Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Zvuk jako trolejbus
Právě je čtv 28. bře 2024 10:46:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zvuk jako trolejbus
PříspěvekNapsal: pát 18. led 2019 11:29:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. pro 2018 8:51:35
Příspěvky: 41
Chtěl bych se zeptat, jestli je bzučivý zvuk jako trolejbus normální pro 1.2 a 6 st. manuální převodovku. Jestli to má cenu nějak řešit/reklamovat. Nejvíce je to slyšet při 40-60 km/h, když auto udržuje rychlost po rovince. Když vyřadím, tak to jde slyšet pořád (možná slaběji) a přijde mi, že to závisí na rychlosti auta a tom, zda přidávám více plyn nebo udržuju rychlost.
Přesně při 89-90 km/h začne něco hučet, takže ve vyšších rychlostech nevím (to zkusím reklamovat určitě, buď to jsou zimní kola (od prodejce), nebo něco jiného).
A ještě dodám, že volant ani pedály nevibrují. Převodovka řadí normálně. Auto mám sotva měsíc, ten zvuk trolejbusu je od začátku, říkal jsem si, že uvidím, co to bude dělat, že se třeba umravní. Aktuální citroen je první, kterého mám.

_________________
Grand C4 Spacetourer Shine 2018, 1.2 Puretech 130 S&S MAN6


Naposledy upravil mpolovincak dne čtv 14. úno 2019 12:27:22, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zvuk jako trolejbus
PříspěvekNapsal: stř 23. led 2019 17:42:37 
Offline

Registrován: pát 21. dub 2017 16:58:36
Příspěvky: 40
Řešil jsem podobný problém se zvukem na Xsara Picasso. Divný zvuk (mě osobně připomínal vysavač), který se různě projevoval při akceleraci. V jednom autorizovaném servisu identifikovali, že se zvuk objevuje jen při zapnuté klimatizaci a že v klimatizaci došlo k úniku chladícího média. Kapalinu doplnili, zvuk ustal, aby se opět objevil. V tom okamžiku servis řekl, že to musí být něčím jiným a že takové náhodné anomálie nejsou sto odhalit. Tak jsem šel do dalšího servisu, kde opět identifikovali únik chladící média + navíc poškozený kondenzátor.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz