Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Displej + P bliká
Právě je sob 27. dub 2024 12:59:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Displej + P bliká
PříspěvekNapsal: ned 28. bře 2021 14:13:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. úno 2021 6:11:43
Příspěvky: 55
To bohužel nevím. Říkal, že to má přímo od výrobce těch displejů, že tam získal kontakty, když tam byl na školení. Každopádně není to cena za displej jako za komplet od Citroenu, ale jen za displej - tedy tu zobrazovací část bez elektroniky. Tu elektroniku opravují sami.

_________________
Citroen C4 Picasso 2013 1,6 8V E-HDI 85kW
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Displej + P bliká
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2021 18:52:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. úno 2021 6:11:43
Příspěvky: 55
Tak dnes se displej úspěšně vrátil domů, před chvílí jsem jej nainstaloval a je plně funkční. :D
Zajímavé je, že i před tím mi barvy připadaly v pohodě, ale už asi byly lehce vybledlé, protože nový displej je ještě barevnější. Každopádně suma sumárum. Cena 15 600 Kč včetně dopravy zpět. V mém případě bylo kvůli vypáleným pixelům potřeba kupovat LCD zobrazovací část, což bylo 12 000 Kč z ceny. Zbytek je práce a preventivní výměna nějakých součástek na základní desce, které způsobují blikání či úplné umírání displeje. Takže displej by od této doby měl být prakticky bezproblémový. Displej je zalepený plombovanými samolepkami a dle servisního listu je na provedenou práci záruka půl roku.
Před tím jsem nechtěl psát, kam jsem to posílal, pro případ, že by to byl nějaký podvod, ale teď už je v klidu mohu doporučit. Na displeji pracovali pánové Částka a Bartůněk z HWservis.cz. http://www.hwservis.cz/


Přílohy:
IMG_20210329_172630.jpg
IMG_20210329_172630.jpg [ 72.36 KiB | Zobrazeno 5589 krát ]

_________________
Citroen C4 Picasso 2013 1,6 8V E-HDI 85kW
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Displej + P bliká
PříspěvekNapsal: úte 30. bře 2021 12:41:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. čer 2011 14:30:53
Příspěvky: 159
Tak super, jo ty vybledlé barvy má snad každé druhé do kterého sednu... bohužel většinou je to předzvěst toho že se LCD loučí, co mám zkušenost :lol: Tak aď slouží ;)

_________________
Citroen C5 Aircross 2,0BHDi 130kw
Peugeot 308 GTi 1,6THP 200kw
Citroen C4Pic B78 2,0BHDi 110kw - EX
Citroen C5 X7 2,2HDi 125kw - EX
Citroen C3 A51 1,4i 54kw - EX
Citroen C4 VTS 130kw - EX
Citroen Saxo VTS 88kw - EX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Displej + P bliká
PříspěvekNapsal: ned 19. pro 2021 14:01:08 
Offline

Registrován: úte 01. lis 2016 22:34:00
Příspěvky: 30
Před týdnem jsem byl na STK po 8 letech. Zrovinka, když jsem čekal ve frontě na prohlídku se displej opět začal restartovat. Předemnou byly ještě 4 auta ve frontě. Okamžitě jsem zapnul klimačku na max a pomocí papíru směřoval proud studeného vzduchu na displej. Jediná šance, jak se nenechat vyhodit z technický byla zprovoznit displej. Po 10 minutách se mi povedlo displej trochu ochladit a přestal se restartovat. Celkem jsem si oddychnul.

Poslední displej vydržel necelé 3 roky. Měněný byl již 2x.

Počítám, že až se začne oteplovat, tak se chyba bude opět projevovat. Prvně zkusím proletovat součástky, jestli to není nějaký studený spoj. Pokud to nepomůže pošlu jej do HW servisu. Tenhle kousek vydržel nejdéle ze všech, ale cestou nového již rozhodně nejdu. 2x jsem dostal displej na účet výrobce, ale nyní bych to cáloval ze svého.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz