Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Suspension faulty
Právě je čtv 28. bře 2024 13:58:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Suspension faulty
PříspěvekNapsal: sob 07. črc 2018 17:02:12 
Offline

Registrován: sob 27. srp 2011 8:16:57
Příspěvky: 26
martineams píše:
vlk_cl píše:
Tak jsme dnes chcteli jet dnes do polska na dovcu a hned v praze po 15km suspension faulty, odtazen domu a po chvilce auto cajk a tak druhej pokus a pak azpo 120km znovu. Tak jsme se byli podivat v usti u zoo a pak cesta domů v poradku. C4 gramd 2.0hdi autorobot. Budu asi menit mechy, snad to bude tim. Nekdo s podobným problemem z okoli Prahy?


To je zajímavá kombinace. Nevím, popíšu ten můj průběh než jsem měnil měchy. S utíkajícím měchem jsem jezdil skoro 14 dní. Neměli místo v servisu a já jsem potřeboval jezdit. Mě to utíkalo jen v určité poloze, která byla níže než ta normální, ono to utíkalo i v té normální, ale o poznání mnohem méně, což dokázal kompresor občasným dofukováním doplňovat. Takže když jsem třeba vezl kolegy na oběd tak jsem musel nejdříve nasednout sám, nastartovat nechat auto dofouknout a pak nastupovali jeden po druhém. Pak jsem na to měl vychytané v podobě špalíku, který jsem strkal pod tažné, (to jsem dával hlavně v garáži a při parkování), takže mě auto nekleslo pod tu kritickou mez. A když už to bylo dole, tak jsem si pomáhal heverem. Během těch dvou týdnů se mi dvakrát stalo že mě během jízdy auto spadlo až dolů, ale to bylo na hrbolech vždy když se více zhouplo a utekl tlak z měchů. To jsem musel zastavit a povolat hever do služby.

Ale co chci říct, že vždy po zavření dveří, kompresor běžel a buď se pokoušel nějakou dobu dofukovat, nebo to zvládl do-fouknout, když jsem to měl vzadu heverem přizvedlé. Mám pocit že když to hodilo hlášku tak pak se mu nechtělo. To jsem musel několikrát nastartovat. Ale to už si nepamatuji přesně.

Tady je odkaz na video kde je postup výměny měchů. https://www.youtube.com/watch?v=kIxCzE1rXcA


Mě právě po té hlášce kompresor ani necvrnk, až po cca 2 až 3 hodinách začal jít.

Vymenene mechy a uvidime. Podle navodu brnkacka.
Jestli někdo budete mít zájem, mám jeden funkční měch na prodej, písněte mi nabídku a určitě se domluvíme, moc za něj nechci.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz