Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Prodej Citroen XM 2,5TD 95kw a 2.1TD Break

Právě je pát 16. lis 2018 18:57:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 04. črc 2018 17:32:59 

Dobrý den,
Prodám s těžkym srdcem svého Citroena XM 2,5TD EXCLUSIVE.
Výbava: Najeto 258.XXX
Plná nálož vše v eletrice interier černá kuže není nijak poníčená ani popraskaná, zrcátka, sedačky, okýnka, Tempomat, Digiklima, multifunkční volant, Airbagy, automatické sklápění pravého zrcátka, original audio i radio s kodem, pod patými dveřmi další okno aby netáhlo do auta elektronický imobilizér, eletrická loketka hydroacitive 2, výškově stavitelný volant,palubní PC auto jezdí dalku za 5,3L, kombinovaně za nějakých 6,8L, jenom město jsem s tím nikdy nejel ale asi okolo 8L, zadupavací ruční brzda, CD měnič chybí vnitřek...
EKO uhrazeno 3000,-
Předchozí majitel od roku 2004 poté na konci ledna koupeno mnou.
Na autě je uděláno: rozvody hydrauliky, oleje jak LHM tak motorový olej s filtrem, kompletní vyvaření práhů i s podlahou komplet ošetřeno, vyměněny všechny přepady (tekli), Tažné zařízení na 1500kg, Hlava válců v pořádku netlakuje, voda se neztrácí.
všechno to dělal člověk který renovuje Citroeny!
Nedostatky: Pneu na dojetí, nejde zavřít popelník 200kč, Prasklá kapota od klobouku po předchozím majiteli 500kč, display levý ma K.O. pixely 600kč, chce to dodělat dveře, a časem naboje kol, a křivé kotouče 3 měsíce stalo než jsem ho koupil a padá ručička tachometru (občas), a běžné kosmetické vady ze sidliště, 10.7. 2018 jde na STK.
Špekulanti typu dam 15.000 nevojte nepište...
Bazary AAA, ESA nepište.
Cena pevná není, při rychlém jednání a slušném jednání jsem schopen se rozumě domluvit!
JINAK DALŠÍ INFORMACE JSEM SCHOPEN POSKYTNOUT NA MAILU, ČI TELEFONU.
Doplnující informace: Dale tu mam 2.1TD break 1994 SPZ Depozit na renovaci vlastní odvoz!

cena za oba 63.000
Kdyby to šlo jednotlivě cena za 2,5TD je 53.000 a Break 15.000 díly na opravu k němu jsou! když odjede 2,5TD breaka si necham...
TEL. 732.338.840
Mail: Gamesletsplayes@gmail.com
Důvod prodeje?
Přecházím na ACTIVU.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]