Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Autolakování XM
Právě je stř 24. dub 2024 17:03:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Autolakování XM
PříspěvekNapsal: pon 26. črc 2010 19:38:50 
Offline

Registrován: pát 02. črc 2010 14:58:28
Příspěvky: 22
Ahoj,
aktuálně řeším lakování části svýho XMka. Sehnat slušnýho autolakýrníka je sakra problém. Chtěl bych vědět zda-li máte zkušenosti s dobrými autolakýrníky Praha a okolí. Rozumné ceny, koho můžete doporučit, jaký byl výsledek - kvalitka. Nejde mi o autolakýrnu, kde pracuje xy lidí - to je totálně cenově zabité. Někdo slušný s kým se dá bavit o rozumných cenách. Klidně napište i kontakt na dané lidičky. Díky za příspěvky.

_________________
XM 2,5 TD, 98', full palba


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autolakování XM
PříspěvekNapsal: stř 28. črc 2010 21:33:15 
Offline

Registrován: ned 18. říj 2009 19:59:37
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha 4
V zimě jsem nechával lakovat zadní blatník, s výsledkem jsem velmi spokojen. Sice jim snad den a půl trvalo, než namíchali správný odstín (mám neoriginální lak), ale výsledek stojí za to - odstín odpovídá a přitom to ani nevypadá, že by dělali rozstřiky do dveří, lakovaná plocha je hladká a rovná, bez zalakovaných zrnek prachu nebo pomerančové kůry.

Kdo to dělal nevím, ale určitě Ti to povědí u Patery v Radotíně, kde mi ten ťukanec opravovali.
www.edda.cz


Kamarád z BMW klubu doporučuje lakýrnu na Bohdalci. Dostaneš se tam ulicí Nad Vršovickou horou, projedeš kolem STK, přejedeš po mostě přes železniční trať a v zahrádkářské osadě je to druhá ulice doleva.

_________________
1994 XM berline Y4 2.1TD bez hydractivu - dávno pryč, s láskou vzpomínám...
2002 C5 berline 2.2 HDi 16V 98kW SX + spousta příplatků
2004 C5 berline 2.0 HDi 16V 100kW Exclusive - světlá alcantara, natáčecí xenony...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autolakování XM
PříspěvekNapsal: čtv 29. črc 2010 22:02:09 
Offline

Registrován: ned 18. říj 2009 20:24:37
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha
Zdar Skotie,tuším co si chceš nechat lakovat :D Já mám dobrou zkušenost s touhle lakovnou
http://www.firmy.cz/detail/2317799-jaroslav-zouna-praha-vysocany.html
Je to taková menší lakovna,pracuje tam x lidí,ale kvalita práce výborná,a lak vždy perfektní,nechávali jsme u nich lakovat kapotu,dveře,blatník a skutečně kvalita práce zaručena,ceny po dohodě,samozřejmě si za to nechají zaplatit.

No a proč se nezeptáš rovnou u Radka Haněla?Jeho kolega z dílny umí taky dobře lakovat a má známé lakýrníky,dělalí nám zadní bok na xantii,a kvalita taky perfektní,srovnatelná s lakovnou pana Zouny,možná by to vyšlo levněji než u něho ;)

_________________
Bývalý BXmen a Xantiák

Nyní Transit 2,0TDDi 63kw 04"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autolakování XM
PříspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 10:15:56 
Offline

Registrován: úte 07. pro 2010 9:57:03
Příspěvky: 1
Toho lakýrníka ze zahrádkářské kolonie v Praze na Bohdalci vřele nedoporučuji. Nechal jsem si u něj loni v létě dělat přední a zadní blatník u mé Barunky (BMW 7). Zadní opravit i klempířsky, přední jen lakýrnicky. Nejen že mu oprava trvala šíleně dlouho - chodil jsem denně kolem a málokdy jsem ho viděl pracovat, ale hlavně zmrsknul co šlo: levý zadní nárazník který opravoval i klempířsky, vypadá po opravě už od prvního pohledu "nějak jinak" a od druhého pohledu v porovnálí s PZ má zcela jinou "fazónu." Na předním blatníku zastříkal bordel, takže lak je na několika místech krupičkovitý. Při stříkání špatně zakryl zbytek karosérie, takže na pravé půlce střechy a zadního nárazníku je pruh naprášený pravděpodobně plničem. Ten pruh je velmi kvalitní a nejde nijak umýt ani rozleštit.
Jinak lak se leskne :lol: .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz