Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - "Nalazeni" ZF4HP20
Právě je čtv 18. dub 2024 18:58:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: "Nalazeni" ZF4HP20
PříspěvekNapsal: úte 18. říj 2011 15:23:32 
Offline

Registrován: úte 20. říj 2009 0:04:22
Příspěvky: 226
Bydliště: Pragl
No, postupem času jsem se taky informoval na ruzny oleje a nez jsem vykuchal starou skrin a dal novejsi (mene jetou) nalil jsem do ty puvodni nejakej olej od kanadsky firmy... uf uf, jen si vzpomenout: je to tady:
http://www.iob.cz/automobilove-oleje/ka ... odovek.php

Myslim, ze to byl ten syntetickej fujtajbl
Koupil jsem toho deset litranku a udelal hned dve vymeny (3.500,-) no, nejni to nejlevnejsi, ale ocekaval jsem slusnej vysledek. Automat s tim radil naprosto bez problemu, trochu se zlepsil muj problem, kterej sem tu taky nekde popisoval a to rozjezdy pro hvezdy (s razantnim skubnutim) pri zahratym automatu. Sice tam zustala proluka, nicmene kopnuti jiz nebylo tak razantni, jako bylo predtim. Kvaltovani bylo mnohem sametovejsi. Takze muzu smele rict, ze je asi jedno co se do toho naleje, pokud to je samozrejme urceny pro automaty. Ono jde hlavne o to, jaky ma ten olej parametry, nez doporuceni vyrobce...

Nicmene, abych se vratil k tomuhle "rychloservisu". maj tam takovou masinku, neco jako pro klimatizare. Odsroubujou hadice z prevodovky co dou do chladice, primontujou ke skatuli a udelaj komplet vymenu oleje, vcetne menice, coz se mi zda docela fajn, nebot klasickou vymenou toho tezko nekdo dosahne. Cena byla tehda 5.000,- Coz se nekomu muze zdat moc, ovsem je to vymeneny komplet...

_________________
Nyní: XM 2.1TD 12V automat r.v. asi 90? DAM 4988
Nyní: Xantia 1.8i manual r.v. 93
Nyní: BX 1.9RD manual r.v. 89 - 91, bude automat :-) asi ne, nejni casek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz