Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Grand C4 vybava Confort
Právě je pát 19. dub 2024 20:51:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Grand C4 vybava Confort
PříspěvekNapsal: úte 24. lis 2009 21:51:31 
Offline

Registrován: úte 24. lis 2009 21:40:29
Příspěvky: 5
Ahojte, rad by som sa spytal co je (funkcne) vo vasich autach s vybavou Confort.

-rozsvecuje sa vam oranzova kontrolka paliva na panely kontroliek ked idete na dno nadrze? Podla navodu by tam mala byt, ale mne len blika znak nadrze na grafickom displeji
-podla ponukoveho listu aj original cennika by malo byt moje auto vybavene kontrolou zapnutia pasov na vsetkych 7 miest - funguje mi len 5, ako je to u vas?
-funguje vam na volante tlacitko so znakom 4 cipej hviezdy? podla manualu by k nemu malo byt mozne priradit niektore z viac funkcii. u mna nerobi nic, v servise mi povedali ze to zalezi od druhu displeja (ja mam ten uplne basic oranzovy, segmentovy) - funguje vam toto tlacitko?

dakujem za info


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grand C4 vybava Confort
PříspěvekNapsal: úte 24. lis 2009 21:53:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7353
Bydliště: Kolín
srsen píše:
-funguje vam na volante tlacitko so znakom 4 cipej hviezdy? podla manualu by k nemu malo byt mozne priradit niektore z viac funkcii. u mna nerobi nic, v servise mi povedali ze to zalezi od druhu displeja (ja mam ten uplne basic oranzovy, segmentovy) - funguje vam toto tlacitko?

dakujem za info

toto tlacitko vetsinou jde naprogramovat pres diagnostiku kamos na neho ma nastavene DARK (vypnuti vsech displeju)

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grand C4 vybava Confort
PříspěvekNapsal: úte 24. lis 2009 22:09:35 
Offline

Registrován: úte 24. lis 2009 21:40:29
Příspěvky: 5
Aky typ displeja / vybavu ma ten kamos pls?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grand C4 vybava Confort
PříspěvekNapsal: úte 24. lis 2009 22:17:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7353
Bydliště: Kolín
[ma sice klasickou C4 display A+ (klasika) a vybavu IMAGE - 2okna + automaticka klima

je mozne ze to v servisu omylem vyply nebo tam mas nastavene neco jine

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grand C4 vybava Confort
PříspěvekNapsal: stř 25. lis 2009 9:56:39 
Offline

Registrován: ned 18. říj 2009 20:01:06
Příspěvky: 197
Bydliště: Třebíčsko
Mám displej typu C (modrý dvoubarevný).
Tlačítko hvězdička mi funguje. Mám pocit, že když ho dlouze podržím, mohu si vybrat asi ze čtyř funkcí. Mám tam osvětlení interiéru.
Když mi dochází palivo, začne blikat kruh znázorňující množství paliva a vpravo od displeje se rozsvítí oranžová kontrolka.
Optická signalizace zapnutých/nezapnutých pásů mi ukazuje všech sedm sedadel.
Nemáš tam náhodou nahraný software pro pětimístnou verzi ve slabší výbavě?
Nebylo bourané na zadek nebo předek? Ptám se, kvůli tomu, jestli nemáš odpojené zadní sedačky nebo jestli tam nemáš třeba kvůli vystřelenému airbagu řidiče vyměněný celý volant z vyšší výbavy. Třeba je to blbost, ale nic dalšího mě nenapadá.

_________________
C4 GP, 2,0 Hdi Exclusive, BMP6, 2007, 5,8 l/100 km, dříve C4 GP 1,6 HDi SX manual, 2007 5,1 l/100 km
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grand C4 vybava Confort
PříspěvekNapsal: pát 27. lis 2009 20:21:41 
Offline

Registrován: pon 23. lis 2009 10:22:56
Příspěvky: 59
Dnes jsem to kontroloval, tak jak dojde palivo na poslední dílek na palivoměru začne blikat prostřední kroužek se znakem stojanu a rozsvítí se oranžová kontolka vedle na displeji. Dle návodu by v té době mělo být v nádrži asi 7 l paliva. Když přestane svítit i polední pole tak je v nádrži asi 2 l . Odhadem myslím, že to odpovídá skutečnosti. Ta čtyřcípá hvězda přepíná barvu osvetlení přístrojové desky. Signalizace bezpečnostních pásu funguje na všech 7 sedadeček a přesně podle návodu. Pravá přední podle zatížení sedačky a zadní po zapnutí reagují na rozepnutí pásu jak píšou v návodu. :idea:

_________________
Citroen C4 Grand Picasso BMP6 1,6 HDI 16V Exclusive


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grand C4 vybava Confort
PříspěvekNapsal: stř 09. pro 2009 0:45:19 
Offline

Registrován: úte 24. lis 2009 21:40:29
Příspěvky: 5
Ahojte,

dakujem za vase odpovede. Ja mam vybavu confort - je tam ta najnizsia rada displeja, oranzovy bez moznosti zmenit farbu podsvietenia. V servise mi povedali ze pri tomto displeji tlacitko nema ziadnu funkciu. Kolega co ma confort s rovnakym displejom, ma to tlacitko funkcne. Neviem ci ma tahaju za nos v servise lebo sa im nechce riesit reklamaciu, alebo je to fakt nieco nestandardne u toho kolegu.
Co sa tyka tych sedaciek v tretom rade, nie su k nim ani dotiahnute kable, opat mi v servise tvrdia ze v confort vybave to nema byt, ale ked otvorili cennik a aj v dodacom liste k mojmu autu, tak je pisane ze to ma kontrolu zapnutia bezpecnostnych pasov na vsetkych 7 sedaciek :-)
Auto mam od nova, nebolo burane ani tam nebolo nic menene. Ak by ste natrafili na niekoho s vybavou confort a tym oranzovym displejom, pls dajte mi vediet ci u neho to tlacitko funguje a ci mu svieti kontrolka paliva tak ako vo vasich autach.

thx, bye


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grand C4 vybava Confort
PříspěvekNapsal: čtv 10. pro 2009 23:59:44 
Offline

Registrován: sob 17. říj 2009 17:09:33
Příspěvky: 136
skus zmenit servis. bud sa vyhovaraju alebo je to pravda. nech ti to napichnu na proxiu/lexiu a kuknu konfiguraciu.. je mozne ze je to tam len zmenene.. ak mas snimace pasov tak sa to da urcite nakonfigurovat cez lexiu.. mimochodom neprehravali ti soft v BSI?

_________________
C 5 I 2.0HDI bez +


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grand C4 vybava Confort
PříspěvekNapsal: pát 11. pro 2009 19:44:14 
Offline

Registrován: pát 11. pro 2009 19:31:46
Příspěvky: 15
Mám Grand C4 1.6 VTi s výbavou Image dovezený ako nový z Maďarska vo februári 2009. Displej je tam typu A (oranžový). Mne funguje tlačítko s hviezdičkou len na zmenu zobrazenia displeja (vypína a zapína jeho jednotlivé segmenty) a keď ho podržím dlhšie, nič iné to nerobí. Tiež nemám kontrolu pásov na 6. a 7. sedadle a aj mne sa pri nedostatku benzínu rozbliká len nádržka na dispeji bez toho, že by sa mi zažala nejaké kontrolka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grand C4 vybava Confort
PříspěvekNapsal: úte 15. pro 2009 23:51:11 
Offline

Registrován: úte 24. lis 2009 21:40:29
Příspěvky: 5
zhrado píše:
skus zmenit servis. bud sa vyhovaraju alebo je to pravda. nech ti to napichnu na proxiu/lexiu a kuknu konfiguraciu.. je mozne ze je to tam len zmenene.. ak mas snimace pasov tak sa to da urcite nakonfigurovat cez lexiu.. mimochodom neprehravali ti soft v BSI?


ahoj, nie su tam ani snimace na tie pasy 6. a 7. sedadla. vyzera ze tato vybava je len na papieri. Ani na vystavenom aute vo vybave confort v predajni nemali namontovane snimace na poslednom rade sedadiel a ked som im povedal nech mi ukaze ponukovy list co je v standardnej vybave toho modelu tak len kukal, ze tam uvadzaju kontrolu pre vsetkych sedem.... no asi vyrobca predcasom urobil cost saving, len do supisu vybavy u predajcu to este nedorazilo. ...o ziadnom prehravani softu neviem, nemyslim ze na tom aute niekedy nieco bolo robene so softwerom.

thx, bye


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grand C4 vybava Confort
PříspěvekNapsal: úte 15. pro 2009 23:53:56 
Offline

Registrován: úte 24. lis 2009 21:40:29
Příspěvky: 5
UUUU píše:
Mám Grand C4 1.6 VTi s výbavou Image dovezený ako nový z Maďarska vo februári 2009. Displej je tam typu A (oranžový). Mne funguje tlačítko s hviezdičkou len na zmenu zobrazenia displeja (vypína a zapína jeho jednotlivé segmenty) a keď ho podržím dlhšie, nič iné to nerobí. Tiež nemám kontrolu pásov na 6. a 7. sedadle a aj mne sa pri nedostatku benzínu rozbliká len nádržka na dispeji bez toho, že by sa mi zažala nejaké kontrolka.


ahoj, vdaka za info. tie sedadla teda definitivne prestavam riesit aj s tou kontrolkou benzinu. Ale skusim nech mi daju dokopy aspon to tlacitko, ich tvrdenie ze na vsetkych picassach s displejom A je tlacitko nefunkcne je zjavne nezmysel :(

thx, bye


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz