Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Novy Cactus
Právě je pát 19. dub 2024 2:27:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Pravidla fóra


Prosím, klikněte pro zobrazení pravidel fóra



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 201 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: ned 30. říj 2016 11:35:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
Díky,snad bude vše OK.A co ty,dobrý?

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: ned 30. říj 2016 22:29:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. říj 2010 20:32:08
Příspěvky: 1319
...nooo tak konečně jsi se dočkal,nahrej si do map upozorňování radarů a pak můžeš i sem tam zrychlit :lol: :lol: :lol: potom hoď i foto toho nováčka,pozor manželce pučuj opatrně ať se do něj nezakouká a pak ho nebude chtít dát z rukou :evil: sám tu zkušenost mám,jsem to tu nedávno popisoval :x .
...hlavně ať ju :lol: dobře zajedeš a vela šťastných km. ;)

_________________
Tesla Y Performens Bíla perleť - super auto.
Citroen C4 Grand Picasso 2014 Technospace 2-BlueHDi 150 EAT6 Šedá Shark 5.8l/100Km-prodej.
Citroen C4 Grand Picasso 2008 1,6 HDI 110k BMP6-Červená Lucifer-není.
Ford Mondeo Turnier Combi 2003 2L-Duratorq-není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: pon 31. říj 2016 2:33:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
Upozornění na radary tam snad už je,ale týká se to jen statických,ty když si pomahači a chrániči s nějakým zalezou do křoví nebo se ním prohánějí po dálnici,tam stejně nenajdeš. :D Manželka pouze jako spolujezdec,doklady sice vlastní,ale nejezdí.Nicméně se chystám na jaře pořídit nějakého otloukánka na rozježdění a pak,ve velmi vzdálené budoucnosti by snad,usoudí-li mistr že je hodna,by také mohla usednout za volant. :lol: Fotky dám,snad se mi dnes povede založit v garáži nové vlákno s patřičným komentářem. :P ;)

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: pon 31. říj 2016 9:56:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
Tak auto je zaparkované v garáži. ;) :D
viewtopic.php?f=146&t=9988

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: pon 31. říj 2016 22:00:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. říj 2010 20:32:08
Příspěvky: 1319
...funkce tam je ale musis je dohrat,poznas to v detailech map, je tam zobrazena evropa a staty jsou v nich takove znacky s vykricnikama. ;)

_________________
Tesla Y Performens Bíla perleť - super auto.
Citroen C4 Grand Picasso 2014 Technospace 2-BlueHDi 150 EAT6 Šedá Shark 5.8l/100Km-prodej.
Citroen C4 Grand Picasso 2008 1,6 HDI 110k BMP6-Červená Lucifer-není.
Ford Mondeo Turnier Combi 2003 2L-Duratorq-není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2016 17:50:16 
Offline

Registrován: úte 05. srp 2014 18:26:39
Příspěvky: 59
Ak sa môžem pridať do fun klubu, tak za dva týždne budem hrdým majiteľom Cactusu, motor benzín 1.2 s turbom....

https://s16.postimg.org/5cqodz591/cactus.jpg

bola to predvádzačka, výbava za 17tis eur, ja ju kupujem za 12...

A pozeral som veľa recenzií, no až toto fórum, s reakciami ľudí, ma ukľudnilo :)

EDIT: predtým som jazdil na c4 grand picasso, ročník 2011.. takže, viem do čoho idem.. bolo to auto s tou robotickou prevodovkou, takže si dúfam konečne užijem manuál s turbom :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2016 19:30:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
Tož vítej! :D No a jaká je výbava,barva,to budeš mít tu jelly red,co jsi postnul? Jinak C4P to není,ale zrovna dnes paní říkala,že se jí v tom sedí pohodlněji než v Picassu. :D Nepíšeš co jsi měl za motor,ale ta 1.2 e-THP s tím cvičí pěkně. :lol: Já na předváděčku,která by měla to co jsem chtěl bohužel nenarazil,ale i tak dobrý. ;)

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2016 20:02:16 
Offline

Registrován: úte 05. srp 2014 18:26:39
Příspěvky: 59
Miroslav Lengyel píše:
Tož vítej! :D No a jaká je výbava,barva,to budeš mít tu jelly red,co jsi postnul? Jinak C4P to není,ale zrovna dnes paní říkala,že se jí v tom sedí pohodlněji než v Picassu. :D Nepíšeš co jsi měl za motor,ale ta 1.2 e-THP s tím cvičí pěkně. :lol: Já na předváděčku,která by měla to co jsem chtěl bohužel nenarazil,ale i tak dobrý. ;)


Citujem: 5x výškovo nastavitelné opierky hlavy / 6 airbagov (airbag vodica, deaktivovatelný strešný airbag spolujazdca, bocné a hlavové airbagy) / 7-palcový
dotykový displej / ABS s brzdovým asistentom / AFU - podpora brzdenia v núdzovej situácii / ASR / Airbump® BLACK / Akustická a vizuálna signalizácia
rozopnutia bezpecnostných pásov vzadu / Audiosystém CD MP3 s ovládaním na volante / Automatické spustenie výstražných svetiel pri prudkom brzdení
/ Automatické uzamknutie dverí a batožinového priestoru pri rozjazde (automatická deaktivácia v prípade dopravnej nehody) / Bezpecnostné úchyty
ISOFIX na upevnenie detskej sedacky / Centrálne zamykanie s dialkovým ovládaním / Connecting box (USB box + Bluetooth) / Dekór exteriéru vo farbe
lesklá cierna / Delené zadné sedadlo / Denné LED svetlá / ESP / Elektricky ovládané predné okná / Elektricky ovládané vonkajšie spätné zrkadlá /
Elektrický posilnovac riadenia s variabilným úcinkom v závislosti od rýchlosti / Hill Assist - Pomoc pri rozjazde do kopca / Indikátor zmeny prevodového
stupna / Klucky dverí vo farbe karosérie / Látkové calúnenie / MagicWash (ekonomické ostrekovanie celného skla - integrované trysky priamo v
stieracoch) / Manuálna detská poistka na zadných dverách / Manuálna klimatizácia / Nepriama detekcia podhustenia pneumatík / Ocelové disky kolies
16" s okrasnými krytmi kolies / Programovatelný tempomat s obmedzovacom rýchlosti / REF (rozdelovac brzdného úcinku) / Strešné nosice vo farbe
cierny lesk / TOP BOX : úložná skrinka pred spolujazdcom / Volant v koži v dvojtónovom farebnom prevedení / Výškovo nastavitelné sedadlo vodica /
Výškovo nastavitelný volant / Zadné výklopné okná / Združený prístroj s digitálnym zobrazovaním / Zásuvka12V


plus

JELLY BERRY
Pack Navigácia (eMYway, 6 reproduktorov, jukebox) + Connecting Box (Bluetooth/Handsfree)
Predné hmlové svetlomety s prídavnym svetlom do zákrut
Rezervné koleso
SENZOR CUVANIA
Pack AUTO (automatická klimatizácia, daždový senzor,daždový senzor, automatické svetlá)
Disky kolies z lahkých zliatin 16" SQUARE CIERNE

Grand Picasso malo motor 1,6 eHdi, robotizovaná prevodovka... Kupovala to ex, v AAA, a čuduj sa svete, ako nové, chodil som s tým len do Citroen servisu, a veľmi si pochvaľovali, v akom dobrom stave to auto je... Inak, ani neviem čo tam všetko bude, mne ide hlavne o to, aby bolo komplet v záruke. Jazdiť s tým musí byť aj tak lepšie ako c Picassom, a to som sa v tom cítil luxusne :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2016 20:39:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
Tak to vypadá dobře,já bohužel to štěstí neměl a když už jsem narazil na 1.2 e-THP,třeba se střešním oknem(i bez),tak tam byla manuální klima nebo světlé břišáky,no a zbytek 1.2 PureTech nebo HDI a to jaksi nee. Nakonec zvítězila touha po panoramě,vyhřívaných sedčkách,grip control a all season pneumatikách,takže Rip Curl.Jinak ti bude proti C4GP s 1.6 HDI tohle připadat jako letadlo,bo je to lehké a to turbo to pěkně nakopne.Tedy zatím trošku,bo ještě zajíždím,ale dnes jsem ho už na krátkém úseku pustil po dálnici i 135 km/h. :D

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2016 20:46:17 
Offline

Registrován: úte 05. srp 2014 18:26:39
Příspěvky: 59
Miroslav Lengyel píše:
Tak to vypadá dobře,já bohužel to štěstí neměl a když už jsem narazil na 1.2 e-THP,třeba se střešním oknem(i bez),tak tam byla manuální klima nebo světlé břišáky,no a zbytek 1.2 PureTech nebo HDI a to jaksi nee. Nakonec zvítězila touha po panoramě,vyhřívaných sedčkách,grip control a all season pneumatikách,takže Rip Curl.Jinak ti bude proti C4GP s 1.6 HDI tohle připadat jako letadlo,bo je to lehké a to turbo to pěkně nakopne.Tedy zatím trošku,bo ještě zajíždím,ale dnes jsem ho už na krátkém úseku pustil po dálnici i 135 km/h. :D


a dokáže zrýchliť aj pri vyšších rýchlostiach??? vieš ako to myslím... či je stále živé


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2016 20:53:58 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
1/Poslední příspěvek se necituje-pravidlo fóra. ;)
2/Psal jsem,že zabíhám,takže dnešních 135 bylo maximum,ale když jedu například 80 na 5-ku a přidám,tak je to znát docela citelně.Ono to turbo účinkuje někde od 1700 ot/min,tam je ten nárůst největší a pak už je to v podstatě konstantní,ale pokud v těch 80 podřadím za 4,tak se to samozřejmě sbírá rychleji,ale zatím jsem to ještě nepodržel až nahoru.Příští měsíc vyměním olej a pak mu dám do těla už pořádně a uvidím co v něm je. :lol:

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2016 21:23:02 
Offline

Registrován: úte 05. srp 2014 18:26:39
Příspěvky: 59
sorry za citáciu, nevedel som. Som ti vďačný za postrehy :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: pát 02. pro 2016 20:57:28 
Offline

Registrován: úte 05. srp 2014 18:26:39
Příspěvky: 59
Takže, dnes som bol požiadať o leasing, je schválený, okolo 15teho decembra bude auto pripravené. Zimné gumy dali k tomu ( zadarmo vraj :) plus gumené rohože. Sedel som chvíľu v ňom, bol to super pocit, panorama mi až tak nechýba, no bol by to skvelý doplnok. Displej v tej kose fungoval úplne v pohode, kufor stačí, miesta dosť. Škoda, že sa nedalo previesť. Prekvapili ma zadné bubnové brzdy. Čakal som na silnejší motor kotúčové, ale tak snáď vedia, čo robia. Auto má najazdené 1700 km, predvádzačka.. Inak, sledujem po cestách, či to auto niekto ešte má, ale nevidel som žiadne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: sob 03. pro 2016 7:38:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. říj 2013 2:00:09
Příspěvky: 2663
Bydliště: Ústí nad Labem
No vida,tak za pár dní už budeš jezdit. :D Ty bubnové brzdy mě překvapily taky,ale na druhou stranu jenom dobře,netrpí tolik jako kotouče.A o brzdící účinek se neboj,auto je lehoučké a brzdí to jako šlak.V zimě by display mít problém neměl,to spíše v létě a zmiňují to i v návodu. ;) A malá poznámka pod čarou,auto je předváděčka a má najeto 1700 km...zeptej se,kdy bylo dáno do provozu,ať ti ukáží servisní knížku.Od data v ní uvedené totiž běží záruka(máš taky 5 let?) a nebylo by od věci vyměnit olej(na jejich účet),ten totiž při těch předváděčkách dostává nejvíc na prdel.

_________________
C4 Cactus Rip Curl 1.2 e-THP 2016..už je minulostí
C4 Picasso 1.6 VTI 2010 ....bylo
Xsara Picasso 1.6.16 V 2006
Xsara Picasso 1.6 i 2002


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy Cactus
PříspěvekNapsal: sob 03. pro 2016 10:55:14 
Offline

Registrován: úte 05. srp 2014 18:26:39
Příspěvky: 59
Poistka na auto začala plynúť od mája 2016. Platí do mája 2019. Čiže tri roky. Super na tom je, že v tom leasingu je po celú dobu zahrnutá aj zákonná a havarijná poistka. Poistenie až do osem rokov, ako som už asi spomínal, sa dá predĺžiť za 240 eur na rok. Je komplet v záruke, nielen určité diely, takže, o olej a pod by som sa nejak nestaral. Uvidíme. Snáď bude všetko ok :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 201 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz