Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Bluetooth - sparovanie
Právě je čtv 28. bře 2024 21:07:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bluetooth - sparovanie
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2020 16:33:15 
Offline

Registrován: čtv 08. říj 2020 15:51:49
Příspěvky: 1
Ahojte,
ide o povodne BT radio v Elysse z roku 2014, ako je aj vidno na obrazku. Problem zacal pred par mesiacmi a v zufalstve sa obraciam na vas:). Problem je, ze radio si odrazu prestalo pamatat sparovane telefony a pri kazdom nastartovani klucom musim telefon pripajat nanovo. Ak len radio vypnem a znovu zapnem bez zhasnutia motora radio si telefon pamata. Testoval som Android aj iOS telefony, sprava sa to zakazdym rovnako. Mam pocit, ze to zacalo robit pri prvom pripjeni iOS telefonu, ale tymto si isty nie som ci to zacalo v rovnakom case. Predtym niekolko rokov automaticke sparovanie s BT fungovalo bezchybne.

V Citroen servise mi povedali ze mi mozu maximalne preinstalovat soft radia za 50eur ale negarantuju ze to pojde vzhladom na to, ze telefon, ktory aktualne mam, ma novsiu verziu BT a nie je medzi podporovanymi telefonmi. Avsak predtym s pripojenim problem nikdy nebol a ani nie je, problem je v tom, ze radio si nepamata sparovane zariadenia a zakazdym je potrebne nove sparovanie.

Stretli ste sa s niecim takym? Neviete o niecom, co by mohlo pomoct? Zresetovat radio do tovarenskeho nastavenia napriklad. Za kazdu radu budem vdacny.


Přílohy:
dXj2pwx9kyNFj--Vp0xfLw.jpg
dXj2pwx9kyNFj--Vp0xfLw.jpg [ 43.74 KiB | Zobrazeno 5795 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz