Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Střešní nosič
Právě je čtv 18. dub 2024 13:12:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Střešní nosič
PříspěvekNapsal: sob 11. srp 2012 0:18:58 
Offline

Registrován: sob 17. říj 2009 18:37:36
Příspěvky: 11
Ahoj,
uvažoval jsem o nákupu střešního nosiče. Rozhodoval jsem se mezi spoustou výrobců a originálem. Nakonec rozhodnutí padlo na Thuleho. Dnes jsem namontoval. Přes složitější poskládání jednotlivých polotovarů do funkčního stavu a nastavení tak, aby vše pasovalo (cca 2 hodiny práce, měření a seřizování), jsem nakonec víc jak spokojen. Nosič je propracován do posledního detailu, jeho umístění na střechu a připevnění trvá cca 1,5 minuty, není třeba žádných externích nástrojů, Pouze jsem sestavu vylepšil malým průhledným polepem v místě kde je nosič uchycen, to proto, aby nedocházelo při nasazování k drobným škrábancům.
Pro ty kdož by si nosič chtěli koupit - co je potřeba: Patky 754, tyče jsem volil aerodynamické 969 (skoro nejsou při rychlé jízdě slyšet), kit 1626 což jsou gumy pod patky a plechové úchyty a doporučuji zakoupit zámečky s funkcí jednoho klíče. Mám Thule nosič kol a jeden klíč je vždy dobrá volba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Střešní nosič
PříspěvekNapsal: pát 29. srp 2014 22:25:01 
Offline

Registrován: pát 19. dub 2013 21:04:59
Příspěvky: 40
Ahoj,
chci koupit střešní tyče. Plus nosič lyží. Do budoucna možná nosič kol. Dá se k tyčím vždy dokoupit nosič lyží/kol nebo záleží na výrobci. Thule je asi jistota. Má někdo zkušenost s jinou značkou. Můžete doporučit. Nevíte co dodává originál citroen (není to také thule ?).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Střešní nosič
PříspěvekNapsal: ned 31. srp 2014 16:37:24 
Offline

Registrován: čtv 11. říj 2012 19:56:38
Příspěvky: 117
Bydliště: Zlín
Mám teď originál a není to Thule. Za ty peníze je slušný. Bohužel ale nemá T-drážku. Mně to nevadí, protože na střeše vozím jenom box. Kola vozím na nosiči na kouli za autem. Na staré C4 jsem měl Thule s drážkou.

_________________
C4 II 1.6 HDi 82kW Exclusive 2012 - prodáno
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz