Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Oskákané pneu - tlumiče?
Právě je pát 19. dub 2024 16:35:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Oskákané pneu - tlumiče?
PříspěvekNapsal: pon 30. srp 2010 11:16:03 
Offline

Registrován: úte 22. čer 2010 9:31:08
Příspěvky: 3
Zdravím všechny nadšence C4ek ;)
minulý měsíc jsem koupil rok a půl starou C4 Grand Picasso s 70tis km (1.6 manuál). Najel cca 4500km (dovolená Chorvatsko a Čechy) a kromě zápachu v koloně při cestě z Chorvatska zpět (cca 45 min - stání, popojíždění) naprosto bez problémů (max.spokojenost). Dle mého to šlo od kol, ale jako laik netuším. Každopádně když jsem se rozjeli, tak už nic cítit nebylo. Ale i tak pro klid jsem navštívil autorizovaný servis a skutečnost jim popsal. Auto mi vrátili s tím, že ho prohlídli a nic nezjistili (prý pokud už to nedělá, tak se závada těžko najde ...). A od té doby to už neudělalo, ale na druhou stranu jsem v žádné takové koloně nebyl.
Minulý týden jsem objevil bulku na pneu, tak jsem objednal novou a nechal jsem si ji přezout.
ALE!! V pneuservise mi technik říkal, že je oskákaná! Že prý jsou v pytli tlumiče, ať si to jdu na záruku nechat vyměnit. Ukazoval mi to na pneu, že prý není hladká a nemám se nechat v servisu odradit.
A můj dotaz zní, jak dlouho mají tlumiče vydržet? Stalo se to někomu? Co když řeknou, že je to v pořádku, že tlumiče jsou na 60%. Ale vždyť to ničí pneu, nejspíš to může mít vliv i na brzdnou dráhu a nedej bože na další součástky.

Díky za názory či postřehy jak k prvnímu problému (zápachu), tak i k těm tlumičům. Jdu tam ve středu, tak budu rád za každou radu.
Míra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oskákané pneu - tlumiče?
PříspěvekNapsal: pon 30. srp 2010 18:39:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7353
Bydliště: Kolín
kdyz te vyhodi ze servisu tak zajed na geometrii kde delaji i test tlumicu a potom jim vysledek skousky dojdi omlatit o hlavu

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz