Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - nefunkční ventilátor a podsvícení palubní desky
Právě je čtv 28. bře 2024 20:28:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 13. úno 2012 19:15:13 
Offline

Registrován: pon 13. úno 2012 18:45:08
Příspěvky: 1
Zdravím všechny, mám problém s elektroinstalací. Na ZX mi nejde již delší dobu ventilátor(motor větráku topení ve vnitř v autě) a teď se k tomu nedávno ještě přidalo podsvícení palubní desky(které občas při zamletí tím kolečkem pod volantem na intenzitu podsvícení problikne)...Chtěl jsem se zeptat jestli to může mít nějakou souvislost(popř. na co se mám podívat) nebo hledat každou závadu zvlášť...U větráku jsem měl podezření na motůrek než se k tomu přidal ten zbytek(tím netvrdím, že asi taky nebude v háji-mimochodem, když jsem viděl na netu, že od Valea stojí přes 2000Kč, tak jsem myslel, že mě budou omývat).Na pojistky jsem koukal a všechny byly dobrý.Ty co by to měly podle schéma být jsem zkusil vyměnit,ale bez úspěchu.Za každou radu a navedení k odstranění problému budu vděčný a velmi rád.Mimochodem máme doma ještě Xantii a tam jsou problémy s elektrikou taky celkem často-zmíněný motor větráku výše si tam chodí taky podle toho, jak má zrovna náladu.A to jsme ho nechaly vyměnit + nějaký žárovky v přístrojovce a týpek si za to řekl o 7tisíc...To se mi do pracovního starýho auta už dávat nechce, proto vás touto cestou prosím o radu...
Díky moc


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 01. pro 2012 12:41:02 
Offline

Registrován: pát 30. lis 2012 23:35:03
Příspěvky: 2
Tak prvne bych zkusil pojistky. popripade rozebrat pristrojovku a zkotrolovat kabliky a nejsem si jist jestli jsou tam maticky na uzemneni. Ten ventilator(s tim mam problem taky), ale muzes vyzkouset ventilator vytahnout ven a napojit na betarii a uvidis jestli se roztoci, jinak v motoru jak topeni nasava vzduch jsou predradne odpory, promerit....Ventilator na vrakacu sezenes za par korun


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz