Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - problém BMP6
Právě je čtv 28. bře 2024 13:59:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: problém BMP6
PříspěvekNapsal: sob 02. pro 2017 16:46:09 
Offline

Registrován: čtv 19. črc 2012 14:41:23
Příspěvky: 546
asi je to málo, ale v servise se tvářil, jako že to zase tak málo není. Auto sem koupil z NL a musel sem ji měnit ve 127tis. Je pravda, že jezdím převážně po městě. Myslím, že to bude spíš ovládací ložisko, než spojka samotná. Pokud by to měl být robot, tak by diag asi něco nejspíš našla. Tady to vypadá spíš na mechanickou vadu. A kdyby ne, tak sada s ložiskem je proti tomu robotickému ovládání marginální položka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: problém BMP6
PříspěvekNapsal: stř 06. pro 2017 16:50:37 
Offline

Registrován: čtv 19. črc 2012 14:41:23
Příspěvky: 546
Tak a ted hledám servis Brno či okolí, kde mě tu spojku vymění. Poprvé sem se setkal, že mají problém s vlastním dílem, S jednoho mě pán vypoklonkoval přímo a v druhým že si přirazí 50%. V dalších dvou robota nechtěli udělat vůbec. Doba se mění ze servisů se stávají překupníci náhradních dílů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: problém BMP6
PříspěvekNapsal: sob 16. pro 2017 0:34:37 
Offline

Registrován: čtv 19. črc 2012 14:41:23
Příspěvky: 546
Tak a je hotovo, našel jsem si menší servis na venkově, pán mehanik v pohodě se zkušenostmi ze značkového servisu a diag. na frantíky. Rozjezdy jsou nebe a dudy, jen mě zaráží, že to vydrželo jen 70tis. km od předešlé výměny. Vlastně jen ložisko v něm bývá zakopaný pes co způsobuje skákavé problémy. Spojka se zdá být v pořádku, lamela sjetá 40-50%. Koupil jsem sadu i ložisko Sachs + gufera 6300 kaček a s prací tedy celkem 11 tis.
Jo a ten servis co si chtěl narazit přirážku za vlastní díly, tak mě druhý den volal technik, že by mě to za 15 tisíc tedy jako vyměnil. Hodně velký srandista, alespoň vím, kam už nos příště nestrčit. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: problém BMP6
PříspěvekNapsal: pon 18. pro 2017 18:26:14 
Offline

Registrován: stř 24. srp 2016 19:52:00
Příspěvky: 49
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Ahoj,
no dneska tie náhradné diely vyrobené v číne prebaľujú a tvária sa ako origi. Nie je asi div, že to vydržalo len 70 tkm. No tým netvrdím, že je to zrovna tento prípad. Ešte by ma zaujímalo, ako poznať, že to vysúvacia ložisko je v háji. Vidieť to na ňom vizuálne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: problém BMP6
PříspěvekNapsal: čtv 21. pro 2017 0:33:58 
Offline

Registrován: čtv 19. črc 2012 14:41:23
Příspěvky: 546
vidět to není, může to být v hydraulické části, nebo elektrické. Případně se muže zadrhávat na tom vodícím krčku či jak se tomu říká. Mám ho v krabičce až bude někdy čas zkusím ho rozebrat, třeba se něco ukáže. Tyhle věci se spíš dělají PL, RO, TR.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz