Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Suspension Faulty - nafouklé měchy
Právě je sob 20. dub 2024 0:01:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 15. zář 2022 16:26:41 
Offline

Registrován: ned 19. dub 2020 19:06:09
Příspěvky: 14
Tak jsem stavel taky na pruziny. Dve pera s miskami origo citroen jako nahrada za mechy, cena komplet 6000.Jen je treba rozlisit zda je na aute panorama, tam jsou tuzsi pera a bez panoramy jsou mekci. 2 krat stk s perama a v pohode. Zacal jsem to resit kdyz si to jednou sedlo na prdel. Parkrat to kompresor nafoukal a pak uz nic. Auto hlasilo suspention faultly. Diag. hlasila zavada spinaciho rele kompresoru. Jak jsem zjistil rele se neprodava, nejde z kompresoru vyndat, je proste soucasti toho kompresoru. Cena kompresoru byla tehdy kolem 25 000, repas vymenou za starej 10 000, vrakac 10 000 a k tomu jeste dva nove mechy, cena za jeden kolem 3000. Jak to sedne dolu je mech deravej, kompresor to dofouka, ale neni to na dlouho, proste odejde tim to rele. Kdyz jsem dale vzal v potaz ze muzou odejit i cidla na naprave a dalsi veci, zvolil jsem pera a jsem spokojen, hlavne mam klid. Kompresor jde na diag. Odstavit, neresil jsem, doted hlasi suspention faultly ale to neresim. Po nasazeni pruzin byl zadek trosku zvedly oproti mechum, ale ne o moc. V navaznosti na tuto vymenu jsem jeste resil nastaveni prednich svetel, protoze se stavi po zadni napravy. Vyreseno jen stazenim dorazu trochu niz a serizeni na stk, mam tam nataceci xenon.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz