Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Zadní brzdic kape
Právě je sob 27. dub 2024 12:41:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zadní brzdic kape
PříspěvekNapsal: stř 07. úno 2024 0:14:35 
Offline

Registrován: pát 10. lis 2023 0:45:17
Příspěvky: 2
Dobry vecer, mám C4 GP 2007 hdi 100kw robot, dnes na me z obrazovky vozu zasvitilo, stop brzdy. Tak sem dolil 0.5 l brzdovky a funguju dal. Ale nedalo mi to, a krome zajisteni si servisu, kde mi bylo receno po mem zjisteni kde je presne chyba, (z trmenu po seslapnuti kape jak sviň)že za trmen zadni brzdy dam 3500+2000 za praci. A to je to znamy, asi Prazsky ceny sou totalne v prdeli za vse. Za posledni mesic sem dal 65 za komplet spojka a repasovanou prevodovku, ta zacla hucet 2 tydny po spojce Takze si to hodlam udelat pokud mozno sam. Z vraku za 500 mi prodaji brzdic. A doufam ze za pomoci par nejakeho naradi to tam vrazim. (jestli mám cekat nejak potize, prosim, sdelte mi je) hadici hodlam na montaz zaskrtit. Muj dotaz je ohledne bubinku, ktery je z boku, na instalacnim videu Youtube, ho pan nema. A mozna jestli to neni neco spolecneho , ze muj vůz má měchy, a na tom videu byly tlumice s pery. Stejne tak trmeny z kelly kdyz zadam svou motorizaci tento "buben" nemaji.... je to přendavací?


Přílohy:
brzda2.jpg
brzda2.jpg [ 117.02 KiB | Zobrazeno 1523 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zadní brzdic kape
PříspěvekNapsal: stř 07. úno 2024 10:34:08 
Offline

Registrován: pát 10. lis 2023 0:45:17
Příspěvky: 2
Tak v Citroenu řekli, že je to na elektrickou ruční brzdu. A musim si koupit trmen podle Vin, ten by to mel mit také.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz