Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Nejde topení,klimatizace,multi.volant a kontrolky nad ním
Právě je čtv 18. dub 2024 4:02:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 27. bře 2012 23:07:54 
Offline

Registrován: pon 26. bře 2012 0:38:02
Příspěvky: 1
Zdarec mám takový menší problém zničeho nic mi přestal reagovat větrák,veškeré funkce na volantu od ovládání rádia až po tempomat a dále také kontrolky nad ním.Byl jsem u známého v servisu všechny pojistky zkoušečkou zkontroloval a byly v pořádku.větrák byl dokonce venku a při připojení k jinému zdroji normálně fungoval..Ačkoliv knoflíky fungujou a na displeji regulujou jak s nima točím větrák se ale neroztočí.Šli jsme tedy dál do motorového prostoru s pojistkami kde jsme objevili že z tý zástrčky pokud se nepletu do jednotky BSI vedou dva bílé kablíky jeden asi prou přivádí ten byl v pořádku ale ten co vedl pryč od ní a napojoval se pak i na přívod k ovládání větráku měl tak slabé napětí že tak tak nažhavil vlákno na malé žárovčicce přes kterou jsme to zkoušeli..Chci se zeptat zda-li všechny závady souvisí (mohou souviset) spolu?Pokud ano předpokládám že bude problém někde u tý BSI.Pak by mě ale zajímalo jestli to hlídají třeba nějaký relátka či tak něco pač nový BSIčko bych kupovat nechtěl.jinak když jsme ty dva drátky v tý zástrčce vzájemně propojili větrák i klima začala fungovat a normálně šli regulovat...s tím ostatním to však nehnulo..Budu rád za každou radu a předem děkuju


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz