Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Dálkové ovládání
Právě je pát 07. čer 2024 9:07:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: sob 26. čer 2010 11:30:56 
Offline

Registrován: pát 02. dub 2010 23:34:34
Příspěvky: 5
Mám problém s DO. Nejdříve se mi rozlomilo. Zvykl jsem si občas ho spravit vteřiňákem. Později nešla mačkat tlačítka. Dal jsem pod ně podložky a je to OK. Postupně jsem si prostě zvykal, že DO je katastrofální výrobek. Teď mi ale DO přestalo fungovat a při stisku tlačítka hřeje. Rozhodl jsem se koupit nové DO. Citroen ale drží koncernovou cenu a ve všech servisech stojí DO 3848 Kč plus cca 500 za naučení s řídící jednotkou. Cena přes 4t mi přijde celkem hrozná, hlavně když si uvědomím, že se ta krabička za chvíli zase rozpadne. Poradí mi někdo levnější způsob, jak vyměnit DO?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: sob 26. čer 2010 19:50:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7361
Bydliště: Kolín
pokud ti nefunguje ani dalkove ovladani tak ti nezbyde nic jineho nez novy klic
pokud mas poskozeny jenom obal klice tak na e-bay se da sehnat za slusnou cenu

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: ned 11. črc 2010 11:58:37 
Offline

Registrován: stř 28. dub 2010 13:43:12
Příspěvky: 175
Obal seženeš kdykoliv,pokud budeš chvíli hledad na netu .Budeš mít ale místo prostredního tlačítka na světla znak otevírání 5 dveří. Např:http://autoklice.net/index.php?stranka=3-autoklice-cipove.php

_________________
C4 1,6Hdi 80kw Coupe VTS 16V FAP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: ned 11. črc 2010 14:15:53 
Offline

Registrován: ned 14. bře 2010 16:13:24
Příspěvky: 130
Bydliště: Hodonínsko
Tak do tydne budu mit novy klic ( za tu cenu by mohl byt i ze zlata pres 3800), jen me dost zarazilo ze se nedelaj obycejny :evil: . Kdyz pritom na ostatnich citronech jdou udelat.

_________________
1.6 HDi 66Kw + ANTI H.I.D Halogen 2x130W ( Já nevidim -Ty oslepneš!!)
Skvely motor, jen kdyby se do nej nesrali EKOTERORISTI (EGR a jine umrtvovace a zvysovace spotreby) Zlaty 1,9D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: ned 11. črc 2010 18:48:48 
Offline

Registrován: stř 28. dub 2010 13:43:12
Příspěvky: 175
Ty jsi teda dal za nový 3800,-? Já ho mám už spravovaný a taky by chtěl repasi,ale ta cena je smrtelná!!!

_________________
C4 1,6Hdi 80kw Coupe VTS 16V FAP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: pon 12. črc 2010 22:01:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 01. čer 2010 19:30:18
Příspěvky: 22
Bydliště: Drnovice
da se sehnat i novej na http://www.gasta-coupek.c...bal-citroen-vystr3tl-nahr :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: pon 12. črc 2010 22:06:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. říj 2009 16:11:08
Příspěvky: 7361
Bydliště: Kolín
novej se da sehnat skoro vsude za par stovek stejne to vsechny obchody kupuji z e-bay z Ciny kde to stoji vetsinou 1/5 ceny kterou udavaji ve svych e-shopech

_________________
bejvávalo: C4 1.6 HDi 66kw > C4 1.4i > Felicia 1.3 GLXi > Saxo 1.0i > Saxo 1.4i > Evasion 2.0i

současnost: Cecilka C4 1.6 HDi 80kW FAP - auto pro zenu hracka pro chlapa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: sob 17. črc 2010 1:44:12 
Offline

Registrován: ned 14. bře 2010 16:13:24
Příspěvky: 130
Bydliště: Hodonínsko
Ja zapomel, ze je to za cely klic +vnitrnosti ;)

_________________
1.6 HDi 66Kw + ANTI H.I.D Halogen 2x130W ( Já nevidim -Ty oslepneš!!)
Skvely motor, jen kdyby se do nej nesrali EKOTERORISTI (EGR a jine umrtvovace a zvysovace spotreby) Zlaty 1,9D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 20:18:46 
Offline

Registrován: sob 17. říj 2009 21:10:22
Příspěvky: 49
Tak som musel tiež riešiť poškodené tlačítka na ovladači. Nakoniec som konečne zohnal len obal na tomto webe http://shop.rfsystem.sk/60-autokluce-programatory/ - 14€. ( to mi ponúkli na dopyt,na webe majú len komplet) Predchádzajúce odkazy nefungujú a ten čo funguje tak obal nemajú. Teraz ma čaká výmena vnútorností , tak ak je tam nejaká finta poradte, alebo na čo si dávať pozor. Dík

_________________
C4 -1,6i 16V X/PLUS 2006


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: čtv 12. srp 2010 8:53:43 
Offline

Registrován: ned 18. říj 2009 21:48:26
Příspěvky: 43
Našel jsem kliče na C4 zde: http://www.timextrade.cz/citroen-c4-dalkovy-ovladac-eanCI101TE01-skupD00.php

_________________
ObrázekObrázek

Citroen C4 1,4i SX Pack 2006, automatická klimatizace, loketní opěrka, k 1.8.2010 najeto pres 160.000km


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: čtv 04. srp 2011 8:03:13 
Offline

Registrován: sob 17. říj 2009 19:19:42
Příspěvky: 41
Bydliště: Znojmo
Zdravím,
řeším stejný problém, gumové tlačítka total na odpis. Koupil jsem na aukru nový korpus (za 340 Kč + 60 Kč poštovné) - http://aukro.cz/klic-citroen-c4-i1713351935.html
Chtěl jsem se zeptat, jestli je nějaká finta na to, abych mohl ze starého korpusu přendat klíč do nového. Myslel jsem, že to vyřeším tak, že přendám pouze polovinu s tlačítky na starý ovladač, ale bohužel je tam nějaký nepatrný rozdíl, takže to nejde scvaknout.
Samozřejmě další možnost je, nechat nový klíč vybrousit u nějakého "klíčníka" :D

_________________
Citroen C4 1.6 Hdi 16V 80kw, SX Pack, červená lucifer, r.v.2006

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: čtv 04. srp 2011 18:19:59 
Offline

Registrován: sob 08. kvě 2010 19:17:37
Příspěvky: 399
Bydliště: Dřísy
Já koupil nový obal a zjistil, že s origo vůbec nesedí. Tu jsem kousek vnitřní strany ulomil a tam zas přibrousil a bylo to. Planžeta se taky zdála stejná a taky nebyla (opět řešeno obroušením)
Jen se toho nebát :D

PS: na planžetě je váleček, který musíš vyklepnout (a nestratit, jako já)

_________________
C5 2.2HDi,4HP20, kombi, Exclusive
C4 Grand Picasso 2.0Hdi AT Exclusive
Xsara Picasso 2.0HDi
C-Elysse 1.2Vti


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: sob 06. srp 2011 7:35:36 
Offline

Registrován: sob 17. říj 2009 19:19:42
Příspěvky: 41
Bydliště: Znojmo
Dik moc. Ten fígl byl v tom válečku, to mě nenapadlo. Ještě jsem si říkal, k čemu to je :-)
Jinak nic jsem upravovat nemusel, přehodil jsem jen klíč a vnitřek, vše sedí.
Ty tlačítka na tomto (čínském?) se mi líbí víc, než ty gumové na orig. Myslím, že by to mohlo vydržet o něco déle...

_________________
Citroen C4 1.6 Hdi 16V 80kw, SX Pack, červená lucifer, r.v.2006

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 18:22:48 
Offline

Registrován: pát 26. říj 2012 18:59:49
Příspěvky: 143
Dnes mi došel nový obal na dálkáč z Dealextreme - http://dx.com/p/replacement-folding-3-b ... roen-81412
Je to úplně přesná kopie originálu, i prostřední tlačítko má správné označení - na rozdíl od většiny obalů z Ebay. Cena je také dobrá, doprava zdarma. No nekupte to. Jediný maličký problém byl v tom, že uvnitř obalu je malý kolíček, na který se nasunuje ta destička s elektronikou, aby byla přesně "vystředěná" nad tlačítky. Ten kolíček byl trochu tlustý a do dírky se nevešel. Stačilo jej trošku - ale velmi opatrně, aby se neulomil - ořezat nožíkem a vše bylo OK.
Všem doporučuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 22:45:30 
Offline

Registrován: pát 26. říj 2012 18:59:49
Příspěvky: 143
Příloha:
klic profrezovany.jpg [12.34 KiB]
Zatím nestaženo
Tak jsem si pěkně užil s tím novým obalem na dálkáč. Vrazil jsem tam původní plošňák, dálkač funguje. Chtěl jsem si nechat na ten nový dálkáč zkopírovat klíč z toho svého starého rozpadlého dálkáče. Tož jsem zašel do místního Kauflandu v Ostravě-Zábřehu, kde je firma Minit, s.r.o., zabývající se výrobou klíčů. Za pultem paní, tak jí říkám, zda mi ten klíč udělá. Prý jo. Pak se zeptala, zda tu mám auto. Tahle otázka už mne měla varovat, ale nevarovala. Tož se pustila do kopírování klíče. Klíč zkopírovala a prý ať jej vyzkouším přímo v autě. Bohužel klíč vlezl do zámku tak 3-4 mm a konec. Takže milá paní se pustila do opravy - a frézovala a frézovala a frézovala a ometala piliny - už se mi to zdálo nějak dlouhé - no nebudu zdržovat - když klíč z mašiny vtáhla, tak zkrz něj bylo vidět, prostě jej úplně profrézovala. Čuměl jsem na to jak puk. Můžete se také pokochat - viz přiložený obrázek. Nabyl jsem nezvratného dojmu, že ta paní stála u frézky na klíče snad poprvé v životě - i když mi tedy tvrdila, že ".. ta frézka nějak blbne .."
Paní alespoň trochu slouží ke cti, že mi místo toho zničeného obalu dala nový, že ať si prý doma vyměním ten plošňák a nechám si ten klíč vyfrézovat u kolegy v jiné pobočce firmy Minit a ten zničený obal ať ji pak vrátím. Tož jsem souhlasil, co mi zbývalo. Bohužel doma jsem zjistil, že ten nový obal na dálkáč, co mi dala, má trochu jiný vnitřek a ten můj plošňák tam nepasuje. Nakonec jsem to vyřešil tak, že z toho mého dálkáče jsem vyndal ten profrézovaný klíč a dal jsem tam ten starý z toho zničeného dálkáče. Musel jsem vyměnit jen tu "čepel", protože ten otočný bazmek ze starého obalu do nového obalu nepasoval. Ta čepel je tam připevněna takovým maličkým dutým nýtkem.
Takže varování - až si někdo budete chtít nechat udělat klíč ve výše uvedené pobočce firmy Minit a za pultem bude ženská, tak prchejte.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz