Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Oprava poloos a výměna tlumičů C4PG 2.0HDi
Právě je úte 14. kvě 2024 8:57:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 17:32:50 
Offline

Registrován: pát 12. lis 2010 17:20:43
Příspěvky: 13
Zdravím,

už jste někdo absolvoval výměnu čepů, stabilizátorů ap. na přední nápravě? Zajímalo by mne, na tolik to asi tak vyjde a při jakém nájezdu bylo potřeba to udělat. Zkoušel jsem jednu C4P Grand s údajnými 130 tisíci a vpředu to na obou stranách celkem dost hlasitě "bouchalo". Také se mi zdálo, že tlumiče už nebyly to co by mělo být. Zase na druhou stranu se mi jinak nezdála až tak špatná, tak abych věděl, na co bych se měl případně připravit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25. dub 2011 6:28:04 
Offline

Registrován: stř 30. bře 2011 19:10:45
Příspěvky: 34
Výměna tlumičů : taky jsem uvažoval o výměně tlumičů a to mám najeto jen 25 000 km. Můj názor je ten, že auto
je koncipováno na větší hmotnost. Dokonce jsem četl v automoto, kde popisovali Picaso jako " bouchač, který dává
příšerné rány.Laboroval jsem a řekl bych, že mám i důkaz, podle mě jsou zde zbytečně široké pneu a při zatížení dvěma
osobami pneu jede vyloženě po středu , přišel jsem na to , když jsem zjistil, že se sjíždí u všech pneu střed.Výrobce uvádí
hustit 2,4. Vemte si , že jízdou se zahřejí a tlak vzroste na 2,6 až 2,8 . Já prostě hustím na 2,2 a zatím v poho.
Dokonce mohu říci , že když jsem jel s plně naloženým autem tj. v pěti a kufr až po střechu , přifoukl kola na 3,4 atm,
tak auto jen plulo, žádné bouchání.
Zdraví Pepa


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz