Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Motor dlouho startuje (prodat nebo opravit)
Právě je pát 29. bře 2024 1:35:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 07. črc 2019 18:45:37 
Offline

Registrován: pát 12. úno 2010 15:20:29
Příspěvky: 13
Zdravím ,mám problém se starty.Když je motor studený většinou do 3 sekund nastartuje někdy se mu ,ale nechce tak nenastartuje vůbec.Pak pomůže neustálí koloběh startů a nabíjení baterie a po 2 hodinách naskočí.Je zvláštní že pokud se auto používá denně tak nastartuje vždy.Největší problém nastává když je motor teplý a třeba po 5 minutách chci startovat tak to je porod. Je to tak 1-2 minuty než chytne. Ale pokud ho nechám schladnout třeba 2 hodiny tak chytne. Už jsem s tím byl u více lidí a každej kroutil hlavou nic konkrétního mi nikdo neřekl.

Diagnostika:
žádná chyba se nikde neukázala,vysokotlaké čerpadlo při startu dává co má. Jen co mě servisman upozornil na větší korekce na vstřikovačích ,ale viděl už i větší a auto normálně startovalo. Někdo mi poradil možná tady na foru už nevím at schladím čepadlo a pokud nastartuje je vyběhaný. Bylo to možná lepší,možná se mi to jen zdálo. Servisman co k němu jezdím leta mi řekl ať to i s touhle závadou raději prodám. Setkal se už někdo s něčím podobným za případné odpovědi předem děkuji

_________________
Citroen C8 2.0 hdi 79Kw fap /2002


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 02. zář 2019 21:20:10 
Offline

Registrován: sob 31. srp 2019 11:22:59
Příspěvky: 2
Ahoj... ja si C8 2005 poridil nedavno a byl jsem z te lodi nadseny, ale pak taky zaclo zlobit tak jsem zacal zjistovat co, jak a hlavne kde... ma spoustu senzoru, mimo jine taky senzor teploty paliva,,, tak me napadlo jestli jej nemas nejak odizolovany a hlasi blbosti


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz