Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Třepání do karoserie
Právě je stř 24. dub 2024 6:45:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Třepání do karoserie
PříspěvekNapsal: pon 15. srp 2022 15:36:37 
Offline

Registrován: čtv 21. lis 2013 19:53:22
Příspěvky: 2
ahoj všem mám problém s Berlingem 1.6 NFU rv 2006 najeto cca 180tis km.. řeším dvě zásadní závady...

1. při jízdě vzniká nekde vibrace-auto se třepe do karoserie, je to poznat cca od 50 km h nejvice kol 60 pak to ustává ale je to jemne citit pořád, dělá to i při jizdě na neautrál, při jizde z kopce, do kopce, po rovině. Kola jsou ok, brzdy jsou ok, bylo to na STK kde to prohlédli a zjistili jen natržený silentblok na rameni v pravo a taky prava poloosa lehká vůle, ale řekl že by toto nemělo způsobovat, na starém autě mám vetsí vule a nic nevibruje....tlumiče dle testu ok. vizualně vše ok Co mám zkusit udělat abych zjistil kde je příčina aby se neměnily veci pokus-omyl? Mám připravené nové ramena, ale poloosu nevím zda kupovat zda to je poloosou? Navíc ty poloosy které jsou v nabídce vapadají jako že vydrží jen chvili - máte zkušenost jaké poloosy koupit OEM 3272KL 3273JY

2. auto startuje jen na podruhé... v zimě startuje napoprvé, co hledat? Tlak benzinu v servisu ok, filtr nový, před výměnou fltru cistící prostredek do benzinu, diagnostika nic neříká - vše ok...(motor NFU)

poradíte nekdo? Nebo kdo by se na to podíval dojedu kamkoli jsem ze severní Moravy..

diky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz