Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - 2,0 HDI problém s motorem
Právě je čtv 18. dub 2024 6:58:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 2,0 HDI problém s motorem
PříspěvekNapsal: ned 24. bře 2013 22:56:02 
Offline

Registrován: ned 24. bře 2013 22:54:53
Příspěvky: 1
Zdravim všechny hodné pomocníky.

Mám Peugeot Boxer 2,0 HDI , rok 2003. Dnes jsem ho po více jak měsící nastartoval a nastal problém. Motor chvíli šel normálně vytočit pak se najednou rozsvítila kontrolka motoru a šel jen na 1000 otáček, po chvilce zhasla a motor zase šel normálně.....Takto se to opakovalo X krát. Myslel jsem si že je třeba zavzdušněná nafta nebo něco takového. Nechal jsem motor běžet půl hodiny na volnoběh ale to bohužel nepomohlo. Závada se stále objevovala a mizela. Zkusil jsem odpojit váhu vzduchu a kontrolka motoru už zůstala svítit stále a nezhasíná a motor jde pouze na volnoběh. Váhu vzduchu jsem zkusil i vyměnit ale stále jde motor pouze na volnoběh. Už nejde nikdy přidat. Do toho se ještě objevila stará ale občasná závada, kdy se z ničeho nic rozeběhly obě sahary a třeba po 3 minutách zase zastavily. Teďka se ale obě rozeběhnou a přestanou jít až po 10ti minutách kdy je motor chcíplí. Bohužel jsem to nemohl napíchnout aby mi něco ukázala diagnostika. Ještě teda v jednu chvíli se na displeji objevila hláška BATT ale ta už zase zmizela a nic se znova neobjevilo a taky při nějakém nastartování se rozsvítila oranžová kontrolka auta se zámečkem.

Dokáže mi s tímto někdo nějak poradit? Každá rada dobrá.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz