Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - CONNECT NAV
Právě je úte 19. bře 2024 6:36:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 519 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: pon 23. črc 2018 20:06:25 
Offline

Registrován: stř 27. zář 2017 10:13:42
Příspěvky: 477
hlaska se taky objevila, ale PA ok, dneska odtkouseno...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: pon 30. črc 2018 12:50:48 
Offline

Registrován: stř 26. črc 2017 0:53:00
Příspěvky: 508
Ako vam funguje aplikacia My Citroen po aktualizacii softu v radiu?

Moja nejak naprd komunikuje, reap. nekomunikuje.

_________________
Citroen C4GP, 03/2017, 1,6 HDI 120 AT6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: pon 30. črc 2018 13:06:27 
Offline

Registrován: ned 18. bře 2018 22:50:33
Příspěvky: 71
Vyskusam a dam vediet, ale trosku sa aj bojim instalovat :-) Len vcera mi ponuklo aktualizaciu.

_________________
Citroen C4 Picasso BlueHDI 120 EAT6
Nový Grand SCENIC Premiere Edition Energy dCi 110 EDC
BMW X1 sDrive 18d
Škoda Citigoe iV


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: pát 03. srp 2018 10:24:01 
Offline

Registrován: sob 10. úno 2018 19:16:37
Příspěvky: 16
jinak vyzkouseno TomTom Traffic a funguje mi v CR (jakz-takz, treba prace na silnici smerem Linec Praha na ceske strane dost nepresne), fungovalo mi ve Slovinsku a Rakousku, ale nefungovalo mi v Chorvatsku - neukazuje to zadne informace...

Celkove jsem z toho spise rozpacity zatim, nevim, jestli budu obnovovat po roce... dam tomu jeste sanci ;)

_________________
C4 Picasso Feel+pack interiér 3, 1.6 blueHDI 88kW, 7 místný, písková SABLE, 11/2017, 5.8l/100Km, 5 let zaruka! :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: sob 04. srp 2018 8:42:48 
Offline

Registrován: ned 04. úno 2018 19:47:22
Příspěvky: 53
Po obsáhlém použití během dovolené (cesta na Gibraltar) mohu říct, že je navigace celkem OK s pár výhradami - dokázala mě zachránit před 5-ti hodinovým uvíznutím na zavřené dálnici (největší úspěch), dynamicky informuje, jaké bude zpoždění (celkem přesně), někdy jsou servery TT přetížené a odpojí se (za ty peníze by to nemělo), zcela geniální je funkce najití blízké pumpy dle ceny (ušetřeno dost peněz), po mnoha hodinách provozu zřejmě dojde k nějakému zaplnění bufferu paměti a systém přestane částečně fungovat (nehraje hudba, nelze ji zapnout, ani rádio) - stačí dát přestávku na odpočívadle se zamknutím vozu a funguje pak dobře. To, co mi vadí dost je osekané zobrazení proti normálním přenosným TT, kde mi prezentace map sedí víc a lépe se v tom orientuju. Zde se vykreslují i třeba rozdílné barvy mezi oběma displeji. Je to pouze stroj, dochází tedy i k situacím, jež někdo kritizoval u přenosných TT v recenzi na zive.cz, kdy navigace jako nejrychlejší variantu dá trasu třeba o 70 km delší a je pouze o minutu rychlejší než ta druhá v pořadí, což nemusí každému vyhovovat. Radary jsem ocenil, upozorňuje i na policii v autech, takže to byla pomoc.

_________________
C4 Picasso 2018 Shine
C4 Picasso 2015 Intensive
Renault Fluence 2010
Renault Megane 2006


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: sob 04. srp 2018 14:58:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. říj 2010 20:32:08
Příspěvky: 1319
...mám teda SMEGplus ale info o dění na silnicích,,,mám nastaveno v okruhu 50km a nebo odklonění v případě navigace,,,mě vyskakuje na spodním displeji pořád,naladěn mám radio žurnál ale i při přehrávání usb to hlásí.Letos v Chorvatsku naladěno radio Hrvatska 1 to tak též psalo dění na cestě...samo že v anglině.
Jinak pokud vím dle radia nějakou moc komplikaci,,,viz naše drahá D1,,,zapínám Waze.

_________________
Tesla Y Performens Bíla perleť - super auto.
Citroen C4 Grand Picasso 2014 Technospace 2-BlueHDi 150 EAT6 Šedá Shark 5.8l/100Km-prodej.
Citroen C4 Grand Picasso 2008 1,6 HDI 110k BMP6-Červená Lucifer-není.
Ford Mondeo Turnier Combi 2003 2L-Duratorq-není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: sob 04. srp 2018 18:46:35 
Offline

Registrován: ned 04. úno 2018 19:47:22
Příspěvky: 53
j.pajinek píše:
...mám teda SMEGplus ale info o dění na silnicích,,,mám nastaveno v okruhu 50km a nebo odklonění v případě navigace,,,mě vyskakuje na spodním displeji pořád,naladěn mám radio žurnál ale i při přehrávání usb to hlásí.Letos v Chorvatsku naladěno radio Hrvatska 1 to tak též psalo dění na cestě...samo že v anglině.
Jinak pokud vím dle radia nějakou moc komplikaci,,,viz naše drahá D1,,,zapínám Waze.


Co se týče aktuálnosti, přesnosti a komfortu je to neporovnatelné, TMC je zastaralá technologie a je zcela nevhodná pro nynější hustotu dopravy. Bohužel vestavěné navigace v autu jsou vždy pozadu za vývojem a technologiemi.

_________________
C4 Picasso 2018 Shine
C4 Picasso 2015 Intensive
Renault Fluence 2010
Renault Megane 2006


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: sob 04. srp 2018 18:47:32 
Offline

Registrován: stř 27. zář 2017 10:13:42
Příspěvky: 477
Citace:
...nefungovalo mi v Chorvatsku...


ted sme byli a v pohode, hlasila podobne jako waze... to odpojeni by me zajimalo, jak se to sim projevuje? jeste jsem asi nezaznamenal, respektive zatim pokzade, pokud neco bylo, tak to fungovalo OK... co mi vadi, ale neni to vlastnost navigace, ale telefonu, je vypinani sdileni internetu pres BT a ConnectNav o tom neda vubec nijak vedet a jede pouze na TMC (coz je k nicemu) a je nutne poctive sledovat spodni display, protoze ten horni tech informaci dava podstatne mene, nez spodni (v HR ukazuje ale i 3D budovy, coz u nas ne :-) )... dokonce sem uz i videl na D1 napovedu, jak se mam radit do jizdnich pruhu pred zuzenim, ze ten v protismeru je rychlejsi (alspon minimalne podle max rychlosti), nez ten pravy, coz proste na tom hornim neuvidite... o tom, ze v mape musi byt i info o povolene rychlosti a jen se nezobrazuje, ani nemluve... zase sme na tom lip, nez u premiovy XC90 z r. 2014, ktera ma asi Garmina a nez tam neco clovek nastavi, tak je pul cesty pryc a kdyz se jede, tak navigace prekresluje cca po 1s, coz desive taha oci...

Citace:
...po mnoha hodinách provozu zřejmě dojde k nějakému zaplnění bufferu paměti...


po cca 4h cesty se CN neseknul... mne se resetuje pouze obcas pri hovoru, asi jednou pri prehravani MP3... ale pravidelne si davam soukromou hodinku s nastartovanym vozem a aktualizuju :-P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: sob 04. srp 2018 20:00:15 
Offline

Registrován: ned 04. úno 2018 19:47:22
Příspěvky: 53
Odpojení je vlastně přepnutí na TMC - a ihned vše kolem stavu na trase zmizí a ani neupozorňuje na měření rychlosti - tohle tahá ze serveru. Co se týče zaplnění paměti RAM či co to vůbec způsobuje (předpokládám, že to má HW ve stylu čínského android tabletu za roku 2015 :) ) - tak k tomu jistě docházelo při použití android auto. Celkově se to při něm chová zvláštně, cestou jsem používal Tune In na česká rádia, po opuštění menu a.auto to hraje stále, ovládání se přesune do podmenu hudba, kde to je jako další zdroj, a.auto ale už opět nejde zapnout. No a pak to po pár hodinách přestane vydávat jakékoliv zvuky, ani navigace nemluví.

Nicméně jsem za tento systém rád, zrovna dnes jsem díky němu nedostal pokutu. Škoda, že není více otevřený, jak by jistě lépe fungoval jako aplikace v telefonu nebo tabletu.

_________________
C4 Picasso 2018 Shine
C4 Picasso 2015 Intensive
Renault Fluence 2010
Renault Megane 2006


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: ned 05. srp 2018 19:48:17 
Offline

Registrován: stř 27. zář 2017 10:13:42
Příspěvky: 477
aha, AA nepouzivam, ale mel sem u CN pocit, ze celkem reaguje na teplotu to HW z roku 2015 ;-) kdyz se po nem moc chce, tak opravdu prestava reagovat... u nas zustavaji v pameti zarizeni ruzne uzavirky a omezeni (ale asi to ma nejake casove razitko a kdyz se do nejake doby nepripojim, tak zmizi), ale neni to jak SMEG, kde se daji tyhle veci primo "nahrat" z USBcka... jestli zustavaji i radary, to nevim, pac sem se este nerozhoupal si je koupit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: ned 05. srp 2018 23:19:33 
Offline

Registrován: čtv 24. srp 2017 0:48:30
Příspěvky: 34
reduta píše:
Odpojení je vlastně přepnutí na TMC - a ihned vše kolem stavu na trase zmizí a ani neupozorňuje na měření rychlosti - tohle tahá ze serveru..


Mám TTT a spokojenost, dopravní informace jsou srovnatelné s Waze. Koukněte sem https://mydrive.tomtom.com/cs_cz/
tady je vidět, jak v které zemi to funguje co se týká dopravy.
To "odpojování" se občas taky stane ale myslím, že to je, když nemá signál na data. Po chvíli zase naskočí TTT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: pon 06. srp 2018 10:59:30 
Offline

Registrován: stř 27. zář 2017 10:13:42
Příspěvky: 477
u nas teda nefunguje TTT, kdyz telefon po nastartovani nesdili data... i kdyz pak sdileni na telefenu zapnu, tak uz se TTT nechyti a je nutny bud znovu nastartovat, nebo resetnout CN


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: úte 07. srp 2018 20:51:42 
Offline

Registrován: ned 04. úno 2018 19:47:22
Příspěvky: 53
S teplotou to samozřejmě i může souviset, palubka byla zralá na smažení vajíček :-) Nicméně by to měli mít vychytané i po této stránce. TT často vypadávají servery, jsou o tom diskuze na netu. Používají stejné i pro své přenosné online navigace. Je pravda, že koupit si TT 6200 a mít vše navždy ani ne za 10 tisíc je lákavé. Uvidíme, zda pohodlnost zvítězí a nacpu prachy do dalšího update...

_________________
C4 Picasso 2018 Shine
C4 Picasso 2015 Intensive
Renault Fluence 2010
Renault Megane 2006


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: pát 10. srp 2018 7:13:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. říj 2009 18:03:28
Příspěvky: 68
Vrátím se k dotazu uživatele Lakinooo - po poslední aktualizaci systému vozidla
(8/2018) mi taky aplikace My Citroen (Android přes BT) nekomunikuje s vozidlem.
Včera jsem se pokusil nainstalovat předchozí verzi, vozidlo USB rozpoznalo,
ale instalace starší verze se nespustila. Mrzí mě to o to víc, že jsem přešel z Windows
mobilu na Android i z důvodu možnosti zrcadlení aplikací Spotify, GoogleMaps a Waze
přes Androidauto a aplikace MyCitroen byla třešínka na dortu - archiv tras, spotřeba, tankování.
Jaké jsou Vaše zkušenosti?

_________________
Je: C4 Picasso FEEL, 1.6 blueHDI, AT6, šedá Shark, 09/2016

Bylo: C4 1.4 16V, červená Lucifer, 2007


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CONNECT NAV
PříspěvekNapsal: pát 10. srp 2018 11:25:30 
Offline

Registrován: stř 26. črc 2017 0:53:00
Příspěvky: 508
Na iphone treba vzdy po pripojeni BT mat odblokovany displej a stlacit povolit pristup. Vtedy sa spoji s auto a funguje. Vzdy na konci dna to spojim a nacitanto cely den.

_________________
Citroen C4GP, 03/2017, 1,6 HDI 120 AT6


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 519 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz