s ktorou som mal tu cest. Hroza. Mozno preto ze nie som utlych rozmerov, ako Tvoja dcera :D. Ano, na sedacky je to idealne. Picassa mali vzdy vyhodu, ze tam bez problemov vosli 3 detske sedacky. S tym sa v tej dobe mohlo pochvalit iba minimum dalsich aut.
A komfort? Jednoznacne ma vyssie sedenie svoje vyhody a je prudko navykove. Takze C4 Picasso bude na tom s komfortom (minimalne) prednych sedadiel lepsie, ako Cactus. Ak ale porovnas Cactus s autami svojej triedy a hlavne ceny, tie sedadla su urcite lepsie, aspon pre "hrubsie" postavy.
S benzinovymi motormi nic, iba suhlas. Tu vzdy koncern PSA za poslednych 15 rokov (ak nie viac) tahal za kratsi koniec. Najhorsie je, ze vedenie malo predstavu predavat nafty za kazdu cenu, ale nie vzdy sa to dalo. Nuz, Citroen roky cika proti vetru... Nic proti HDi, skvele motory, ale ak chcem benzin, tak chcem benzin. A viem preco. A Ty a milion dalsich tiez... Ale to sem nepatri.
Cactusom davam palec hore! Ma svoje kvality, aj ked mu niektore veci chybaju. Ale je vidiet, ze je inspiraciou pre ine automobilky. O chvilu sa ukazu na trhu. :)

_________________
CITROËN POSITIVE :D
1. C2 1.4i SensoDrive VTR Rouge Lucifer (2004-2015)
2. C4 Cactus PureTech 82 Feel Edition Olive Brown (2014-2015)
3. C4 Cactus PureTech 110 Feel Deep Purple (2015-2016)
4. C-Elysée VTi115 BVM Best Collection Blanc Banquise (2016-...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: pon 04. dub 2016 12:01:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
Už jen krátce k té hmotnosti,porovnávali jsme tehdy data s TP. :D Že je Technospace lehčí o tom žádná a že je Cactus jinak pěkné auto,tak s tím mohu souhlasit a ani ho nechci porovnávat s C4P. :D

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: pon 04. dub 2016 12:42:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. led 2016 22:01:09
Příspěvky: 131
Nuz, potom ta Fabia ziadna vyhra a uz rozumiem tym vyhradam voci litrovemu Junioru. :-D :-D :-D Je smola, ze vdaka tymto trojvalcom ludia znenavideli tie ostatne. PSA PureTech je vydareny a turboverzia v lahkom Cactuse jazdi ozaj dobre, aby sme dodrzali temu. :mrgreen:

_________________
CITROËN POSITIVE :D
1. C2 1.4i SensoDrive VTR Rouge Lucifer (2004-2015)
2. C4 Cactus PureTech 82 Feel Edition Olive Brown (2014-2015)
3. C4 Cactus PureTech 110 Feel Deep Purple (2015-2016)
4. C-Elysée VTi115 BVM Best Collection Blanc Banquise (2016-...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: pon 04. dub 2016 13:02:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
Ale to já věřím,že jezdí dobře.Ona ostatně ani ta Fabča 1.2 HTP není zase tak tragická jak se píše.Máme jich v práci několik a ty předchozí měly nalítáno skoro 400.000 km a to dostávaly neuvěřitelnou sodu. :D Samozřejmě,že litrový atmo motor do Fab je slabý,ale auto je zase určeno spíše pro starší ročníky,které se potřebují přemístit z města na chatu a zpět.Mě děsí to,že do C4P byť odlehčené se nacpe motůrek,který má 96kW,krouťák 230 nm a nalije se do něj 0W-30 Total Ineo First. :twisted: Nu a teď auto plně obsadíme a vyrazíme v létě k móři,přes Alpy,venkovní teplota 35°C.Jakou to asi bude mít spotřebu,když v dlouhodobém testu P 308 SW naměřili při rychlosti 170 km/h,auto obsazeno řidičem a 20 kg nákladu :lol: spotřebu 15 l/100km?Ale PSA v tom není samo,Ford suše nacpe motůrek 1.0 Ecoboost do Focuse,C-Maxe,S-Maxe a v cizině i do Mondea. :o Ptám se,jsou normální nebo se jim povedlo vyvinout perpetuum mobile? :mrgreen:

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: úte 05. dub 2016 16:17:57 
Offline

Registrován: sob 26. bře 2016 10:42:33
Příspěvky: 2
No,skôr si myslím že mohli šetriť inde. Ako auto sa mi celkom páči ale skutočne, šetriť na niektorých miestach nemuseli. To práve môže budúcich zákazníkov odradiť,hlavne v tejto triede. Prípadne, si kúpia niečo iné. Už famoznejsia je c4 Picasso. A ešte taká čerešnička na torte je, to spolujazdcove nenastavitelne sedadlo, čo sa výšky jedna.No hlavne že moja babena je spokojná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: úte 05. dub 2016 20:56:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. led 2016 22:01:09
Příspěvky: 131
Ano, niektore riesenia sa nam mozu zdat zbytocne a krutime nad nimi hlavou. Krizovi manazeri maju ale svoj nazor a neoblomnost v pracovnej naplni. Nehovorim, ze je to spravne, ale pre znacku v cervenych cislach to moze znamenat vela... Priklad zo zivota: United Airlines zacalo davat do salatov v lietadle o jednu olivu menej. Jedna oliva x pocet cestujucich vo vsetkych ich lietadlach x pocet vsetkych letov = za rok usetrene miliony dolarov :) A vsetci si povieme, jedna oliva...

_________________
CITROËN POSITIVE :D
1. C2 1.4i SensoDrive VTR Rouge Lucifer (2004-2015)
2. C4 Cactus PureTech 82 Feel Edition Olive Brown (2014-2015)
3. C4 Cactus PureTech 110 Feel Deep Purple (2015-2016)
4. C-Elysée VTi115 BVM Best Collection Blanc Banquise (2016-...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: stř 06. dub 2016 5:59:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
Nu a proto dnes máme místo 4 válců jen 3. :D Nejvíc mě ovšem nasr..i tím,že v C4 zrušili ten pevný střed volantu. :twisted:

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: stř 06. dub 2016 12:42:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. led 2016 22:01:09
Příspěvky: 131
Aj ja to povazujem za krok spat, ale vacsina rozhodla. Myslim klientov. Neveril by si, kolko ludi nad tym ohrnalo nos, pricom na to nemali najmensi dovod. A nezabrali ani argumenty spojene s bezpecnostou, ked uz komfort ludia neakceptovali. Preco bezpecnost? Aktualne narazove testy z USA naznacuju, ze by sa pevne stredy volantu mohli vratit, dokonca rozsirit aj do inych aut. Preco? V USA je norma prisnejsia, ako v EuroNCAP, pri naraze testuju tusim iba 20% prekrytie s barierou. Vysledok? Figurina smeruje na A-stlpik a nie na volant, a maly airbag doslova mina. Pohorelo na tom uz vela aut, aj luxusnych premiantov. Pevny stred v C4 a C5 umoznil zabudovat nie okruhly, ale velky hranaty airbag, ktory vyplnil medzeru medzi dverami a pristrojovkou, kedze stred volantu je vzdy v rovnakej polohe bez ohladu na vytocenie volantu. Obzvlast ucinne je toto riesenie pre auta, ktorych hlavovy airbag je spojeny s hrudnikovym, cize ide zo sedadla, nie zo stropu. A ze toto riesenie sa udomacnuje v novych autach cim dalej tym viac (napr. Spacetourer), ani netreba hovorit. Lebo cena. Takze toto mozno bude dovod, pre ktory znacky "znovu objavia" pevny stred volantu. Uvidime.

_________________
CITROËN POSITIVE :D
1. C2 1.4i SensoDrive VTR Rouge Lucifer (2004-2015)
2. C4 Cactus PureTech 82 Feel Edition Olive Brown (2014-2015)
3. C4 Cactus PureTech 110 Feel Deep Purple (2015-2016)
4. C-Elysée VTi115 BVM Best Collection Blanc Banquise (2016-...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: stř 06. dub 2016 13:24:15 
Offline

Registrován: čtv 11. říj 2012 19:56:38
Příspěvky: 117
Bydliště: Zlín
S tím airbagem je to zajímavá poznámka.

Já na pevný střed z předchozí generace C4 nedám dopustit. Nerozumím co na tom někomu mohlo vadit. Naopak, není nadto najít tlačítka na volantu vždycky na stejném místě, bez ohledu na to, jestli zrovna jedu rovně nebo odbočuju na křižovatce.

_________________
C4 II 1.6 HDi 82kW Exclusive 2012 - prodáno
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 201 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz