Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Cim obnovit plasty s "kozenkovym" povrchem
Právě je stř 15. kvě 2024 1:41:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 10. črc 2011 14:44:27 
Offline

Registrován: pát 13. kvě 2011 20:08:36
Příspěvky: 42
Potreboval bych vycistit, nebo nejak obnovit plasty v C4 Piccaso. Ruzny takovy "okopnuti" dveri botou pri nastupovani, kdy to je ucerneny mozna az trochu skrably. Co jsem za domaci cistici prostredky zatim vyzkousel, tak nic moc. Mate prosim nekdo neco odzkousenyho?

Jo a jeste jeden dotaz, mate nekdo zkusenost s dezinfekci vnitrku auta? Jeden servisak mi nabizi jakysi proces, kdy se neco povesi dovnitr do auta a necha se protacet asi hodinu vnitrni vetraci rezim. Vypali to pry klimu, rozvody vzduchu a kabinu. Jsem par tydnu po transplantaci s oslabenou imunitou a tak bych nerad v aute neco chytil, pokud se to zabydlelo nekde v aute. Prece jen ho mam uz skoro 4 roky a tak by neco mohlo. :roll:
Diky
Jirka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 02. srp 2011 14:57:37 
Offline

Registrován: sob 10. črc 2010 18:24:55
Příspěvky: 50
Doporučuji specializované firmy na čištění interiéru a nechat si udělat kompletní vyčištění, hlavně sedačky a podlaha, kde se drží špína. Potom vyměnit filtry v klimatizaci a náplň. Čištění klimy sprejem nepomáhá, klimatizace je perfektní inkubátor na plísně. Výdechy samozřejmě můžeš protáhnout dezinfekčním sprejem, měl by u toho být návod, dělá se to přes vnitřní cirkulaci, apod., možná to taky nechat profesionálům, vědí jak na to.
Klima mi smrděla na předchozím autě, nepomohl žádný sprej, pouze dočasně. Výměník musel ven a vyčistit + náplně, stálo to asi 3tis. a bylo po problému. Potom ještě dodržovat pravidlo vypnout klimu chvíli před dojezdem, aby vytekl kondenzát a nezůstával tam.

_________________
Grand C4 Picasso 1.6HDI BMP6 Obrázek jako s hnojem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz