Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Nefunguje regulace topení
Právě je pát 29. bře 2024 15:08:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nefunguje regulace topení
PříspěvekNapsal: stř 28. zář 2011 7:40:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. srp 2011 18:38:04
Příspěvky: 20
Ja mam taktiez problem s prieduchmi. Prepinaju sa, ale nejako blaznivo. T.z. zapnem prieduch okna, vsetko ok, prepnem ma nohy, zvycajne ok, ale stava sa, ze neprepne a dalej fuci na okno. Prepnem na nohy a hlavu, tu sa casto stava, ze na hlavu nezapne. Prepnem len hlavu, fuka aj na nohy aj na hlavu, nohy proste nevypina, a tak podobne. Proste, fuci ako mu kedy pride.
Mozne zavady? Dakujem
Do citroenu s tym hned nechcem ist. Rozoberu palubovku, zaplatim mastny balik, a ako to chodi, vsetko ostane po starom, na druhej strane nerad by som, aby mi teraz pred zimou odisla regulacia kurenia.


/edit


ok, takze, auto je v citroene v KE, je nieco s klapkou (prasknuta alebo tak nejak)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nefunguje regulace topení
PříspěvekNapsal: pon 14. lis 2011 10:00:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. říj 2009 21:43:57
Příspěvky: 273
Bydliště: Kolín
Čau lidi.

O víkendu jsem narazil na problém s ventilací a tohle téma mi přišlo jako nejbližší mému problému...

Při mém víkendovém cestování mi docela mrzly nohy, tak jsem si chtěl zapnout foukání dolů a zjistil jsem, že se při přepínání nic neděje. Ať nastavím směr foukání kam chci, pokaždé mi to fouká téměř výhradně jen výdechy uprostřed (na krajích u dveří a uprostřed nad rádiem). Na okno mi to fouká jen minimálně a stejně tak málo i na nohy. I když zapnu tlačítkem ofukování čelního skla, tak se sice ventilátor rozběhne naplno, ale na okno téměř nefouká.
Co jsem tady vykoukal na fóru, tak to vypadá na nefunkční plastovej paznecht, co se stará o rozvádění vzduchu.
Má někdo představu o ceně a době opravy v servisu? Na zimu je nefunkční foukání na okno a nohy docela blbý problém.

_________________
Můj Lemon -> Citroen C4 1.4i 16v SX Pack 2009 Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nefunguje regulace topení
PříspěvekNapsal: čtv 17. lis 2011 0:21:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. srp 2011 18:38:04
Příspěvky: 20
Moj problem vyssie. Cena aj s pracou v Citroen Kosice 48 EUR. 17 Eur stala ta sranda, ktora meni natocenie klapiek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nefunguje regulace topení
PříspěvekNapsal: úte 21. srp 2012 22:22:43 
Offline

Registrován: úte 21. srp 2012 21:50:42
Příspěvky: 3
Oprava strženého ozubení servomotorků teploty je řešeno montáží sady číslo 6450XZ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nefunguje regulace topení
PříspěvekNapsal: sob 25. srp 2012 21:15:33 
Offline

Registrován: ned 18. říj 2009 10:27:22
Příspěvky: 187
pod týmto čislom to už neobjednaš už je nato náhrada :-)

_________________
c4 1.6Vti---luciferko


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nefunguje regulace topení
PříspěvekNapsal: úte 25. srp 2020 20:00:11 
Offline

Registrován: sob 09. kvě 2020 20:45:00
Příspěvky: 1
Zdravím ve spolek, právě řeším stejný problém s regulací topení. Nelze přepnout na nohy, střed nebo vrch. po napojení na diag taky nic, hlasí mezipolohu.
Proto se chci zeptat, zda sada opravy motorku pro ovladání klapek na již zmíněnou C4 pasuje na C4GP. Všude se zmiňují pouze o C4 a P307. Předpokládám že vyvoj topení bude stejný pro obě C4 a C4GP.
Díky za info.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz