Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Souběžně několik hlášek - ESP, ABS, GEARBOX, PARKING BRAKE
Právě je čtv 28. bře 2024 14:41:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 21. lis 2022 11:04:38 
Offline

Registrován: sob 27. srp 2011 8:16:57
Příspěvky: 26
Chci se podělit o zkušenost. Jedu si do práce a najednou se mi to rozsvítilo jako stromeček na vánoce. Rozblikaly se mi všechny kontrolky, co mohly. Auto se hodilo do nouze a šlo řadit jen do trojky. C4 GP 2.0hdi robotická převodovka. Úplně jsem se zděsil, co by to asi tak mohlo být. Kuna, nebo zase byly 2 pod nulou. U starého Scenika se mi stala lapálie při nízkém mrazu, že mi odešla BSI jednotka a tak jsem si říkal, že tady u toho cože? To bude raketa a auto půjde na šrot. Nedalo mi to a přijel jsem do Citroenu ve Vršovicích. Musím jim hrozně poděkovat. Udělali mi diagnostiku zdarma a poradili co s tím, že prý jestli mi někdo něco nedělal s čidlem ABS nebo s ložiskem kola. Chybu hlásilo čidlo. Řekl jsem , že bohužel nemám peníze na opravu. Tak jsem poděkoval a odjel domů. Po městě do trojky se dá. Tak čidlo ABS, koukl na Youtube a říkám si. co by se mohlo poškodit na magnetickém snímači? Sundám kolo a ten kroužek ABS byl jako prase a vyčistil jsem stranovým kartáčkem a wdéčkem. A takový nesmysl vám vyřadí auto. Když si budete sami přezouvat kola, tak radím, koukněte se na ty kroužky ABS, aby jste nebyli překvapení, kdyby se to náhodou přihodilo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz