Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - novy Citroen C1
Právě je pát 19. dub 2024 0:56:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: novy Citroen C1
PříspěvekNapsal: pon 06. pro 2010 16:13:43 
Offline

Registrován: sob 27. lis 2010 10:18:11
Příspěvky: 6
ahojte, mam novu C1
...mam z nej zmiesane pocity, casto negativne
...ako ste spokojny vy? casto sa kazi?
je spojka taka slaba, ako ju citam na forach?
...este by som mal taku blbu otazku, aj ked ma to casto trapi hlavne v zime, ked je vela snehu a ked sedim vzadu, tak normalne citim cely spodok auta ako do nej narazaju tie velke alebo zmrzle kusy snehu a dzabanice, normalne mi to trasie nohou, ako keby plech bol veelmi tenky.
:cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: novy Citroen C1
PříspěvekNapsal: pon 18. čer 2012 20:16:24 
Offline

Registrován: ned 06. lis 2011 14:44:57
Příspěvky: 6
Auto je takovy jaky je a za penize jaky je. Ja jsem mel Volva 240,940 a z C1 jsem uplne mimo.
Mam ho od dubna 2009 a uuplne bez problemu a jak jezdi.. Vypada porad dobre a se spotrebou okolo 5ti litru pri svizne jizde..
Na nadrz mam rekord 720km a bezne jezdim neco malo pres 600km na nadrz. Nedavno jsem mastil pres Bratislavu do Vidne a pri primerne rychlosti 140- kam to slo.. jsem mel spotrebu 6,5. Kvuli tomu jsem si to koupil. Malo to zere a odveze me kam potrebuju. Ze nemuzu na vysocine a dal do pravyho pruhu, protoze bych prisel o zuby je proste riziko povolani. Zena chtela Sandero tak ho ma 1,6 v plny (jejich)palbe a ta je pohodlna skoro jako ty Volva, ale jede okolo 8l na 100km a tak porad je C1 jasna volba.
C1 je 5-ti dver a v klidu narvu dve deti do sedacek dozadu vedle sebe zenu a kufr na strechu a jedeme..
kdybych chtel neco lepsiho pohodlnejsiho v roce 2009 tak bych atakoval 300 000 a to uz jsem nechtel.
Takze ja jsem spokojenej a nevim jestli bych menil za C3-4 snad za C6 ale to uz je jina liga za dlouhy prachy...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz