Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Citroen Evasion 2.0HDi rv.:2000
Právě je čtv 28. bře 2024 23:10:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: spojkový pedál
PříspěvekNapsal: sob 03. říj 2015 19:22:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. pro 2011 21:32:38
Příspěvky: 40
14.9.2015 jsem jen tak-tak dojel bez spojky (z polní cesty kde jsem se musel vyhrabat nerad přes starter), propadl se mi spojkový pedál - odešel pracovní spojkový válec. Postupným šlapáním vytekla brzdovka a pak se propadl pedál na zem, ale nepřišel jsem na to co na něm odešlo. Gumička co těsní přechod na trubku zmizela, nevím jestli mi někam vystřelila nebo jestli vlétla do válce, ale po odzkoušení s novou gumičkou se válec 1 z 10 zmáčknutí stejně propadl, tak jsem dal nový a pro jistotu jsem vyměnil i hlavní válec ať to mám komplet nové od TRW.
Obrázek Obrázek Obrázek

22.10.2015 jsem vyměnil servo čerpadlo řízení za TRW (TR JPR380). Když jsem stál na místě, tak při točení volantem to bylo jak bez posilovače (s plynem to šlo trochu lépe) :-D a jelikož už to bylo celkem 3. čerpadlo (vždy starší), tak jsem se rozhodl pro nové (přesněji teda repas od TRW), doufám že nedopadnu jako v předchozích případěch a bude na dlouho klid :)

_________________
Peugeot 305 - 1989 - 1.9D - XUD9 - nezmar
Citroen Evasion - 2000 - 2.0HDi - RHZ - 80kW @97kW
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Citroen Evasion 2.0HDi rv.:2000
PříspěvekNapsal: čtv 14. črc 2016 0:26:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. pro 2011 21:32:38
Příspěvky: 40
Vydali jsme se na svatbu kamarádovi a potkali jsme skoro toho samého Evika, akorát 2.1Td :)
Obrázek

Vyměnil jsem pevnou řemenici na alternátoru za volnoběžnou. Občas řvala řemenice na klice, tak jsem jí nechtěl oddělat + řemen, teď už je klid :)
Obrázek

_________________
Peugeot 305 - 1989 - 1.9D - XUD9 - nezmar
Citroen Evasion - 2000 - 2.0HDi - RHZ - 80kW @97kW
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz