Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - C4 Grand Picasso - závada podvozku
Právě je čtv 28. bře 2024 12:39:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: C4 Grand Picasso - závada podvozku
PříspěvekNapsal: stř 14. úno 2018 13:15:43 
Offline

Registrován: čtv 08. bře 2012 0:04:36
Příspěvky: 69
Z mrznutím problém nebude - auto garážujem. Skôr to môže byť problém s tým nejakým zavodnením. Auto je práve vďaka tomu garážovaniu prakticky stále vo vlhku. Niekedy vyslovene v kaluži vody. Zvuky cvakania ako som popísl v predchádajúcich príspavkoch počuť, ale oproti normálu veľmi krátko a nestihne vyfúknuť tlak natolko, aby sa auto vrátilo do strednej polohy.
Včera som skúšal manuálnu úpravou výšky v kufri auta a je to rovnako - horné tlačítko spustí čerpadlo - funguje to normálne a spodné tlačítko spustí vyfúknutie mechov, ale to sa cca pol sekunde zastaví (rovnako aj sprievodnýzvuk vypúšťania) - akoby sa ten tlak nemal kade dostať von. Auto nakoniec dostanem do strednej polohy, ale až po dlhom hraní sa a postupnom odpúšťaní.

_________________
Citroen C4 GP Exclusive, 2.0 HDi 138HP, 16V, FAP, AT, r.v.2009, RT5, NaviDrive, 7,5l/100km


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: C4 Grand Picasso - závada podvozku
PříspěvekNapsal: pát 06. črc 2018 12:01:37 
Offline

Registrován: čtv 03. čer 2010 12:59:29
Příspěvky: 199
Tak mi vyskocila packa od snace vyzky podvozku a hlasilo.chybu. nacvakl.jsem.zpet a jelo to ok. Pak jsem.si rekl ze prostrikam konektory a promazu to. Tak jsem.zvedl auto nahoru na tlacitku v kufru zmackl az se rozsvitilo to zamknuti vysky a prostrikal pro mazal. No a od te doby auto nechce sjie dolu. Konektor byl oka jen trocha kontoxu jsem dal. A le porad nic. Proste furt nahore kompresor nic. Ponistky kompresoru OK tak jsem z toho kkt...

_________________
*************************************************************************************
Citroen C4 GRAND PICASSO EXCLUSIVE, 11/2008, 2.0 HDI, chiptuning


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz