Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Autorádio
Právě je ned 28. dub 2024 15:36:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Autorádio
PříspěvekNapsal: stř 09. bře 2016 14:36:08 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 6:50:49
Příspěvky: 5
Ahoj borci,


včera jsem si koupil C-Elysée. Chci se zeptat: když připojím telefon k rádiu přes bluetooth, tak se ozývá takový nepříjemný ručící cvakání. Když telefon zas odpojím, tak zase pohoda. Dělá vám to taky? Nevím jestli je chyba v připojení, v rádiu nebo v telefonu. Každopádně nevím jestli jsou povinní mi tu vadu opravit.


Díky za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autorádio
PříspěvekNapsal: stř 09. bře 2016 14:38:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 21. pro 2015 11:26:30
Příspěvky: 13
Bydliště: Ostrava
Ahoj,
nic takového jsem za dva a půl roku nepozoroval. Zkus připojit jiný telefon.

_________________
C-Elysée | 2013 | 1.6 HDi | 68 kW | Exclusive
Xantia | 1996 | 1.9 D | 51 kW |
občas taky jezdím: Xsara Picasso | 2006 | 1.6 16V | 80 kW |


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autorádio
PříspěvekNapsal: čtv 10. bře 2016 2:05:37 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 6:50:49
Příspěvky: 5
A jak hraje radio, dobre?


Pred timto vozem jsem mel Citroen C4 rok 2005. Zvuk z radia je absolutne nesrovnatelny. At uz prehravam pisnicky z radia, z USB, CD, nebo bluetooth, tak zvuk mi prijde naprosto priserny! Mam vuz teprve druhy den. Vybava exclusive, ale zvuk jswm takto spatny opravdu necekal. Pri koupi jsem se ptal na radio, ktere je ve voze. Neni to typ, ktery je nejcasteji v exclusive vybave, ale vypada klasicky. (Neni to ten typ s velkym otocnym koleckem uprostred). Prodejce mi vsak rekl, ze tento typ je nejnovejsi. Nejde mi ani tak o typ, jako o hrozny zvuk. Digitalni pismo je na dysplayi jakoby porusene. Urcite pisnicky i pri slabem volume chrasti a sykaji. Nevim, zda mam uplatnit opravu hako reklamaci, nebo jak jinak postupovat. U Vas je zvuk ok?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autorádio
PříspěvekNapsal: čtv 10. bře 2016 2:13:53 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 6:50:49
Příspěvky: 5
Jedna se o tento typ:

https://i.ytimg.com/vi/bb-jHtvF8mU/maxresdefault.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autorádio
PříspěvekNapsal: čtv 10. bře 2016 11:34:01 
Offline

Registrován: pát 20. úno 2015 12:45:17
Příspěvky: 44
No mam Citroen Cactus a Renaul Fluence a ani na jednom nemam problem s pripojenym telefonem (mam starsi Samsung S3 a LG G5).

Jedine co si pamatuji bylo ze pri prvnim pripojeni se mi automaticky pripojil i profil pro prehravani hudby z mobilu cez autoradio. Takze pokud toto mas je mozny ze se tu na pozadi pousti nejaka hudba / zvuky (ten profil by se mel dat vypnout v nastaveni v telefonu).

A jinak bych ja osobne klidne skocil do jine prodejny a kouknul / nechal si ukazat to same auto a porovnal :)

_________________
Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi 92 ETG6 (SHINE)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autorádio
PříspěvekNapsal: sob 12. bře 2016 2:13:59 
Offline

Registrován: pon 17. srp 2015 16:59:17
Příspěvky: 35
No neviem ci toto je to najlepsie radio ktore ponuka citroen.. Repraky sa daju lahko vymenit, trosku to pomoze, ale to ze su tak vysoko skresli vsetko, basy proste nemozu byt v palubovke.. Toto sudruhovia posrali

_________________
C-elysee 1.2 vti Go SAGAN - predany


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autorádio
PříspěvekNapsal: pát 25. bře 2016 18:27:16 
Offline

Registrován: pát 21. srp 2015 7:34:22
Příspěvky: 53
mám to samé rádio co ty a myslím že hraje v pohodě , je pravda když mám připojenej telefon tak někdy jak vypínám hovor když to podržím dýl tak to skočí do nějakýho režimu kde to bzučí jak stará televize druhým zmačknutím z toho vyjedu ...jinak má 4 repra z výroby a zvuk je , i vzhledem k mé hluchotě žádnej zázrak i když poladím eqalizér....přičítám to horším reprákům, jeden kolega tu psal že měl i jeden reprák špatně zapojený , radio z hlediska fce a příjmu signálu si myslím je Ok, ještě bojuju s tím ,že vzadu mi to řve trochu víc a nenašel jsem nikde balance na vyvážení repráku v menu/ moc jsem to nehledal ,jen jsem rychle projel nastavení a nikde mě to nebouchlo do očí..../, Jinak žena má C3 z roku 2008 a pouze repráky ve předu a hudbu má proti mě jak ve studiu , vím že už tu někdo řešil výměnu repráků ,ale upřímně nechci aby se mě v tom nějakej umělec hrabal co to auto vidí poprvé a repráky se zdaj utopený hodně vepředu v palubce ,,,,,tak abych nevyměnil repráky ,měl hudbu jak v kostele a půlka elektroniky a by nefungovala ....navíc to mám v záruce ......zplácím úvěr na 3 roky tak se mi do toho nechce vrtat,,,,,,ale vzhledem k tomu ,že jsem takovej ten posluchač mainstreamu :ugeek: , tak to asi vydržím....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz