Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Přenosná svítilna / zásuvka 12V -dodělání
Právě je pát 19. dub 2024 20:50:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 14. srp 2022 21:17:02 
Offline

Registrován: úte 21. pro 2010 20:47:20
Příspěvky: 117
Ahoj všem, tento měsíc jsem převzal nástupce stávajícího mazlíka o kterém firma rozhodla, že pro své stáří (5let /109 000km) musí do světa... Nutno podotknout, že stávající vůz nasadil laťku vysoko :) S tím, že jsem přišel o skvělou, bezúdržbovou barvu vozu (písková = barva bláta) či panoramatickou střechu (u které clona ustřelila minulý měsíc :roll: ) jsem se nějak smířil. Ale ty drobné osekávky v interiéru jsou fakt k nepochopení, kdy nový vůz již nemá podsvícení interiérových klik dveří, LED osvětlení stolků, příchytné gumy na bocích v zavazadlovém prostoru no a konečně ani zásuvku 12V či osvětlení v podobě přenosné svítilny... :cry:

Aktuálně tak koketuji s myšlenkou na dodělání alespoň oné zásuvky (pro lednici) a přenosné svítilny (tu jsem využíval hlavně na osvětlení prostoru, neb ta bludička vlevo je taková... :? ). Minimálně onu svítilnu jsem nalezl zde v e-shopu, zásuvku bych jistě též sehnal. Jen nevím, jestli je součástí svítilny i onen uchycovací protikus co je schován za tapecem (viz foto)? Podle všeho v novém patrně tento díl není, minimálně podle pohybu (měkkosti) tapecu.

No a pak je otázka co kabeláž. Kromě demontáže a nahlédnutí pod tapec asi není jiná možnost jak zjistit, jestli nový vůz obsahuje stejný kabelový svazek jako stávající? Zatím jsem nechtěl rozebírat, aby pak zbytečně někde něco nedrnčelo, když by realizace nebyla možná (už musím sehnat ten jeden modrý čvonč co drží horní černý plastový díl :roll: ).

Díky, pěkný večer všem... P.


Přílohy:
20220814_104305.JPG
20220814_104305.JPG [ 229.4 KiB | Zobrazeno 1751 krát ]

_________________
C4GP new 2.0 BlueHDi MAN6 Feel 2016 (provoz 6/2017)
C3 FEEL III. gen, 1,2 PureTech 60kW/82k, 2017 (provoz 9/2017)
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 17. srp 2022 21:02:30 
Offline

Registrován: stř 26. črc 2017 0:53:00
Příspěvky: 508
Myslím, že tam ten kábel nebude. Veď by to stálo o 10 centov viac.

_________________
Citroen C4GP, 03/2017, 1,6 HDI 120 AT6


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz